Wasze wyroby Artystyczne.

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Razowiec
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2011, 18:26
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: Razowiec »

Czasem w przerwach w pracy albo z nudów albo odpoczywając psychicznie od pisania magisterki coś strugam ze znalezionych patyków, ewentualnie strugam wzorki w czymś użytkowym - np trzonkach siekier czy przedłużce do noża Bushman (brązowy dziad po lewej). Ewentualnie potem traktuję to bejcą. Jako że ewidentnie nie mam talentu plastycznego są to najczęściej proste, geometryczne wzory. A ponieważ robię to "coby se postrugać" to bawię się tylko nożem, czasem tylko pomagając wiertłem... Ale jak patrzę co wyprodukował mały czy nicco, to chyba będę musiał sobie przypomnieć do czego służą dłuta i coś popróbować ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
nicco
Posty: 109
Rejestracja: 29 sty 2009, 22:43
Lokalizacja: Lubelskie
Tytuł użytkownika: ....................
Płeć:

Post autor: nicco »

Macie Panowie talent, wszystkie prace są super, tylko kontynuować - oby tak dalej :)
Blizbor
Posty: 119
Rejestracja: 03 sty 2010, 23:43
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 2987112
Tytuł użytkownika: Kniejołaz
Płeć:

Post autor: Blizbor »

Pięknie rzeźbicie chłopaki - styl i klasa :)
Awatar użytkownika
Qasz
Posty: 463
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:14
Lokalizacja: Jaworzno
Gadu Gadu: 1987028
Tytuł użytkownika: Tata psychopata
Płeć:

Post autor: Qasz »

Za 1000 lat jak to odkopią to będzie wiele warte, będą wiedzieli co robiły ludy prastare i jakie były ich rozrywki :D
Lotus Turbo Challenge II
Don't Fak-up, Pack-up and Let's go!
Awatar użytkownika
Razowiec
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2011, 18:26
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: Razowiec »

Eee tam. Raz, że będzie niewiele warte - ot, pare dodatkowych patyków na półce muzeum. A archeolodzy sklasyfikują te wszystkie wyroby jako "przedmiot kultowy", bo wielu tak robi jak nie ma pojęcia czym jest to, co wykopali. 8-)
Awatar użytkownika
Alexandra
Posty: 11
Rejestracja: 24 gru 2010, 20:58
Lokalizacja: MMZ

Post autor: Alexandra »

Świetne są wasze wyroby :D Mi się bardzo podobają. Ja jestem lepsza bardziej w planowaniu niz robieniu, chociaż lubię sobie robić jakieś oryginalne robótki lecz zazwyczaj idzie to na prezenty do harcerstwa :P
ODPOWIEDZ