Cześć Wam :)

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Cześć Wam :)

Post autor: niszka »

Cześć :)

Nietrudno się zorientować, że jako dziewczyna, znajdę się w zdecydowanej mniejszości na Forum... Ale co tam, fajnie i bogato tu u Was, to też się zarejestrowałam :-P

Troszkę ponad miesiąc temu dowiedziałam się o istnieniu czegoś takiego, jak survival ;) Co prawda, od zawsze miałam nieco inne spojrzenie na świat i "specyficzne" zainteresowania, jednak z racji braku trafienia na jakąkolwiek motywację do realizowania się w tym zakresie, bezpiecznie przesiedziałam 21 lat w domu - kursując między tv, lodówką i komputerem.

Tak oto żyjąc sobie bezpiecznie, a równocześnie w przeraźliwej mentalnej samotności, natrafiłam przypadkiem pewnego dnia na necie na hasło "survival"... Wciągnęło mnie bez reszty. Pochłaniałam kolejne relacje, przydatne informacje, oglądałam zdjęcia z wypraw, wertowałam fora i blogi. Zrozumiałam, że do realizacji swoich marzeń nie jest mi wcale potrzebne towarzystwo, nie muszę czekać, aż ktoś w moim otoczeniu zaproponuje mi wyprawę w dzicz. Ruszyłam sama sprzed telewizora - i czuję się wreszcie szczęśliwa i wolna :)

Z racji tego, że w moich okolicach trudno o "dzikie" tereny, zaczęłam od spacerowania... po mieście; byłam we wszystkich "zielonych" miejscach, jak laski, zalewy, nieregulowany brzeg Wisły. Równocześnie w ekspresowym tempie, dysponując minimalnymi środkami finansowymi, zaczęłam gromadzić ekwipunek z myślą o ruszeniu się gdzieś dalej.

Stało się. W zeszły weekend udałam się za Myślenice. Spędziłam cały dzień na szlakach, co przy mojej "miejskiej" kondycji było posunięciem dość brawurowym ;) Rozpaliłam też pierwsze w życiu ognisko, i ugotowałam na nim zupę szczawiową. Przede wszystkim jednak zaliczyłam pierwszy samotny nocleg w lesie 8-)

Mimo mnóstwa obaw, chwilowej paniki (zgubiłam potencjalne zadaszenie), ulokowania się przy stołówce saren i dzików, przeżyłam 8-) I była to na tyle ekscytująca i niezapomniana przygoda, że już myślę o kolejnym samotnym wypadzie w las ;-)


Pozwolę sobie tu zaglądać, może z czasem nieśmiało zacznę się udzielać :-P Tymczasem pozdrawiam Wszystkich serdecznie :)
Awatar użytkownika
pasikonik
Posty: 139
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:06
Lokalizacja: górny śląsk
Płeć:

Post autor: pasikonik »

heloo (ponownie :lol: )
Awatar użytkownika
kubush
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 21:11
Lokalizacja: Silesia
Gadu Gadu: 25553
Płeć:

Post autor: kubush »

Witam koleżankę z forum obok :-)
No i gratuluję nocki w terenie!
Awatar użytkownika
Draco
Posty: 50
Rejestracja: 29 kwie 2013, 23:41
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 8763430
Płeć:

Post autor: Draco »

Witam, witam serdecznie :) szerokich wrażeń :D
Awatar użytkownika
Apo
Posty: 740
Rejestracja: 28 lis 2011, 17:36
Lokalizacja: Lasy Pomorza
Gadu Gadu: 3099476
Tytuł użytkownika: WATAHA Z POPRAWCZAKA
Płeć:

Re: Cześć Wam :)

Post autor: Apo »

niszka pisze:Przede wszystkim jednak zaliczyłam pierwszy samotny nocleg w lesie 8-)
Musisz to głośno powiedzieć wszystkim "reconnetowym" chłopcom i chłopaczkom, którzy nadal trzęsą portkami na takową myśl ;)
look deep into nature and then you will understand everything better

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!
znachor80
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2011, 22:37
Lokalizacja: podlaskie
Płeć:

Post autor: znachor80 »

Witam.
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

Witam.
Awatar użytkownika
rzuf
Posty: 188
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:24
Lokalizacja: Siemianowice
Płeć:

Post autor: rzuf »

Witam i tutaj :)
"Take only memories, leave only footprints."
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

Oj i ja witam poznanych już Kolegów z sąsiedniego ;) Widzę, że to norma zaglądać na niejedno forum :-P
Musisz to głośno powiedzieć wszystkim "reconnetowym" chłopcom i chłopaczkom, którzy nadal trzęsą portkami na takową myśl
Nie omieszkam :mrgreen:
Awatar użytkownika
Stainer80
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: Stainer80 »

Witamy :-)
"Disneyland? F**k, man, this is better than Disneyland!"

In Omnia Paratus
Awatar użytkownika
Marshall
Posty: 694
Rejestracja: 25 lut 2011, 23:27
Lokalizacja: Gdańsk, Łomża
Gadu Gadu: 63140
Tytuł użytkownika: f o t o g r a f
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Marshall »

Hej Niszka!!
Sent from my Baobab Tree. Marshall® | Adam Marczak
Awatar użytkownika
Grigor
Posty: 167
Rejestracja: 25 paź 2010, 18:07
Lokalizacja: Łask- Łódzkie
Płeć:

Post autor: Grigor »

Witaj niszka, pozdro i szacun za pozostanie na samotnej nocce mimo niesprzyjających okoliczności. Dodatkowo fajne wpisy na blogu, ogólnie mocny start na forum, oby tak dalej :-)
Prawdziwą porażką jest nie przegrać, lecz w ogóle nie podjąć walki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”