Gorce zimowo

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

xGh0st
Posty: 50
Rejestracja: 22 lis 2009, 13:48
Lokalizacja: Kraków
Gadu Gadu: 7180225
Płeć:

Gorce zimowo

Post autor: xGh0st »

Pojechałem z myślą o przetestowaniu rakiet, gdyż nigdy w czymś takim nie chodziłem, a trafiła się okazja zakupu. W grudniu brak takiego wynalazku dał mi się ostro we znaki w Gorcach, lekka wycieczka na Turbacz przerodziła się w 11 godzinny szturm na Turbacz:). Kładliśmy pierwszy ślad w śniegu, sięgającym od kolan po pas. Teraz z premedytacją wybrałem raczej mało uczęszczany szlak, żeby testnąć nowy nabytek, a tu cholera przetarte:) ale im dalej tym było lepiej. Więcej info w podpisach do zdjęć - Fotki
Awatar użytkownika
Hillwalker
Posty: 271
Rejestracja: 03 wrz 2009, 09:10
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:

Post autor: Hillwalker »

Gratuluję wycieczki. Ładnie widać Tatry.

A propos opisu do jednego zdjęcia: ciemne okulary zimą są bardziej potrzebne niż latem.
" YOU create your own reality "
xGh0st
Posty: 50
Rejestracja: 22 lis 2009, 13:48
Lokalizacja: Kraków
Gadu Gadu: 7180225
Płeć:

Post autor: xGh0st »

Dokładnie tak jak mówisz, w lecie jakoś nigdy nie czułem potrzeby ich posiadania. W zimie tak jak wczoraj jak śnieg skrzy się totalnie od słońca bardzo by się przydały.
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

Szukam śniegu. Jak myslisz, w połowie lutego bedzie jeszcze ? To bym w gorce na BC pojechał....
xGh0st
Posty: 50
Rejestracja: 22 lis 2009, 13:48
Lokalizacja: Kraków
Gadu Gadu: 7180225
Płeć:

Post autor: xGh0st »

Powinno być ok, choć z tą zimą to teraz różnie bywa:) Najlepiej sprawdzać komunikaty, tu aktualizują codziennie link. Na forum swoją drogą z tego co wiem są osoby z tamtych rejonów, także też można by podpytać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”