www.reconnet.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
plecak za milion !
Autor Wiadomość
Apo 
WATAHA Z POPRAWCZAKA

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2015-09-16, 20:02   

Birken1 - teraz na 2 tyg z hakiem łażenia tylko w lesie spakowaliśmy się w plecaki:
- ja 35+5 litrów - 10.3kg
- Agent ~40 litrów - 11.5 kg
Problemem u Agenta T. był nie tyle ciężar, co miejsce. Takowego po prostu zabrakło. Stąd potrzeba zwiększenia litrażu. Nie sądzę, żeby waga noszonych rzeczy przekroczyła 15 kg, bo co to wtedy za zabawa ;)

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!

birken1 

Wysłany: 2015-09-16, 20:32   

Apo napisał/a:
przekroczyła 15 kg, bo co to wtedy za zabawa
no ;-)
W takiej wadze to można sobie AC darować. Sam będzie prawie 3 kilo ważył.
Ospreye tez dadzą radę. Ten przedział wagowy to żadne dla plecaków wyzwanie.

Kopek 
TRAMPek łikendowy

Wysłany: 2015-09-16, 20:46   

wilow7, serdeczny Ty mój kolego dopisz nazwy plecaków do których odnoszą się linki. Bo za trzy miechy aukcje wygasną i nie będzie wiadomo o czym mowa.

gaśnie

EDYTA BY MOD:
NIE WYGASA, BO ZAUWAŻYŁEM, ŻE NASTĄPIŁO PEWNE ROZPRĘŻENIE w tym temacie.
Przytaczam Punkt 10 Regulaminu (wszyscy wstać, postawa zasadnicza!)

10. Zamieszczanie odsyłaczy do materiałów o charakterze krótkotrwałym, których aktualność po określonym czasie wygasa, takich jak wszelkie linki do aukcji, ofert promocyjnych, wyprzedaży i itp. dozwolone jest wyłącznie przy jednoczesnym umieszczeniu w wiadomości nazwy przedmiotu/produktu do którego odnosi się dany link oraz jego krótkiego opisu. Mile widziane jest dodanie zdjęcia przedmiotu, umieszczonego np. na serwerze www.imageshack.us* a na forum wklejamy jego miniaturkę (thumbinal) z linkiem do dużego obrazka.

Dlatego dla "odświeżenia" pamięci Recconetowców, umówmy się że linki do materiałów "wygasających" będą przez Moderatorów WYCINANE!

https://picasaweb.google.com/104741303823098287225/Kopek03?authkey=Gv1sRgCM_9oNu9idCdWg
Ostatnio zmieniony przez puchalsw 2015-09-17, 09:32, w całości zmieniany 1 raz  

Qazimodo 
Qazimodo

Wysłany: 2016-02-10, 19:25   

... No i w końcu kupiłem :)
Trochę to trwało ale prawie 4 mce czekałem aby w WISPORT uszył w pożądanej kolorystyce.
Zdecydowałem się na ZipperFox z w/w firmy.
Co mnie przekonało.
1. Bardzo dobre opinie o ich plecakach
2. Wystarczająco wygodny system nośny
3. Militarne przeznaczenie a więc jest to super mocny produkt
4. System MOLLE a więc mnogość możliwości rozbudowy
5. Możliwość całkowitego rozpięcia (co sprawia że wsadzić tam bez kłopotu można naprawdę wielkogabarytowy przedmiot) np łeb byka :)
6. Kieszenie w środku. Naprawdę wygodna sprawa
7. Wewnętrzna strona szelek oraz plecy pozbawiono siatki. Elementy obszyto jakimś mocnym materiałem. Zapewne będzie miało to wpływ na pocenie się (choć zawsze i tak się w tych miejscach pocę , nawet w siatkowych wersjach ramion) Ale nareszcie koniec z jeban... igliwiem! No i błoto jak w siatkę wejdzie to capi mułem kilka lat :)

Oczywiście na początku jak to często bywa jestem podniecony itd ale wierzę że plecak się sprawdzi.

Zirkau 

Wysłany: 2016-02-10, 20:43   

Dawaj znać, bo sam się czaję na takowy plecak.

Odpowiedz do tematu