Haix Black Eagle

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1021
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Haix Black Eagle

Post autor: Kopek »

Chce kupić buty do roboty a że mam robotę różną; raz w lesie, raz w polach, raz w biurze i za kółkiem kupe godzin; to pomyślałem czymś takim:
http://armyworld.pl/product-pol-5227-Bu ... -Nowe.html
i w sumie bym się skusił tylko zastanawia mnie ten zapis:

Kod: Zaznacz cały

Buty w okazyjnej, niższej cenie z uwagi na zastosownie w miejscu noska materiału, który podczas nadmiernej pracy na kolanach może zacząć się przecierać co zauważono w czasie długotrwałych testów tego modelu. Mimo tej wady buty idealnie sprawdzą się w czasie pracy i w porównaniu do butów innych marek będą odznaczać się wytrzymałością i niezwykłą wygodą.

Z uwagi na wyżej wspomnianą wadę, buty nie posiadają gwarancji producenta.

Macał ktoś to?
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

Kopek, za taką cenę to się i tak opłaca. Haix dobra firma.
BUK! HONOR! DZICZYZNA!
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1021
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Morg, przyjacielu witaj. O Haix słyszałem tylko dobre rzeczy. Dlatego taki zapis mnie zdziwił. Jeszcze tam przedzwonie i popytam.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

Hey hey, wróciłem do przeglądania forum i moderacji, niestety z wyjazdowością u mnie ciągle bardzo słabo.
BUK! HONOR! DZICZYZNA!
Lxyr
Posty: 25
Rejestracja: 25 cze 2014, 10:26
Lokalizacja: Opalenica
Tytuł użytkownika: Miłośnik lasu
Płeć:

Post autor: Lxyr »

Tak się składa że mam te buty tylko w wersji low (niebieskie), również z armyworld. Wykonanie - jak to haixy, bardzo dobre. Nie wiem dlaczego są takie tanie, ale dostałem nowe, dobre buty bez wad. Na pudelku informacja ze to wersja metal-free i jakaś etykietka że można latać samolotem czy coś :D
A co do samych butów to uważam że są całkiem okej jednak mam kilka zastrzeżeń:
Gore-tex w niskich butach, a noga poci mi się dosyć szybko, co jest według mnie największym minusem, w zamian za to mamy świetną nieprzemakalność :)
Język czy nie wiem jak to nazwać na rzep ma niestety tendencję do odpinania się :/

W tej cenie polecam, ale za 400 bym nie wziął :)
ODPOWIEDZ