Trezeta

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

archiwum
Posty: 77
Rejestracja: 26 sie 2007, 21:10
Lokalizacja: reconnet.pl

Trezeta

Post autor: archiwum »

czy ktoś coś wie o tej firmie? a konkretnie o modelu Norway. znalazłem go na http://www.arizzon.com/ i mi się spodobał. ale nic o nich nie wiem bo opis jest dość ubogi. a i w internecie raczej mało jest...
link do archiwum z dyskusją
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Mam trezete, ale Canyon(chyba) :) raczej sa ok, sa na vibramie , z membrana...(te moje), na golym lodzie vibram o kant du...y potluc, ale reszta tez nie lepiej sie spisuje, jak jest chociaz odrobina gruntu-sniegu, trzyma jak szalona, do tego, do czego zostay zaprojektowane napewno sie nadaja, ja jestem zadowolony
Awatar użytkownika
Fredi
Posty: 1015
Rejestracja: 07 kwie 2008, 09:42
Lokalizacja: Skierniewice
Tytuł użytkownika: Fredne Zło..
Płeć:

Post autor: Fredi »

ja od niedawna jestem posiadaczem trezety Scout. spisuja sie narazie swietnie.
"Nie sztuką jest umrzeć, znacznie trudniej jest żyć."
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

ja w swoich zauwazylem jeden mankament, nosek buta moglby byc bardziej zaokraglony, po dlugim marszy poczylem, ze uciska mi bucik na palec :)
Awatar użytkownika
Regent
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2008, 09:04
Lokalizacja: Lublin/Warszawa
Płeć:

Post autor: Regent »

Mam Trezety TOP. Mają jakoś dziwnie wyprofilowaną podeszwę od wewnątrz. Po półdniowej wędrówce zaczynały mnie boleć stopy od spodu. Długo trwało zanim dobrałem do nich odpowiednie wkładki. Problem zniknął i na buty już nie narzekam.

Właśnie pochodziłem w nich sobie 5 dni po Gorcach. Wcześniej w śniegu-puchu na rakietach, ale już we wtorek i w środę po oblodzonym topniejącym śniegu (gołoledź) w samych butach - nawet nie ślizgały się za bardzo.
ODPOWIEDZ