Napoje energetyzujące.

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Dzięki za odpowiedzi ;-) Tak tylko pytałem z ciekawości. Energy drinków nie pijam bo smak ohydny posiadają. Wolę czaju sobie naparzyć albo yerby jakiejś zacnej.
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

Na stacjach CPN mozna kupic rozne cuda.. ktore dzialaja prawie tak samo jak amfetamina... srodki o nazwie No SLEEP czy SPEED... kiedys przetestowalem SPEED...wziolem na stacji orlen na A4 pod wroclawiem i dojechalem do Padovy we wloszech bez wiekszego zmeczenia...w aucie kolo 15 godzin,jazda noca i rankiem
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Tresor, NoSleep to jest energetyk w pigułce. Składem zasadniczo się od niego nie różni, może jedynie ilością składników i tym, że w tabletce możesz mieć spowolnione uwalnianie substancji aktywnych, co w efekcie daje dłuższy czas działania. Jeśli rzeczywiście zadziałał na Ciebie jak amfetamina, to najwyraźniej bardzo mało kawy pijasz, ew. wziąłeś za dużo na raz. :P
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

Abscessus Perianalis, wziolem SPEED :) jest w ampulce niczym zastrzyk:) smak ochydny...ale trzepie lep ;)
Awatar użytkownika
trumpor113
Posty: 118
Rejestracja: 09 lut 2011, 21:37
Lokalizacja: Małopolska
Płeć:

Post autor: trumpor113 »

Ja tam napoje energetyczne pije czasem dla smaku (nigdy się po nich jakoś bardziej pobudzony nie czułem) .Szczerze ja tam nie pijam takich trunków energetycznych żeby mnie to pobudziło.Kawy też nie pijam ;).Moim zdaniem człowiek nie powinien się ładować takimi 'dopalaczami".Ja jeśli mam coś przejść to o własnych siłach,bez żadnego wspomagacza. Jeśli ktoś jest zmęczony zawsze może odpocząć,zamiast wypić taki napój.
Online
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Czy napój izotoniczny z biedronki opatrzony logiem BE Power to rzeczywiście izotonik?
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Skiba
Posty: 102
Rejestracja: 16 sty 2011, 13:12
Lokalizacja: Radoszyce
Gadu Gadu: 11567778
Płeć:

Post autor: Skiba »

To z odpoczynkiem to fail. Powiedz to studentom przed sesją :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

trumpor113 pisze:Ja tam napoje energetyczne pije czasem dla smaku (nigdy się po nich jakoś bardziej pobudzony nie czułem)
to oznacza, że nie byłeś jeszcze w takim złym stanie. Do tego młody organizm ma jeszcze w sobie bardzo dużo naturalnych hormonów pobudzajacych do działania.
biper
Posty: 27
Rejestracja: 11 mar 2011, 10:28
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: biper »

Kopek pisze:Czy napój izotoniczny z biedronki opatrzony logiem BE Power to rzeczywiście izotonik?
Be Power to napój energetyczny - coś jak Tiger itp. - daje kopa (butla plastikowa srebrna matowa)
Be Sport (taki niebieski w przeźroczystej butli z dziubkiem) to napój izotoniczny.
Online
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

biper pisze:e Sport (taki niebieski w przeźroczystej butli z dziubkiem) to napój izotoniczny.
O ten mi chodziło ;-) . Czy to na pewno izotonik czy ściema.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
biper
Posty: 27
Rejestracja: 11 mar 2011, 10:28
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: biper »

Kopek pisze:
biper pisze:e Sport (taki niebieski w przeźroczystej butli z dziubkiem) to napój izotoniczny.
O ten mi chodziło ;-) . Czy to na pewno izotonik czy ściema.
Patrząc po składzie to izotonik. A tam chyba kantować nie mogą za bardzo. Z resztą produkty biedronkowe zazwyczaj pochodzą z tych samych wytwórni co bardziej znane/renomowane marki, tylko w innym opakowaniu i inną nazwą.

Izotonik biedronkowy ma opakowanie i wygląd baaardzo podobne do Powerade'a (czy jak to się tam pisze), engergetyk ze Stonki ma identyczne opakowanie tylko inną naklejkę jak napój "innej" firmy o 2x wyższej cenie i dostępny poza biedronką.

A np. sok biedronkowy Melly pomarańczowy robi nie kto inny jak Hortex. :)

P.S.
Kurcze, Jeronimo Martins powinni mnie zatrudnić na rzecznika :)
Online
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

biper, dzięki
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
ODPOWIEDZ