www.globetrotter.de

Informacje o sklepach

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

www.globetrotter.de

Post autor: Tanto »

www.globetrotter.de - sklep z kategorii tych do których nie powinno się wchodzić mając kupę kasy i nie sprecyzowany cel zakupów ;-)
W filmiku poniżej można zobaczyć jak ten przybytek rozpusty wygląda
http://4-seasons.tv/player.php?video=/video/1105
http://4-seasons.tv/player.php?video=/video/985
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Rzez »

... i trochę przegięte ceny ;)

Popatrzyłem sobie na ceny Hilleberga, ceny w EUR nominalnie wręcz wyższe niż ceny w $ :) Ogólnie tak popatrzyłem kilka miesięcy temu, podczas szukania namiotu, to w Europie ceny są sporo wyższe niż w US. Teraz funt spada to tam będzie się opłacało robić zakupy.
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Kiedyś napisałem całkiem długaśnego posta na temat tego sklepu ale jkimś dziwnym trafem nie udało mi się go zainstalować.
Do tego sklepu w Berlinie wybieram się już od kilku lat a ojego rozmiarach może świadczyć to, ze po środku wielkiego sklepu znajduje się bajoro do testowania sprzętu pływającego.
Z cenami nie przesadzałbym aż tak bardzo, bo np. jest bardzo wiele maksymalnych przecem sprzetu wszelakiego. Poza tym ceny sandałów są o kilkanaście zł. niższe niż w u nas. A poza tym wybór. Panowie umówmy się, w tym jednym sklepie wybór mamy większy niż w całej Polsce.

Tanto jeśli będziesz się tam wybierał to daj mi proszę wcześniej znać a wyskoczymy razem.
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Rzez »

Jak się kiedyś dorobię troszku grosza z pracy to może wyskoczę ;) Szczególnie jak mówisz, że promocje mają nieziemskie. A wybór sprzetu to na pewno większy... Fajnie jak człowiek pojeździ sobie nawet po sąsiadach (Czechy, Slowacja). Przykładowo w takiej małej Żylinie jest taki wybór szpeju że hej! Szkoda, że u nas trochę tak niemrawo :-/
,,I don't know what's wrong with me, but I love this shit.''
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Jakoś na przełomie lutego i marca będziemy się z kumplem wybierać. Jeśli ktoś chciałby się dorzucić na bajurę to zapraszam.
adampawlowski
Posty: 27
Rejestracja: 17 lut 2009, 13:48
Lokalizacja: dolina bobru
Płeć:

Post autor: adampawlowski »

Gryf pisze:Jakoś na przełomie lutego i marca będziemy się z kumplem wybierać. Jeśli ktoś chciałby się dorzucić na bajurę to zapraszam.
No i byliście w tym sklepie? Ja wybierałem sie do Drezna za bidonem katadyna. Dwa miesiące temu napisałem do nich zapytanie czy mają na sklepie ten bidon no i do tej pory nie odpowiedzieli. Kupiłem niedawno manierke z filtrem.
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Nie. jeszcze nie. Icoś mi mówi, że zbyt wcześnie tam nie zajżę. Problem polega na tym, że powrót autostopem z Berlina jest bardzo utrudniony. tzn. jest to wyższa szkoła jazdy dla znawców miasta i j.niemieckiego.
Awatar użytkownika
PA
Posty: 298
Rejestracja: 28 sty 2008, 21:01
Lokalizacja: Toruń
Gadu Gadu: 3500980
Płeć:

Post autor: PA »

Gpsa trzeba miec w aucie - odpada nauka języka. Chyba że się przestawi język i pozwoli Heldze prowadzić ;)
Those who travel far must travel light.
http://just-hike.blogspot.com/
"Use dehydrated water whenever possible, despite the expense." - The Ultralighter
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Tylko autostop. Własnym carem za drogo.
Awatar użytkownika
mgr_scout
Posty: 431
Rejestracja: 29 sie 2007, 16:29
Lokalizacja: inąd

Post autor: mgr_scout »

adampawlowski, katadyna spokojnie możesz w PL dostać, po co wybierać się do Niemiec
adampawlowski
Posty: 27
Rejestracja: 17 lut 2009, 13:48
Lokalizacja: dolina bobru
Płeć:

Post autor: adampawlowski »

Ale mówimy o bidonie katadyna i tego nie widziałem w sklepach inne filtry są u nas. A może teraz sie pojawiły bo szukałem ze dwa miesiące temu tz. znalazłem firme przez którą można było zamówić ale chcieli 26 euro za przesyłkę to odpuściłem bo za te pieniądze to do Drezna i spowrotem bym dojechał mieszkam blisko granicy .
Awatar użytkownika
mgr_scout
Posty: 431
Rejestracja: 29 sie 2007, 16:29
Lokalizacja: inąd

Post autor: mgr_scout »

Z tego co pamiętam Katadyn był dostępny w Sklepie Podróżnika i jeszcze gdzieś ale obawiam się że nie mam ulotki kto to prowadzi.. poza tym po co Katadyn kiedy u Przeszczepa można Lifesavera nabyć ;)
ODPOWIEDZ