Cześć - szukam kogoś z okolic Cieszyna, Bielska Białej...

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

st.szeregowy
Posty: 0
Rejestracja: 18 sie 2014, 20:22
Lokalizacja: Cieszyn
Płeć:

Cześć - szukam kogoś z okolic Cieszyna, Bielska Białej...

Post autor: st.szeregowy »

Cześć

Mam trzydzieści parę lat (jezus maria ...) i od jakiegoś czasu interesuje się survivalem, jednak oglądanie filmików w necie ... to oglądanie filmików w necie :/ Samemu ciężko w to "wejść" i raczej nie chcę się wygłupiać robiąc coś od początku źle, popełniając głupie błędy. Okoliczne góry schodziłem całe, choć od paru lat mam niestety mniej czasu (a i siły chyba też) poza tym pochłania mnie moje główne hobby - strzelectwo, broń.

Szukam osoby która jest w podobnym wieku a która miałaby ochotę pokorespondować z takim człowiekiem jak ja, udzielić mi paru rad a potem jeśli jest z okolic i ma na to czas i chęci, może pokazać mi w lesie jak nie kipnąć z zimna w pierwszą noc, albo jak nie zatruć się pierwszymi jagodami ....

Odwdzięczyć się mogę szkoląc taką osobę na nowoczesnych karabinach wojskowych, pistoletach czy strzelbach (shotgunach).

Do tej pory oglądałem wiele filmików i takie moje ulubione kanały są w stylu tego faceta :



Coś w tym stylu mnie interesuje.

Pozdrawiam :)
kermitttt
Posty: 338
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:44
Lokalizacja: lubuskie
Płeć:

Post autor: kermitttt »

Cześć
Twój post brzmi troszkę jak ogłoszenie z działu matrymonialnego pisane przez potencjalnego seryjnego mordercę.
Już Cię lubię:)
Niestety (a może na szczęscie) nie mieszkam w Twojej okolicy...
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Latem to żaden survival ale gdy zrobi się chłodniej zapraszam w okolice Wodzisławia Śląskiego.
Awatar użytkownika
Blacku
Posty: 98
Rejestracja: 03 paź 2012, 20:46
Lokalizacja: Czestochowa/okolice
Gadu Gadu: 798183
Tytuł użytkownika: Blacku
Płeć:

Post autor: Blacku »

Strzał Kolego. Całe forum jest jedną wielką korespondencją. Odnośnie broni to specjalistów jest tu paru;] a skąd pochodzi Twoja wiedza jesteś sportowcem czy w jakiś służbach?
st.szeregowy
Posty: 0
Rejestracja: 18 sie 2014, 20:22
Lokalizacja: Cieszyn
Płeć:

Post autor: st.szeregowy »

Żołnierzem owszem byłem, ale od dawna cywil, teraz zajmuje się strzelectwem sportowym, ze sporym naciskiem na strzelanie dynamiczne czy też jak kto woli "taktyczne" (w ruchu, na torach itp itd) i kolekcjonuje broń. Przyda się jak już ruscy faktycznie zechcą znowu nas sobie pookupować. Tylko mogę być słabym partyzantem bo właśnie nie poradzę sobie w lesie sam :)
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

kermitttt, to mówisz, że się takich naczytałeś :diabel2:

st.szeregowy, witaj na forum :) nie obawiaj się tak tej pierwszej nocy i jagód, umrzeć to na pewno nie umrzesz, a na błędach człowiek właśnie uczy się najlepiej 8-) Mówię z doświadczenia, nie wiem, ile bym teraz wiedziała o swoich możliwościach i ograniczeniach, gdybym na pierwszy wypad grubo zaasekurowała się toną wiedzy teoretycznej i drugą taką porcją porad i wskazówek od osób bardziej doświadczonych. Oczywiście, wszystko to ważne i cenne, ale chyba najważniejsze, to poznać siebie :)

A poza tym to forum to już swoista encyklopedia - odpowiedzi na jakie zagadnienie byś nie szukał, to najprawdopodobniej już kiedyś została ona w jakimś wątku udzielona :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”