Pokrowiec na butelkę\manierkę

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
yoger
Posty: 202
Rejestracja: 06 sie 2010, 06:43
Lokalizacja: Drammen
Płeć:

Pokrowiec na butelkę\manierkę

Post autor: yoger »

Wczoraj wyczekując na kuriera zrobiłem sobie mały gadżet do noszenia butelki. W plecaku nawet mając ją w bocznej kieszeni trzeba go zdjąć, albo się nieźle wygimnastykować, żeby się napić, więc będzie inaczej...Link tutaj
survivalist.pl - portal dla ludzi kochających naturę, survival i ambitniejszą turystykę
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Ależ Ty męczysz te spodnie i karimatę. :D
Strasznie fajne pomysły masz. :) Gratuluje! :)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Armat
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2011, 16:37
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Technokrata
Płeć:

Post autor: Armat »

Bardzo fajne nosidlo :mrgreen:
It's not a bug, it's a feature!

Survival is no fun. If it is fun, that means you are camping.
Awatar użytkownika
Driver
Posty: 315
Rejestracja: 02 mar 2009, 15:53
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 6876158
Tytuł użytkownika: Supertramp
Płeć:

Post autor: Driver »

Fajnie wyszło puki nie zakupiłem termosu to koncepcja miała być taka na wykorzystanie ociepliny na rury te piankowe, tylko może powinieneś zabezpieczyć jeszcze dno żeby nie bylo wielkiego spadku temperatury.Choć na ostatnim wypadzie z Młodym po wlaniu wrzątku do nalgeny około 22.00 i walnięciu jej do śpiwora o godzinie 3 rano woda była jeszcze letnia. Ale ogólnie na wielki plus.
Gdybym schował ręce do kieszeni,skazali by mnie za ukrywanie broni.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Dno z izolacją warto dorobić, szczytem szczęście było by jeszcze zamknięcie od góry, no ale to już 'jak stryjenka woli'.
Taka termoizolacja sprawdzi się zarówno w chłodne dni jak i latem. Woda mineralna wyjęta rano ze sklepowej chłodziarki, wsadzona do podobnej konstrukcji futerału na teleobiektyw, pod wieczór była jeszcze przyjemnie chłodna. Miałem wtedy kilkugodzinny spacer polnymi drogami w pełnym słońcu więc ten chłodek jeszcze bardziej doceniałem.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
yoger
Posty: 202
Rejestracja: 06 sie 2010, 06:43
Lokalizacja: Drammen
Płeć:

Post autor: yoger »

Denko to żaden problem. Mam już taśmę na dole, więc wystarczyłoby wszyć drugą i denko może tam siedzieć 'na wcisk', bez dodatkowego szycia. A w wersji ambitniejszej wystarczy je na okrętkę zamontować bez zdejmowania taśm, więc wytrzymały ten szew nie musi być, bo nie będzie przyjmować żadnego obciążenia. Zamknięcie od góry widziałbym ewentualnie jako drugi taki 'kubeczek', tylko nakładany. Można też doszyć klapkę z suwakiem. Może pomyślę o czymś takim.
survivalist.pl - portal dla ludzi kochających naturę, survival i ambitniejszą turystykę
ODPOWIEDZ