Bieszczady

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
włóczęga
Posty: 59
Rejestracja: 30 wrz 2014, 15:51
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Bieszczady

Post autor: włóczęga »

Witajcie,

Jakie miejsca,szlaki, chatki polecacie aby samotne dziewczę spedzilo czas milo i bezpiecznie? (Widoki górskie też pożądane)

Lubię chatkę w Huczwicach, ale naczytałam się że bywają tam niezłe libacje.
W pozostałych miejscach nie byłam, a obawiam się nie Tylko ludzi, ale też misiów..

Co polecacie?


A może ktoś w najbliższym czasie 18-25.07 wybiera się w Bieszczady? Miło by było spotkać znajomą twarz przy ogniu :)
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."
M. Twain
www.poteganatury.blogspot.com
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

włóczęga pisze:Jakie miejsca,szlaki, chatki polecacie aby samotne dziewczę spedzilo czas milo i bezpiecznie? (Widoki górskie też pożądane)
W tych czasach wszędzie możesz się natknąć na imprezy i imprezowiczów. Huczwice już dawno są "spalone".
Spokojniej może być na bazie w Jaworniku i Rabem.
Na pewno spokój bedzie w Chacie na końcu świata w Łupkowie (jak będziesz proszę przekazać pozdrowienia Karolinie i Marcinowi).
Co do szlaków, to w środku sezonu trudno o spokój na szlakach. Tradycyjnie na Granicznym powinno być spokojniej.
Polecam odcinek od Balnicy do Łupkowa. Tam zawsze jest spokój.
Awatar użytkownika
włóczęga
Posty: 59
Rejestracja: 30 wrz 2014, 15:51
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: włóczęga »

Dzięki Doczu za wskazówki :)

Doczu pisze: Huczwice już dawno są "spalone".
mi się zdarzyło być tam dwie noce zupełnie samej, ale był to maj i poniedziałek/wtorek...
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."
M. Twain
www.poteganatury.blogspot.com
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

włóczęga pisze:mi się zdarzyło być tam dwie noce zupełnie samej, ale był to maj i poniedziałek/wtorek...
No to masz odpowiedź.
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1087
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

włóczęga, jeśli obawiasz się misiów, to odcinek który poleca Doczu jest całkiem bogaty w niedźwiedzie Balnica-Łupków.

Ja polecam odcinek Rabia Skała-Okrąglik.
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

soohy ma trochę racji, ale tak to jest - chcesz spokoju na szlaku, to licz się ze spotkaniem zwirza. Gdzieś ten zwirz się musi podziać, gdy na popularniejszych szlakach jest tłok.
Ale IMO nie ma co demonizować - ryzyko jakieś jest, ale wystarczy wiedzieć jak się zachować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”