Lasy Błedowskie - Dąbrowa Górnicza

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

gruspecnaz
Posty: 56
Rejestracja: 14 kwie 2009, 16:53
Lokalizacja: Katowice
Gadu Gadu: 2856035
Tytuł użytkownika: ....
Płeć:

Lasy Błedowskie - Dąbrowa Górnicza

Post autor: gruspecnaz »

Witam jakiś czas temu zawitałem w lasach Błędowskich okolice Dąbrowy Górniczej a dokładnie dolina Białej Przemszy - bardzo mi się spodobały tak blisko mnie- katowic a takie jeszcze dziewicze, postaram się wrzucić fotki. Ale nie o chwalenie się chodzi tylko szukam kogoś kto ma ochotę na wypad ze mną w ten sam kierunek, pochodzić po lasach, może coś się nawzajem nauczyć, jestem zmotoryzowany.
Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Post autor: hejtyniety »

grupa śląsko-dąbrowska działa prężnie, więc na pewno znajdziesz chętnego :-D

Ja na przykład bym się pisał, trzeba tylko ustalić termin. Tak w ogóle to wpadnij na integracyjne piwko, część osób z forum spotyka się w każdy pierwszy czwartek miesiąca, jak jesteś zainteresowany to wal na PW ;-)
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
Awatar użytkownika
rob30
Posty: 247
Rejestracja: 02 sty 2010, 23:18
Lokalizacja: Sosnowiec/Spojené kr
Płeć:

Re: Lasy Błedowskie - Dąbrowa Górnicza

Post autor: rob30 »

gruspecnaz pisze:Witam jakiś czas temu zawitałem w lasach Błędowskich okolice Dąbrowy Górniczej a dokładnie dolina Białej Przemszy - bardzo mi się spodobały tak blisko mnie- katowic a takie jeszcze dziewicze, postaram się wrzucić fotki. Ale nie o chwalenie się chodzi tylko szukam kogoś kto ma ochotę na wypad ze mną w ten sam kierunek, pochodzić po lasach, może coś się nawzajem nauczyć, jestem zmotoryzowany.
He,he... następny odkrył, że blisko jest dzicz! :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”