Wielka wyprz

Ogłoszenia kupna i sprzedaży

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Wielka wyprz

Post autor: birken1 »

Trochę rzeczy na sprzedaż bo posiadaną ilość przedmiotów muszę ograniczyć :-/ Wszystkie propozycje także cenowe itp. pisać śmiało na PW bez obaw, może się dogadamy. :)

1. Buty Hanzel R005N W zasadzie nowe więcej tutaj viewtopic.php?t=7305
Kupta ludzie bo butów ni mom. A chce takie same tylko rozmiar wieksze :cry:
Cena: 280 wysyłka gratis

2. Okulary Arctica S-128
Kupiłem rok temu. Okulary użyte parę razy na miejski spacer stan więc jest ich idealny. Nie ma nawet mikro rysek bo od razu lądowały w pokrowcu (na zdjęciu to co widać to odbicie aparatu oraz tłoczony napis "arctica polarized" na szkiełku). W komplecie
pokrowiec pół-sztywny z karabińczykiem do pasa, oraz pokrowiec materiałowy. Zdjęcie z lampą i bez (polaryzacja). Sprzedaje bo jak większość istniejących okularów nie pasują mi do ryja (to już chyba moje 6 :/) Regularna cena tego modelu to 129 zł było.
Cena: 80zł
1
2 3 4

4. Portfel Kovea
Super portfelik w oczojebnych kolorach. Kolory w teren są idealne - nie ma szans zgubić. W miarę płaski po złożeniu. Nie sprzedawał bym tylko używał na co dzień bo jest świetny no ale właśnie na co dzień to mi kolorystyka nie pasuje :P A w teren worek strunowy noszę jak na UL przystało :-P . Nówka sztuka jeszcze w folii.
Cena: 25zł
1 , 2
3



5. Portfel skórzany na szelce
Ciekawy portfel do noszenia na szelce przełożonej przez ramie czy to pod ubraniem czy na
wierzchu. Stan idealny.
Cena: 10 zł
1 , 2

6. Stelaż MOLLE 2 4gen
Kontrakt. Nówka sztuka.
Cena: propozycje?
1 2

7. Spodnie BW rozmiar GR.6. Stan bardzo dobry. Kupiłem kiedyś przyciasne a teraz to się
chyba w szafie zmniejszyły :P ;-)
Cena: 20 zł
1 2

8. Bluza Holenderska
Kontraktowa bluza w holenderskiej odmianie DPM'a. Stan nówka sztuka. Kamuflaż bardziej
uniwersalny niż brytyjski. Solidniejszego munduru nigdy nie widziałem! Wydaje się nie do zajechania. Materiał tez nie zupełnie na lato
ale mogę się mylić no bo nie używałem. Krój luźny. Super wewnętrzna kieszonka. Wszystkie Helikony
itp. to przy tym szmata.
Wymiary: Klata 60, rekaw od pachy 55,
Cena: 70zł
1 2 3 4 5

9. Bluza austriacka.
Fajna bluza bez kamuflażu. Mam 3 sztuki na sprzedaż w dwóch romziarach. Kupione jako używane ale stan bardzo dobry. Krój lekko taliowany.
Cena: 20zł
1


10. Teczka WP
Teczka podchorążego (co sugeruje metka) wykonana ze sztucznej skóry. Na zdjęciu metki
widać wszystko. Stan idealny bo nówka sztuka choć swoje lata ma 8-)
Cena: 40 zł
1 2 3 4 5

11. Menażka WP
Menażka użyta tylko raz na gazowym palniku w celi pomiaru czasu gotowania :)
Stan bardzo dobry, jest parę rys które miała jako nówka.
Cena: 15 zł
1 2 3

12. Spodenki Domyos
Krótkie spodenki z Decathlonu w kolorze szarym. Kupiłem za duże. Nowe nie używane, jest metka. Rozmiar XL
W Decathlonie 19.99
Cena: 10 zł
1 2

13. Bojówki do pasa skórzane WP
Wykonane z brązowej skóry. Nówka sztuka mam ich ze 20.
Cena 2zł/szt.
1

14. Bandana BW
Trójkątna chusta BW we flectarnie. Uszkodzeń brak ale pranie widać choć i tak jest
dobrze.
Cena: 10zł
1

15. Latarka Maglite AA
Kultowa świeczka :-) Klasyk jakich mało. Kolor ciemnozielony używana przeze mnie przez jakiś czas. Zapasowej żarówki brak. Stan bardzo dobry. W komplecie pokrowiec na pas. Gratis czerwony filtr z nakrętki :-P
Cena: 15zł
1 2

16. Koszulka Stoor bioline
Czarna rozmiar M. Kupiłem, założyłem raz pod koszule tzw. wizytową. Używana w ten sposób może łącznie 4h. Potu i wysiłku nie widziała. Już nie założę bo mi się przytyło :-P Używam takiej ale większej i twierdzę że jest rewelacyjna.
Cena: 25 zł
1 2

17. Karimata Austriacka
Kupiłem używaną i sam również parę razy użyłem. Na zimę świetna mata. Kolor brązowo
oliwkowy. Ma ze dwa małe ślady i jedno jakby przecięcie ale bez znaczenia. Stan oceniam
jako dobry/bardzo dobry.
Cena: 25zł


18. Ładowarka GP Powerbank
Ładuje 2 lub 4 AA lub AAA. Nie napracowała się u mnie a parę latek leży. Stan bardzo dobry.
Cena 10 zł
1

19. Ocieplacze na kolana
Wykonane z prawdziwej wełny ocieplacze na kolana z magazynów BW. Nówki spięte fabrycznym klipsem. Mam takie same używam na rower zimą. Dwie pary mi nie potrzebne bo są chyba niezniszczalne a miejsca w szafie brak.
Cena: 6 zł
1

20. Nóż Boda
Za 3 dobre piwa odstąpię bo mi zawadza w szufladzie. Lekko używany pochewka to lipa straszna.

1 2 3 4

21. Moskitiera brytyjska ze stelażem
Moskitiera przeznaczona na łóżko polowe pochodząca z armii brytyjskiej. Używać ją można
także w inny sposób np na zdjęciu stoi samodzielnie a i do hamaka się pewnie pięknie nada. Sama siatka bardzo wysokiej jakości, niezwykle wytrzymała. Kupiłem nówkę, sam użyłem 2 razy więc i stan się jej nie zmienił. W komplecie stelaż aluminiowy, 4 aluminiowe pancerne śledzie oraz pokrowiec z brezentu duży i ciężki :P Sama moskitiera waży 540 stelaż dodatkowe 460.
Cena: 60 zł

1 2 3 4 5 6

21, Kartusze Cadac 300g. Wszedłem w posiadanie sporej ilości ze 3 to bym się pozbył. Nowe nie uzywane.
Cena: 14 zł/szt.
1

większe zdjęcia mogę podesłać zainteresowanym. mam takie połaczenie że szkoda gadać
Awatar użytkownika
wilow7
Posty: 202
Rejestracja: 18 paź 2014, 13:27
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: wilow7 »

Do nowego projektu interesuje mnie poz. 6 stelaż Molle.
Mogę zapłacić ~20 zł + przesyłka.
Na Allegro sa po ~70 zł, ale tyle nie jest dla mnie warta.
Inżynier
ODPOWIEDZ