Portal survivalowy

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Offtime
Posty: 350
Rejestracja: 09 paź 2010, 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: niedzielny harcerzyk
Płeć:
Kontakt:

Re: w glanach wiele elementów jest metalowych

Post autor: Offtime »

JELLOW pisze:np. sruby. nie raz wychodzą przez podeszwę i można sobie poradzić wykręcając ją odrobinę, powiedzmy nożem. ale totylko głupi przykład. nie brał bym go poważnie. chciałem pokazać praktyczność zastosowania. luźna rzecz.
Tego typu wymyślone na poczekaniu wyjaśnienie płodu bujnej wyobraźni sprawia iż coraz bardziej tracisz wiarygodność.
JELLOW pisze:Kolego pozaczasem- Zawsze łatwiej jest stawać okoniem, bo to prymitywna i pospolita cecha u ludzi, która ujawnia się sama, nie trzeba wiele zachodu żeby ją z siebie wydobyć.
Też ją posiadam, jednak staram się w merytoryczny sposób wytłumaczyć Ci, że mam prawo do własnej oceny, która jest obiektywna, niekierowana uprzedzeniem do marki i jest adekwatna do tego jaki ten produkt jest.
Oczywiście, stajesz okoniem i negujesz argumenty zamiast podać wlasne.
Rzucasz chasłami i w żaden sposób nie odnosisz się do tego co napisałem wcześniej. Teraz sięgasz po "argument ostateczny" - "każdy ma prawo do swojej opinii" :-) To jedyny sensowny argument jaki udało Ci się spłodzić.

Nick wybrałem sobie taki jak wybrałem, nie interpretuj go, nie tłumacz, chyba że chcesz być nazywany Żółtkiem, tudzież żółtodziobem w ramach luźnej interpretacji Twojego nicka.
JELLOW pisze:To, że ty masz inne zdanie to oczywiście Twoje święte prawo, którego nie próbuję Ci odebrać.
Ja również mam prawo mieć własne zdanie.
Zdanie może mieć każdy, racje ma niewielu.
JELLOW pisze:A jeśli piszesz, że jestem niewiarygodny, pamiętaj, że to Twoje zdanie, ale nie muszę się z nim zgodzić- dlatego- mało mnie obchodzi to czy DLA CIEBIE jestem czy nie jestem godny zaufania. Survivalist jest serwisem społecznościowym. Jestem tylko użytkownikiem, jednym z wielu. Ja nie jestem jego esensją.
Oczywiście, jesteś tylko jednym z użytkowników portalu który zamieszcza w nim błędną informację. Nigdy temu nie zaprzeczałem.
JELLOW pisze:Podchodzę do tematu na zimno, bez emocji- nawet trochę mnie bawi ta rozmowa- bo nie czuję potrzeby udowadniania Ci mojej wartości, którą znam.
Super, trzeba mieć poczucie własnej wartości. Nawet jeśli poprzez negację, jednak to nie pozwoli Ci jej podnieść. Aby coś poprawić trzeba najpierw uznać jej niedoskonałość.
JELLOW pisze:A czy www.survivalist.pl ma szansę? zobaczymy. Nie zaczęliśmy go nawet pozycjonować, mamy świadomość tego, że mało jest w nim treści, z czasem jednak będzie jej więcej. W przyszłości wszystko może wyglądać zupełnie inaczej. Może nam się odechcieć, może serwis nie będzie popularny, a może się uda. Nikt nam za to nie płaci, nikt nie pomagał nam w przerabianiu systemu do niego, nie podpowiada nam jak go prowadzić.
Robimy to z chęci, z pasji, z faktu, że mamy świadomość, że nie ma w sieci takiego miejsca.
Właśnie to tutaj dyskutujemy, czy ma szanse powodzenia czy nie. Na obecną chwilę twierdzę że nie :-) Tego typu portal ma szansę tylko jeśli będzie zamieszczał rzetelną informację. Dlaczego tak uważam, wyjaśniłem wcześniej.
JELLOW pisze:Niczego nie chcemy, nie oczekujemy od Ciebie. Ba! kiedy zakładaliśmy ten serwis, to nie miałem pojęcia o tym, że isniejesz. Dlatego Twoje zdanie o serwisie jest dla mnie ważne, ale nie obchodzi mnie co myślisz o mnie.
Nic nie chcesz, ale ważnym jest dla Ciebie moje zdanie? Straszna sieczka....
Gdyby Cię to wszystko nie obchodziło, i gdybyś nie chciał nic od użytkowników tego forum, ten temat by nie powstał.
JELLOW pisze:Wezmę pod uwagę twoją opinię i następną recenzję napiszę rzeczowo, choć nadal obiektywnie.
Proponowałbym poprawić pierwszą, zgniłe jabłko w skrzyni przyczyni się do zepsucia reszty.

Znudziła mi się rozmowa z Tobą. Jeśli zaczniesz poważnie dyskutować i ustosunkujesz się przynajmniej do 50% moich wypowiedzi, chętnie ją podejmę. Tymczasem straciłem ochotę czytania tekstu na poziomie recenzji scyzoryka armii hiszpańskiej... :roll:
Moja kolekcja militariów

Casual Survival Blog
_________________
Forum internetowe nie służy dyskusji, co najwyżej wymianie poglądów.
JELLOW
Posty: 23
Rejestracja: 15 wrz 2010, 09:05
Lokalizacja: Polska
Tytuł użytkownika: THE
Płeć:
Kontakt:

Post autor: JELLOW »

Heh... widzisz. ja do Ciebie grzecznie a ty ciągle kupa i patyk. Postaraj się zrozumieć to że moim zdaniem nie masz pojęcia o recenzowaniu i to jest moje prywatne zdanie. nie narzucam ci go facet, nie próbuję Cię nakłonić do tego żebyć tak napisał. Staram się grzecznie i delikatnie dać Ci do zrozumienia, że obiektyność to cecha, którą należy mieć jeśli chce się pisać o czymkolwiek. Kierowanie się wycieczkami osobistymi do jakiejkolwiek marki, sprawia, że stajesz się nierzetelny i niewiarygodny. Taki właśnie się stałeś w moich oczach, smarując ciągle, moim zdaniem, nadufane, nadęte i pompatyczne frazy. Uwierz mi, jeśli na spokojnie przeczytasz to co pisałem, zauważysz, że większość cytatów i komentarzy z Twojej strony, jest niepoprawna logicznie.

Już nie chcę mówić o tym z siekierą, kiedy napisałeś, że nie ma związku.

Recenzowaniem zajmuję się od wielu lat i wiem co robię. Twoje zdanie nie robi na mnie wrażenia, bo nie musi :) A to, że nie chcesz rozmawiać. Rzecz oczywista, że starasz się zakończyć przegraną rozmowę. Też uważam, że wystarczy. Obaj wyraziliśmy swoje stanowiska. Ja MOIM ZDANIEM, ty zdaniem wszechświata.
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Przeczuwam napięcie, wiec albo przeniesiecie "małą wojnę na PW, albo zamknę temat
JELLOW
Posty: 23
Rejestracja: 15 wrz 2010, 09:05
Lokalizacja: Polska
Tytuł użytkownika: THE
Płeć:
Kontakt:

Post autor: JELLOW »

ja skończyłem. Sorry, że mnie poniosło, zapomniałem przez chwilę, że jestem użytkownikiem forum, a nie prywatnego kanału na czacie. Z mojej strony sprawa zamknięta.

dzięki
Ostatnio zmieniony 16 sty 2011, 15:10 przez JELLOW, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grzymek
Posty: 225
Rejestracja: 26 sty 2010, 01:58
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
Gadu Gadu: 6909467
Tytuł użytkownika: Na pohybel
Płeć:

Post autor: Grzymek »

JELLOW, Takie małe spostrzeżenie na koniec.
Portal to produkt, który staracie się "sprzedać ludziom".
A prawa rynku mówią: Klient ma zawsze rację.

Jeżeli pojawia się problem z klientem rozwiązuje się go PO CICHU, BEZ EMOCJI I KULTURALNIE.
"Lecą z mej gęby kumullusów kłęby..."
Awatar użytkownika
yoger
Posty: 202
Rejestracja: 06 sie 2010, 06:43
Lokalizacja: Drammen
Płeć:

Post autor: yoger »

Pozwolę sobie odświeżyć temat, strona przeszła dość sporą modernizację, treści też przybyło. Był kilkumiesięczny przestój spowodowany problemami z serwerem, ale już wszystko załatwione, konto przepisałem na siebie i osobiście o nie dbam, także już problemów nie będzie.
W najbliższym czasie postaram się dodać jeszcze wszystkie zaległe relacje i może nieco o nowych klamotach, które zacząłem testować, a także tych, które użytkuję już na tyle długo, że mogę powiedzieć coś ciekawego na ich temat.
survivalist.pl - portal dla ludzi kochających naturę, survival i ambitniejszą turystykę
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

yoger, jeśli mogę coś zaobserwować, to gdy przeczytałem nagłówek "każdy może przeżyć", to odruchowo zacząłem przypominać sobie skąd to znam. Szybko znalazłem, że podobne hasło ma Krisek.
Ps. rysunki (przynajmniej ten od pozyskiwania wody) pochodzą z książki Petera Darmana "Podręcznik Survivalu" wyd. Pelta 1996. Może warto dać odnośnik/źródło.
Takie luźne myśli, mi do głowy przyszli :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
yoger
Posty: 202
Rejestracja: 06 sie 2010, 06:43
Lokalizacja: Drammen
Płeć:

Post autor: yoger »

W takim razie poproszę brata, żeby przerobił logo. Miał prawo nie wiedzieć, kiedy komponował to, a jeżeli już gdzieś taki slogan jest, to faktycznie nie chcę, żeby śmierdziało plagiatem. Dzięki za uwagę :-)
survivalist.pl - portal dla ludzi kochających naturę, survival i ambitniejszą turystykę
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Spoks, ogólnie fajnie, że coś takiego robisz, sam ostatnio zaniedbałem mego, w sumie jeszcze raczkującego bloga :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
yoger
Posty: 202
Rejestracja: 06 sie 2010, 06:43
Lokalizacja: Drammen
Płeć:

Post autor: yoger »

Witajcie!

Na stronie survivalist.pl zaszła seria poważnych zmian, przede wszystkim postanowiliśmy przenieść portal na nowy system, który pozwoli użytkownikom w większym stopniu promować ich osiągnięcia.

Teraz dodawanie artykułów, zdjęć, czy filmów jest jeszcze prostsze, a wszystkie wpisy przypisane są bezpośrednio do profilu użytkownika. Poadto, każdy posiada swój własny strumień wiadomości - nowa opcja, służąca dodawaniu szybkich myśli - wpisów, bezpośrednio z poziomu profilu. Teraz można dodawać szybkie notki, np. dotyczące nowości na stronie/blogu użytkownika (o ile takowy posiada).

Ostatnią (póki co) funkcją jest system znajomości i grup. Każdy użytkownik może stworzyć własną grupę, do której mogą się przyłączać inni, dla przykładu grupa regionalna (miasto, wojewódtwo czy też grupa osób zainteresowanych jego stroną). Można ustalić typ grupy, od którego będzie zależało, czy może do niej dołączyć każdy, czy trzeba będzie otrzymać akceptację zgłoszenia od liderów grupy, czy też będzie można do niej dołączyć tylko po otrzymaniu zaproszenia (grupy prywatne).
Grupa posiada własny strumień wiadomości, oraz możliwość powiadomiania użytkowników o aktualnościach, mających miejsce w ramch danej grupy.

Niedługo, po przetestowaniu dodana zostanie opcja planowania wydarzeń, więc można będzie poinformować innych o zbliżających się imprezach, zlotach, lub zwykłych wypadach. Może ktoś będzie chętny się przyłączyć?
Poza tym survivalist.pl to dalej portal, całkowicie wolny od komercji - nie zamieszczamy żadnych płatnych reklam, a właściciele portalu nie czerpią z niego żadnych korzyści materialnych. Zawartość opublikowana na łamach strony jest własnością dodającej ją użytkownika i ten też za nią odpowiada.
survivalist.pl - portal dla ludzi kochających naturę, survival i ambitniejszą turystykę
ODPOWIEDZ