Kilka fotek z Zarzęcina nad Zalewem Sulejowskim

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Kilka fotek z Zarzęcina nad Zalewem Sulejowskim

Post autor: Michal N »

Siemka po powrocie z nad Zalewu.
Na razie w skrócie powiem, że ryby totalnie nie żerowały. Drobnica chodziła, drapieżnik za nią, ale skusić się nie chciały. Czego to nie próbowałem: czerwone, rosówki, białe, pinka, kukurydza, ryż prażony, kasza manna, pęczak, serducha kurzęce (psu podbierałem), spinning... Eh, opaliłem się tylko bo słoneczko ładnie grzało.
Z grzybami też nie do końca trafiłem, bo w lesie sucho było strasznie, ale zawsze z pół kosza wydłubałem.
Link do galerii co ciekawszych zdjęć: https://picasaweb.google.com/1120101007 ... 4/Zarzecin
Obrazek
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

po co Ci poduszka pod koszulką na grzybobraniu ? ;-)
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

Okoń gryzie teraz na żywca, przynajmniej u mnie. Na spina nic, wybredny przed zimą, byle za czym nie leci bo szkoda energii.
Awatar użytkownika
wolf78
Posty: 194
Rejestracja: 27 mar 2008, 17:13
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu Gadu: 2813508
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolf78 »

Wypad super fotki super i jedyna słuszna rasa psa :-) twój haszczak ?
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Prowler, sam nie wiem kiedy to urosło, może pies mnie zaatakował i mam przyspieszoną ciążę. Boże uchowaj co z tego wyrośnie ;-)
Ciek, najpierw trzeba tego żywca złapać :mrgreen: W rozmowie z miejscowymi wyszło, że łapią sandały i szczupaki na troling. Z brzegu podobnież biała ryba nie żeruje, bo w wakacje przyjezdni wrzucali tony zanęty i się nachapała. Poza tym na jesień (tak sądzę) ryba opuściła letnie stanowiska, i krąży po całym zbiorniku, więc ciężko jest trafić na ławicę i przytrzymać zanętą na dłużej w łowisku.
Poczytam doniesienia na łódzkich forach wędkarskich i się pewnie okaże, że zaczną brać za tydzień :-/
wolf78: Haszczak znajomych, ale jestem jego drugim "panciem" :-) gdyż od małego mnie zna. Taki był malutki i średni:
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Michal N, ty diable. Nic żeś nie powiedział. Przecież Sulejów nie daleko. To jezioro obszedłem kiedyś w 3/4. Żebyś mi następnym razem dał znać bo urwę ... .

Zdjęcie nr 13. Na tym brzegu nocowałem podczas wspomnianego wypadu.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”