Covid 19 - broń doskonała

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1021
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Covid 19 - broń doskonała

Post autor: Kopek »

"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1087
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Bronią doskonałą jest głupota ludzi, którymi się otaczamy. Czasami się zastanawiam, czy ludzie chodzą w maskach z głupoty, czy w obawie przed mandatem, albo co gorsza wierzą w wirusa :roll:
Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

soohy pisze:Bronią doskonałą jest głupota ludzi, którymi się otaczamy. Czasami się zastanawiam, czy ludzie chodzą w maskach z głupoty, czy w obawie przed mandatem, albo co gorsza wierzą w wirusa :roll:
Ja tam w wirusa nie wierzę........

Przechorowaliśmy (ja i żonka) na początku marca, wiec jestem jego świadom, a to nie ma nic wspólnego z wiarą.
Uprzedzając pytania, grypę też kiedyś zdarzyło mi się mieć, jakoś przeleżałem, ale ten bydlak (koronawirus) to jak zaziębienie w III bazie himalajskiej podczas choroby wysokogórskiej.
Oddychasz, oddychasz, a tlenu w organizmie mniej i mniej.
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1021
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Dźwiedź, ciesze się, że daliście radę. Leżeliście w szpitalu? Jak oceniasz służbę zdrowia? Czym Was leczyli?
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1087
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Moje wnioski są takie, że ten wirus jest co najmniej od stycznia lub był jeszcze wcześniej. Ja byłem chory tydzień czasu w lutym, tak samo wszyscy u mnie w domu, stawiam że to był wielce wirus :) A panika w społeczeństwie zaczęła się z tego co pamiętam w marcu.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

nie w społeczeństwie - w mediach...
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
ODPOWIEDZ