Śnieżnik i pogranicze

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

kalia
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2015, 23:31
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:

Śnieżnik i pogranicze

Post autor: kalia »

Parę fotek z (prawie)samotnego spacerku po górach. Pierwszego w tym roku :)

https://plus.google.com/u/0/photos/1150 ... 6329946257
Kamilx
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2009, 20:23
Lokalizacja: Przemyśl/Kraków
Płeć:

Post autor: Kamilx »

Widzę, że ze spaniem na dziko nie ma tam raczej problemu, co mnie cieszy, bo końcem maja wybieram się w Sudety z zamiarem zdobywania Korony Gór Polski http://www.podrozeduze.pl/korona/mapa.htm a spać mam zamiar głównie w hamaku :-) Zaczynam od zachodu, ale mam nadzieje, że starczy mi zapału i pieniędzy, żeby dotrzeć do Śnieżnika.
kalia
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2015, 23:31
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:

Post autor: kalia »

Ja rozbijałam namiot w mniej więcej o zachodzie słońca i zwijałam ok. 6 rano. Jednego dnia to gdybym nie przechodziła przez wioskę to żadnego człowieka bym nie zobaczyła. W moim odczuciu przez ostatnie parę lat ludzie się kręcą raczej w pobliżu schronisk, jak się odejdzie gdzieś dalej,wyżej, zwłaszcza w środku tygodnia, to o ludziach można zapomnieć :)
Jeszcze w sierpniu to się na jagodziarzy rano natykałam, ale o tej porze roku to nawet w weekend przed 9 mało kto na szlak rusza.
No i zauważyłam, że zwyczajni turyści rzadko schodzą ze szlaków, a i na boki się zbytnio nie rozglądają.
Powodzenia w wyprawie :-)
Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

Kamilx, - jak będziesz wiedział kiedy zamierzasz odwiedzić Chełmiec czy Borową Górę ( okolice Wałbrzycha ) to daj znać - ugościmy browarkiem i dobrym szaszłykiem :D
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
StaszeK
Posty: 349
Rejestracja: 30 paź 2008, 21:46
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Kontakt:

Post autor: StaszeK »

Kalia, jeżeli wzrok mnie nie myli (starość nie radość ;-) ) to masz onegdaj wielce kultowy zestaw naczyń. :-)
kalia
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2015, 23:31
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:

Post autor: kalia »

Niestety nie jest to stary koher, jaki jeszcze wspomina moja ciotka, lecz zakupiona parę lat temu trangia. Jej największą zaletą jest to, że paliwo kupię w każdej aptece :-D I ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, spirytus medyczny nie zostawia sadzy na naczyniach. :-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”