A powiecie mi cos o tym?

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

jacenty
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2013, 08:23
Lokalizacja: Bieszczady
Płeć:

A powiecie mi cos o tym?

Post autor: jacenty »

Zastanawiam sie nad tym -
http://www.sklep-arsenal.pl/namioty_spi ... 2os_2.html
korzystal ktos?
Waga w normie, cena super, ale czy sie sprawdza?

1 raz tutaj wiec - Witam wszystkich :)
Awatar użytkownika
lukasz_sp
Posty: 255
Rejestracja: 21 sty 2011, 13:55
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć:

Post autor: lukasz_sp »

2,3 kg to sporo jak za substytut namiotu.
Awatar użytkownika
nicco
Posty: 109
Rejestracja: 29 sty 2009, 22:43
Lokalizacja: Lubelskie
Tytuł użytkownika: ....................
Płeć:

Post autor: nicco »

jacenty, Nie wiem czy to ja źle coś przeczytałem czy Ty, ale w opisie jest ponad 2 kg, tu cytat ze strony "Cały namiot mieści się w 2 małych paczuszkach po 1,150kg każda. Można ją nawet zmieścić w dużej kieszeni spodni (bojówki). Jeśli idziesz na wyprawę w 2 osoby, każda niesie swoją część. Jeśli idziesz sam możesz wziąźć ze sobą 1 połowę i zrobić z niej proste schronienie lub cały namiot wtedy waga wynosi 2,3kg."
moim zdaniem to żaden rarytas, ale może inni wypowiedzą się korzystniej o tym wynalazku.
Dodam tylko tyle, że skoro wpadł Ci w oko to możesz być z niego zadowolony bo to daje satysfakcję. Nie zawsze polecane produkty podobają się kupującym, do towaru trzeba coś poczuć. Wydaje mi się, że lepszy jest tarp lub zwykły namiot o wadze ok 1,5 kg z podłogą.

[ Dodano: 2013-03-06, 10:43 ]
lukasz_sp, ubiegł mnie, ale właśnie oto chodzi
Awatar użytkownika
kamykus
Posty: 700
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tytuł użytkownika: Leśny Dziad
Płeć:

Post autor: kamykus »

Ten sam namiot miał czy może dalej ma Armyworld, jak spytałem o wagę to mi napisali 4,2kg więc nie wiem kto wali w jajo.
PS: Na Survivalist taki namiot ma niejaki Arni, pamiętam że jak się z nim widziałem to też mówił coś o 4kg I ten namiot nie ma podłogi!
"Nie cierpię mojego rozdwojenia jaźni, jest świetne"
RBT
Posty: 356
Rejestracja: 18 gru 2010, 19:04
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: RBT »

Wydaje się, że lepszym rozwiązaniem będą już polskie pałatki. Przy wypadach dwuosobowych, tak jak w wypadku austriackiej, każdy niesie swoją część, lecz w razie opadów czy zimnych wiatrów sprawdzą się lepiej jako peleryny. Płótno z którego są wykonane jest mało wrażliwe na iskry, a ponadto nawet przy szczelnym zamknięciu będą lepiej oddychać. Są przy tym znacząco tańsze.
ODPOWIEDZ