Manierka armii Jugosłowiańskiej.

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Con
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2018, 21:59
Lokalizacja: Podkarpacie.Nisko
Płeć:

Manierka armii Jugosłowiańskiej.

Post autor: Con »

Witam wszystkich członków tego forum.

Od niedawna zacząłem się zastanawiać nad kupnem tego typu naczyń jak manierka,menażka itd,lecz zainteresowała mnie ta manierka o której jest mowa.Jak myślicie ta manierka jest warta kupna czy wyrzucę tylko pieniądze w błoto?

Pozdrawiam[/list][/b]
Conrando
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

butelka jak butelka. Kup, poużywaj. Drogie nie jest a masz 2in 1

Za to amerykańską bym odradzał, chyba ze robisz reko, to nie masz wyjscia wiekszego.
Con
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2018, 21:59
Lokalizacja: Podkarpacie.Nisko
Płeć:

Post autor: Con »

A jeszcze jeśli chodzi o tą "menażkę" która jest dołączona w zestawie to wiesz może z czego jest wykonana? Bo Armyworld.pl twierdzi że jest z aluminium a pewien koleś który robił recenzje tej manierka mówił że jest ze stali.
Conrando
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

jak patrzę na zdjęcia tej manierki - to widzę aluminium. Ponadto, jeśli to oryginalna, to w tamtym okresie głównie alu robili. Moda na stalowe przyszła później, nawet kosztem wagi.
Awatar użytkownika
Sikor
Posty: 209
Rejestracja: 29 wrz 2014, 07:38
Lokalizacja: Radom
Płeć:

Post autor: Sikor »

Element z rączką/uchwytem jest na pewno aluminiowy, pokryty farbą. Reszta to tworzywo. Oglądałem kiedyś z myślą o zakupie, ale się nie zdecydowałem. Chociaż ten zestaw może być użyteczny. Widywałem gdzie nie gdzie u innych, nie narzekali. Jak szukasz "swojego zestawu" a masz kasę to kupuj nawet dla samego bidonu i niezbędnika.
Krótko i na temat.
Awatar użytkownika
pocieszny
Posty: 185
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:37
Lokalizacja: Jordanów
Płeć:

Post autor: pocieszny »

ameliniowy, używałem na bałkanach z końcem lat 90 :D
co kto lubi ale ja tam wole stalowe, zresztą kubki kwadratowe są niewygodne do picia
ODPOWIEDZ