ASG

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Bernard
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2012, 14:35
Lokalizacja: ASG Warszawa

Post autor: Bernard »

Mr.Sloth pisze:Sprawa teoretycznie załatwiona, ale i tak pozostaje kwestia budowania umocnień. Okopów na bunkrze nie kopało WP ;). Jeszcze jest piękny szałas, zeszłoroczne okopy od strony pustyni, i kolejny szałas -zaznaczę ze zbudowany technologią ''przybijamy gwoździami żerdki do żywych drzew'

Tak więc, co z tym ?? Bo grzybiarze chyba tego nie zrobili?
Oczywiście, że to airsoftowcy. Kiedyś dawno temu widziałem jednego, który w celu budowania umocnień zamierzał ściąć drzewo. Został jednak "grzecznie, acz stanowczo" odwiedziony od tego przez organizatora. Mamy w ASG co najmniej od roku zasadę żeby nie kopać umocnień w ściółce. Dotychczas istniała zasada, że można kopać w piasku, bo to piasek. Nawet specjalnie zadzwonię jutro do leśniczego, czy mamy na to jego pozwolenie.

Jak mówiłem, każde środowisko skupiające się wokół sportu bądź co bądź ekstremalnego składa się z ludzi i ziemniaków. Na strzelankach przeze mnie organizowanych nie ma pozwolenia na kopanie w ściółce. Ba, nie ma nawet opatrywania ran bandażami, bo tego typu śmieci często zostają po. I jest to zasada przestrzegana na prawie wszystkich forach. Problem w tym, że "prawie". I choć nie jest to temat na dyskusję tutaj, powiem tylko, że ilekroć zdarza nam się widzieć takie łamanie zasad, jak śmiecenie, albo bieganie po mieście z replikami na wierzchu, to zwykle reagujemy. Ale to już temat na inną dyskusję.
Mr.Sloth
Posty: 144
Rejestracja: 02 sie 2010, 16:40
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: leń leśny
Płeć:

Post autor: Mr.Sloth »

Jeśli chodzi o ścinanie drzew to szałas na bunkrze przynajmniej w części zrobiony jest właśnie ze ściętych drzew -przynajmniej w zimę z takowych był. Czy zachowały się one do dzisiaj, nie wiem gdyż dawno tam nie byłem. Ale pewnie tak ;)

Ja będę usatysfakcjonowany jeśli postarasz się upominać twardogłowych kolegów żeby jednak nie ścinali. Rozumiem że to też taka zasada właśnie o jakiej wspomniałeś co do chodzenia z bronią po mieście, jednak warto byo by przypomnieć.

Mam też nadzieję ze cała ta sytuacja wyrobi jakiś nawyk sprzątania po sobie i pamietania że nie tylko gracze ASG kożystają z lasu :)
sajmon
Posty: 156
Rejestracja: 28 maja 2011, 21:03
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka
Gadu Gadu: 10751489
Tytuł użytkownika: sajmon-survival.blog
Płeć:
Kontakt:

Post autor: sajmon »

b]Grzymek[/b]



sajmon napisał/a:
SAM WOLĘ CHODZIĆ PO CZYSTYM LESIE NIŻ PO SYFIE..

I co z tym robisz? Rozumiem, że siedzisz w lesie i cierpisz w milczeniu.

sajmon napisał/a:
ALE ROZUMIEM RÓWNIEŻ AIRSOFTOWCÓW KTÓRZY W WEEKENDY LATAJĄ PO LASACH.
Rozumiesz ich w jakiej kwestii? Tego, że mają za ciężki ekwipunek i nie mają bidulki siły na posprzątanie po sobie? Myśl zanim coś napiszesz.

Pamiętaj, że jedyny sposób, żeby coś zmienić to zacząć działać.
A zamiast mnie pouczać zacznij wpływać na kolegów ASGowców, żeby się ogarnęli i nie robili syfu.


Sam nie robię syfu, nie pozostawiam go w lesie to po 1
po 2 jeśli widzę jakiś syf który wybitnie mnie przeraża to staram się go zakopać, lub pozbyć w jakiś inny sposób.e
Wpływam na kolegów w swoi m środowisku w którym strzelam... i od dawien dawna moi koledzy nie zostawiaj syfu.
Poruszenie tematu na ASGW jest dobrą inicjatywą i tego nie neguje sądzę nawet że jest dobrym pomysłem jednakże nienarządzanie tak jak wcześniej puchal napisał ze trochę przesadził wydaje się całkowicie zrozumiałe ,ponieważ można było do samego początku dojść do takiego porozumienia a nie wk*** się i wyklinać wręcz na siebie.
A jeśli będę miał ochotę Ciebie pouczać to będę to robił jeśli będzie wydawało mi się że mam racje i słuszność w tym co piszę.
Rozumiem ich ze względu na to że sam jestem airsoftowcem i to nie od roku a od 8lat i wiem ze są również tacy którzy walczą z syfem ale i są tacy którzy go robią...i jedno nakłada się na drugie w rezultacie pozostawiając to co jest.
Awatar użytkownika
Grzymek
Posty: 225
Rejestracja: 26 sty 2010, 01:58
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
Gadu Gadu: 6909467
Tytuł użytkownika: Na pohybel
Płeć:

Post autor: Grzymek »

sajmon,
A teraz ogarnij swój post bo nie da się go czytać.
sajmon pisze:nienarządzanie

co ?
Rozumiem ich ze względu na to że sam jestem airsoftowcem
Rozumiesz ich w czym?
W filmie obraziłem ludzi, którzy zostawili śmietnik w tym konkretnym miejscu, na forum nie obraziłem nikogo.
Jak nie widziałeś filmiku i nie umiesz czytać ze zrozumieniem (bo to, że pisać nie umiesz to widzę) to się nie wypowiadaj.
"Lecą z mej gęby kumullusów kłęby..."
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

nie chce mi sie przekopywać przez to wszystko ale powiem tyle ,że o ile inicjatywa słuszna to forma - w sensie filmik - bardzo niski poziom. Po co tyle k... i ch.... i wyzywania w filmiku który ma zwrócić uwagę na problem i ewentualnie zmienić pewne zachowania. Po mojemu nie tędy droga i nie w taki sposób
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Awatar użytkownika
Grzymek
Posty: 225
Rejestracja: 26 sty 2010, 01:58
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
Gadu Gadu: 6909467
Tytuł użytkownika: Na pohybel
Płeć:

Post autor: Grzymek »

Prowler, Jak Ci się nie chce przekopywać to niech Ci się też nie chce pisać takich wyssanych z palca tekstów.
Prowler pisze:Po co tyle k... i ch.... i wyzywania w filmiku który ma zwrócić uwagę na problem i ewentualnie zmienić pewne zachowania
Filmik nie miał na celu zwrócenia uwagi na cokolwiek tylko moje prywatne wyrażenie uczyć w związku z zaistniałą sytuacją.
Prowler pisze:Po mojemu nie tędy droga i nie w taki sposób
To rób COŚ po swojemu.

Mam dość tłumaczenia się wszystkim hipokrytom, którzy nigdy nie przeklinają (niech wracają do Zakonu albo do Narnii).
"Lecą z mej gęby kumullusów kłęby..."
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

Grzymek pisze:Prowler, Jak Ci się nie chce przekopywać to niech Ci się też nie chce pisać takich wyssanych z palca tekstów.
coż ,że nie chce mi się czytać tych przepychanek nie oznacza ,że moja opinia na temat twojego filmiku jest wyssana z palca
Grzymek pisze:Filmik nie miał na celu zwrócenia uwagi na cokolwiek tylko moje prywatne wyrażenie uczyć w związku z zaistniałą sytuacją.
ok. To po co ta cała maskarada na forum Asg ? Trzeba było filmik zostawić w zasobach prywatnych , a nie rozpowszechniać na necie
Grzymek pisze:To rób COŚ po swojemu.
Ale mi asg nie przeszkadza i w sumie w okolicy po za kulkami sfu ie robią. Ba nawet i mi się zdarza rzadko bo rzadko postrzelać się z pożyczoną zabawką. Jeśli już miał bym w sumie z kimś walczyć w swojej okolicy to z wędkarzami bo większych śmieciarzy to od nich nie ma - setki miejsc ogniskowych, 1000-ce puszek po piwie i opakowań po zanęcie.
Grzymek pisze:Mam dość tłumaczenia się wszystkim hipokrytom, którzy nigdy nie przeklinają (niech wracają do Zakonu albo do Narnii).
Grzymek, zrozum nie chodzi o nie używanie ale o używanie w tym konkretnym filmiku z tym konkretnym przesłaniem.
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Mr.Sloth
Posty: 144
Rejestracja: 02 sie 2010, 16:40
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: leń leśny
Płeć:

Post autor: Mr.Sloth »

Prowler pisze:Grzymek napisał/a:
To rób COŚ po swojemu.

Ale mi asg nie przeszkadza i w sumie w okolicy po za kulkami sfu ie robią. Ba nawet i mi się zdarza rzadko bo rzadko postrzelać się z pożyczoną zabawką. Jeśli już miał bym w sumie z kimś walczyć w swojej okolicy to z wędkarzami bo większych śmieciarzy to od nich nie ma - setki miejsc ogniskowych, 1000-ce puszek po piwie i opakowań po zanęcie.
W Rembertowie nie ma gdzie łowić więc największymi śmieciarzami jest jednak ASG ;-)

Ja Grzymka rozumiem i popieram jego inicjatywę, która z tego co wiem juz coś zmieniła bo drużyna ASG zapowiedziała że w najbliższą sobotę będzie sprzątać n bunkrze
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Mr.Sloth pisze: która z tego co wiem juz coś zmieniła bo drużyna ASG zapowiedziała że w najbliższą sobotę będzie sprzątać n bunkrze
http://asgw.pl/viewtopic.php?f=30&t=961 ... ead#unread
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
CzarnyKruk
Posty: 64
Rejestracja: 19 paź 2011, 22:10
Lokalizacja: Jelenia Góra
Płeć:

Post autor: CzarnyKruk »

Na które FORUM bym nie wszedł to na każdym znajdą się 2 grupy które ze sobą walczą :roll:
A to mysliwi z ekologami, a to survivalowcy z ASG... jakas taka norma.
Mnie osobiscie do ganiania po lesie z kałachem na kulki nie kreci, ale dorzucę swoje 3 grosze. Czy to ASGowcy, czy paintbollowcy, survivalowcy, motocrossowcy, wędkarze... nie ma znaczenia. Wszystko można robić ale z głową!!!

Jesli ktos ma mózg cofnięty w rozwoju i ma wszystko w d...e, to niezależnie od grupy do jakiej należy nie będzie szanował miejsca w którym przebywa, będzie zostawiał syf. Czy to miasto czy to las. Kwestia wychowania, lenistwa... nie wiem. Wiem że wchodząc do lasu mam setki dowodów na debilizm ludzki w postaci smietnika.

A jestem na to jeszcze bardziej cięty niżeli kiedys bo mi w Grudniu się pies w szyby w lesie wpi....ił i niestety ta historia nie miała szczęsliwego zakończenia :-(

Dlatego niezależnie od tego kim się jest należy używać mózgu... bo głowa nie służy do tego żeby walić nią "z bańki" tylko żeby mysleć!

Zasada powinna być taka jak tu już widziałem że koledzy wymieniali... zostawić miejsce w lepszym stanie niż się zastało. A nie narzekać potem że się o smieci ktos potkną...

A ASGowcy tym bardziej "bawiąc" się w komandosów powinni zwracać uwagę na to by nikt ich obecnosci nie wykrył.

Pozdrawiam!
MartinEjek
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2023, 14:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: MartinEjek »

Znalazłem dobre miejsce do znalezienia stron z tu był link potrzebny każdemu na tym forum ;) Każdy może znaleźć grę dla siebie. Przyjdź i poznaj świat kasyn
Ostatnio zmieniony 21 lut 2023, 07:21 przez MartinEjek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ