Sprawy fizjologiczne

Kącik złotych porad

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

A nie można się normalnie wys...ć w krzakach. Jakieś moskitiery, ambony... :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
rob30
Posty: 247
Rejestracja: 02 sty 2010, 23:18
Lokalizacja: Sosnowiec/Spojené kr
Płeć:

Post autor: rob30 »

Michal N pisze:A nie można się normalnie wys...ć w krzakach. Jakieś moskitiery, ambony... :mrgreen:
Prostaku!!! :diabel2: My tutaj rozważamy Sprawy fizjologiczne jako sztukę prze[trw]/[sr]ania :D . Wynosimy ją na niewyobrażalnie niemalże wysokości, aż poza granice absurdu. To jest SZTUKA, przez duże "G" :lol: , a Ty byś chciał zwyczajnie postawić klocka w krzaczorach!
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

rob30 pisze:Prostaku!!! :diabel2: My tutaj rozważamy Sprawy fizjologiczne jako sztukę prze[trw]/[sr]ania :D . Wynosimy ją na niewyobrażalnie niemalże wysokości, aż poza granice absurdu. To jest SZTUKA, przez duże "G" :lol: , a Ty byś chciał zwyczajnie postawić klocka w krzaczorach!
Wypasiony tekst :mrgreen:
A tak naprawdę wszystko sprowadza się do zgięcia i napięcia. Jak nie idzie, to trzeba krzyknąć: "diabeł" :-P To działa! icon_twisted
Obrazek
Awatar użytkownika
Qasz
Posty: 463
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:14
Lokalizacja: Jaworzno
Gadu Gadu: 1987028
Tytuł użytkownika: Tata psychopata
Płeć:

Post autor: Qasz »

Przy stacjonarnym obozie:
Przy dole kloacznym wbijamy 3 paliki w okół dołka w obrysie trójkąta (nie mam jak inaczej tego ująć) i na te 3 pale przybijamy 3 połówki pniaka - toporek potrzebny - (ważne żeby płaską powierzchnią było ku górze bo inaczej półokrągłe części w dupę się wbijają i trzeba się namachać żeby to okorować), pamiętać trzeba żeby dobrze obciąć końcówki pniaków pod kątem 45 stopni by otrzymać po ich złożeniu trójkąt (choć z doświadczenia tnę tak by dwa boki były dłuższe a trójkącik bardziej przypominał równoramienny - więcej miejsca na dupsko).
Obrazek A,B,C - tu są paliki. Siadamy na tym tak by dupsko spoczywało na dłuższych bokach "b" a nogi opierają się o bok "a".

Dzięki temu mamy stacjonarny sracz, trzeba mieć oczywiście 6 gwoździ żeby te deski przybić do palików ale jest to mała opłata za wygodę jaką się otrzymuje, poza tym ja zawsze te gwoździe odzyskiwałem rozbierając konstrukcję (nie pozostawiamy śladów :P).
Patent przetestowany.

Przy obozie wędrownym i większej grupie ludzi albo walimy papierzaki (takie papierowe grzybki podściółkowe) na sposób Morga - czyli taśma parciana o drzewo i ogień, lub przy odrobinie czasu też za pomocą gwoździa zbija się dwie beleczki w kształcie T i siedzi się mniej wygodnie na jednym paliku, choć bardziej to wygodne dla osób z dużym ciężarem ciała niż patent z taśmą parcianą.
Patent przetestowany.

Sranie w lesie to sztuka ekwilibrystyki :D .
Lotus Turbo Challenge II
Don't Fak-up, Pack-up and Let's go!
krukzg
Posty: 35
Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:55
Lokalizacja: Zielona Góra
Tytuł użytkownika: KSF
Płeć:

Post autor: krukzg »

Ja tam zamiast wymyślania kopię dołek pod samym pniem prostego drzewa, najczęściej sosny (oczywiście uważając by nie uszkodzić korzeni), plecami opieram się o drzewo, walę w dołek, zasypuję dziurę i po problemie, po co to kombinować aż tyle przy zwykłym sr..niu :)
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Tak patrze na ten wątek i chyba już wiem o co chodzi. To wy nie potraficie normalnie kucnąć i postawić kloca, że potrzebujecie oparcia lub siedziska??
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

A stoperan brać i nie s..ć po lesie.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
siux
Posty: 374
Rejestracja: 19 gru 2010, 17:27
Lokalizacja: ŚNIEŻYCOWY JAR, Wlkp
Tytuł użytkownika: Karol
Płeć:

Post autor: siux »

birken1 pisze: że potrzebujecie oparcia lub siedziska??
Ja ma słabe kolana, mogą nie wytrzymać :mrgreen: :mrgreen:
"nikt jeszcze nie wie, czy stare słońce zarysuje nowy dzień..."
https://picasaweb.google.com/traper.w
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

Ja proponuję zbudować sobie kibel z dwóch wojskowych pałatek :D Rurka może służyć do potrzymania, a materiał do wycierania. Do ponownego użytku po deszczu. Jestem geniuszem :)
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
Awatar użytkownika
MlKl
Posty: 582
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:51
Lokalizacja: Błonie
Płeć:

Post autor: MlKl »

Postawa kuczna przy załatwianiu potrzeby fizjologicznej jest naturalna - jak komuś przeszkadzają portki, albo boi się je zanieczyścić, to zawsze można zdjąć i powiesić na krzaku - pełna wygoda wypróżniania :)
Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Post autor: yaktra »

No dobra mamy tu kilka patentów na zrobienie stolca, ale czym podcierać :?:
Zły to patent kiedy szukamy np. ściany aby napisać 111 DDC.

Aby młodsi forumowicze zrozumieli tekst biegnę wyjaśnić - 111 DDC
(sto jedenaście DNI DO CYWILA).
Szukać biletu komunikacji miejskiej aby nabić go na wskazujący palec...
:mrgreen:
Okiem naszych obiektywów http://yaktrafotografia.jimdo.com/
Awatar użytkownika
Q_x
Posty: 589
Rejestracja: 19 lut 2011, 15:30
Lokalizacja: G-dz
Tytuł użytkownika: człowiek-samodział
Płeć:

Post autor: Q_x »

- warto oglądnąć całe, o podcieraniu materiałem zastanym na miejscu jest gdzieś w środku
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

Woda, woda, woda. Z reguły masz przy sobie, albo jakiegoś bajora szukasz. Jak bidecik w domu, czystko i nie drapiesz się , nie zostają kawałki, nic się nie przykleja... :mrgreen:
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
Awatar użytkownika
Pingwiniak
Posty: 410
Rejestracja: 03 sie 2009, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Tytuł użytkownika: Szeregowy
Płeć:

Post autor: Pingwiniak »

Znaczy tak jak robią plażowicze? :lol:
Zapraszam na mój kanał YouTube:
https://www.youtube.com/user/Plushpingwin/videos
Awatar użytkownika
siux
Posty: 374
Rejestracja: 19 gru 2010, 17:27
Lokalizacja: ŚNIEŻYCOWY JAR, Wlkp
Tytuł użytkownika: Karol
Płeć:

Post autor: siux »

siux pisze:Post poniżej poziomu sranie w ambonach , bez jaj jeszcze raz tego typu teksty i krawat urośnie.
Dąb
Dąb czy Ty mnie stąd wyrzucisz, czy nie, to ja mam głęboko w nosie!! Poza tym nie pisałem jak Ty o s....,(I KTO TU NIE TRZYMA POZIOMU??) tylko o załatwianiu nagłych potrzeb fizjologicznych. Niby to samo.... a jednak .
POZDRAWIAM
"nikt jeszcze nie wie, czy stare słońce zarysuje nowy dzień..."
https://picasaweb.google.com/traper.w
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Nakłanianie kogoś do defekacji w miejscu, które służy ludziom nie tylko do odstrzału zwierzyny, ale i odpoczynku podczas wędrówki, awaryjnego noclegu, podglądania zwierza, nie trzyma żadnego poziomu, więc zastanów się nad tym, czy żart jest dobry zanim go napiszesz (przyjmuję, że był to nieudany żart).

Koniec dyskusji. Krawat może Ci powiększyć nie tylko Dąb.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
ra_dek
Posty: 171
Rejestracja: 17 lip 2012, 17:29
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: ra_dek »

To właśnie ta dyskusja ostatecznie przekonała mnie aby się tu zarejestrować.
Pięć stron w takim temacie... Panowie oklaski!

Tak, wiem że było i że zwyczajnie, ale chyba można ze sobą kawałek papieru zabrać /co to się rozłoży i glebę wraz z całą resztą użyźni/ :idea:
ForumWodne.pl - Fani przygód wodnych i wszystkiego czym da się pływać.
Awatar użytkownika
Apo
Posty: 740
Rejestracja: 28 lis 2011, 17:36
Lokalizacja: Lasy Pomorza
Gadu Gadu: 3099476
Tytuł użytkownika: WATAHA Z POPRAWCZAKA
Płeć:

Post autor: Apo »

ra_dek pisze:ale chyba można ze sobą kawałek papieru zabrać /co to się rozłoży i glebę wraz z całą resztą użyźni/ :idea:
I się zaraz zacznie o papierzakach.... aż czekam na rozwój dyskusji icon_twisted
look deep into nature and then you will understand everything better

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!
Awatar użytkownika
rob30
Posty: 247
Rejestracja: 02 sty 2010, 23:18
Lokalizacja: Sosnowiec/Spojené kr
Płeć:

Post autor: rob30 »

ra_dek pisze:To właśnie ta dyskusja ostatecznie przekonała mnie aby się tu zarejestrować.
Następny świr.
Witamy :lol:
Z głupim człowiekiem nie warto gadać, więc stulcie pyski i proszę siadać!
Awatar użytkownika
ArturZ
Posty: 151
Rejestracja: 21 sty 2012, 01:34
Lokalizacja: Kurpie
Tytuł użytkownika: Przechadzający się
Kontakt:

Post autor: ArturZ »

Sam nie wiem co jest, możne to jakiś instynkt zwierzęcy, czy co, ale jak tylko wchodzę do lasu, to od razu mi się che "kasztana". Nieważne, że np. godzinę temu siedziałem w domowym WC i tak muszę w lesie "oznaczyć teren".
W tym roku zimowy incydent: Śnieg do wysokości ud. Po zeszłorocznym doświadczeniu chusteczki higieniczne mam zawsze przy sobie. Ale jest inny problem. Nie da rady kucnąć w tak wysokim śniegu. Trzeba by odgarnąć sporą ilość śniegu dookoła. Nieopodal widzę legowisko sarny i ... właśnie je postanawiam wykorzystać. Czułem się jakbym komuś do łózka narobił, ale wyrzuty sumienia minęły, gdy zobaczyłem, że sarna sama sobie tez do wyra narobiła.
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

ArturZ pisze:Po zeszłorocznym doświadczeniu chusteczki higieniczne mam zawsze przy sobie.
Chusteczki w terenie to podstawa... Ja zawsze jak mam plecak ze sobą to mam minimum 5 paczek, a jak nie mam plecaka to 2 paczki. Zawsze się przydadzą ;)
Awatar użytkownika
rumak
Posty: 34
Rejestracja: 02 lut 2013, 18:28
Lokalizacja: Zielona Góra / NB
Gadu Gadu: 8998618
Płeć:

Post autor: rumak »

Teraz są powszechnie dostępne chusteczki nawilżane do rąk oraz do higieny intymnej także rozwiązują chyba problem szybkiego odświeżenia się. Zużyte można zakopać w ziemi gdyż są biodegradowalne.
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

ArturZ pisze:ale jak tylko wchodzę do lasu, to od razu mi się che "kasztana"
Ale się uśmiałem :mrgreen: Dobre!
rumak pisze:Zużyte można zakopać w ziemi gdyż są biodegradowalne.
Zimą raczej ciężko kopać w zamarzniętej ziemi i powstaje problem.
Pozostaje tylko maskować mchem i starać się nie używać chusteczek zapachowych itp. co by jak najmniej chemii było.

Kiedyś jeździłem na wakacje co roku w to samo miejsce i zrobiłem testa jak wyżej. Po roku pod mchem śladu nie było.
Obrazek
Awatar użytkownika
rumak
Posty: 34
Rejestracja: 02 lut 2013, 18:28
Lokalizacja: Zielona Góra / NB
Gadu Gadu: 8998618
Płeć:

Post autor: rumak »

Michal N pisze:Kiedyś jeździłem na wakacje co roku w to samo miejsce i zrobiłem testa jak wyżej. Po roku pod mchem śladu nie było.
To jaki jest problem? :-P Zresztą bez przesady to nie Syberia, tu nie ma wiecznej zmarzliny :mrgreen: No wiesz, zawsze możesz się podcierać śniegiem hehehe.
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Michal N pisze:starać się nie używać chusteczek zapachowych
dokładnie :) ja ogółem używam najzwyklejszych chusteczek, bo jak kupię, to długo ich nie mam, więc się nie wykosztowuję specjalnie.
ODPOWIEDZ