Buty BW Haix - model 2005

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

songoku3
Posty: 4
Rejestracja: 27 wrz 2010, 20:18
Lokalizacja: słupsk
Płeć:

Buty BW Haix - model 2005

Post autor: songoku3 »

WITAM SERDECZNIE . JEŚLI MORZECIE TO PROSZE PODAC STRONE LUB ADRES SKLEPU DO KTÓREGO MOGŁBYM JECHAĆ I KUPIĆ NOWE BUTY BW 2005 MODEL - HAIX

Edit: przestań pisać z capsem, poprawiaj literówki i nie zadawaj tego samego pytania w kilku różnych tematach - proszę. =)
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2010, 21:52 przez songoku3, łącznie zmieniany 2 razy.
mielon
Walker95
Posty: 52
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:01
Lokalizacja: Poland
Płeć:

Post autor: Walker95 »

Armyworld.
Odbiór osobisty w Sierakowicach, albo przesyłka (Kurier albo PP)

Buty używane stan idealny albo nieużywane:
http://armyworld.pl/search.php?text=haix+2005

Wciśnij taki podłużny przycisk z napisem "Caps Lock" po lewej stronie twojej klawiatury, jeżeli możesz :lol:
Awatar użytkownika
AdamM
Posty: 58
Rejestracja: 09 wrz 2007, 19:20
Lokalizacja: z cienia

Post autor: AdamM »

Nie wiecie gdzie jeszcze można by dostać buty bw 2005 haix? Najlepiej gdyby można było przymierzyć we Wrocławiu... Ale nie koniecznie. W armyworld nie mają rozmiaru niestety.
Awatar użytkownika
Czubaka
Posty: 14
Rejestracja: 21 maja 2010, 09:40
Lokalizacja: Warszawa Ochota
Tytuł użytkownika: Partyzant
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Czubaka »

tutaj ostatnio kolega kupował: http://bundes.pl/ jakoś problematyczny był kontakt ale buty przyszły jak najbardziej ok. Od czasu do czasu u nas na forum robimy zamówienie zbiorowe z niemiec, wychodzi najtaniej i sprzedawca już sprawdzony.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
www.fia.com.pl
Awatar użytkownika
lukaszm_87
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2010, 15:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: lukaszm_87 »

Czubaka pisze:Od czasu do czasu u nas na forum robimy zamówienie zbiorowe z niemiec, wychodzi najtaniej i sprzedawca już sprawdzony.
A może mi ktoś podpowiedzieć gdzie znaleźć tego sprzedawcę? Albo kiedy jakieś zamówienie się szykuje?..

Kupował może ktoś kiedyś w armyworld te w stanie idealnym? Bo ciekaw jestem co oni tak naprawdę pod tym pojęciem rozumieją.. Czy but nie jest "ułożony" już pod czyjąś stopę, impregnowany dziwnymi rzeczami itp..?
Awatar użytkownika
Czubaka
Posty: 14
Rejestracja: 21 maja 2010, 09:40
Lokalizacja: Warszawa Ochota
Tytuł użytkownika: Partyzant
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Czubaka »

No ja właśnie kupiłem moje używane/ w stanie idealnym - z Armyworld. Własnie skończyłem je pastować. Nie narzekam. Ale mówię o BW2000 a nie Haixach 2005.
Jeśli chcesz się podpiąć pod jakieś zamówienie zbiorowe to chyba najlepiej będzie chyba zarejstrować się na forum naszym i tam podpytać, kolega Ziober ma jakiegoś zaufanego sprzedawcę z Ebay'a... Tutaj trochę więcej o moich "starych" BW200
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
www.fia.com.pl
WojtekK.
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2011, 14:33
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:

Post autor: WojtekK. »

nie ma sensu zakładać nowego tematu dlatego odkopuję :)

Czy ktoś z Was kupił "Buty , HAIX Model 2005 Kontrakt dla wojska , taktyczne BW- NOWE II Gatunek" (http://armyworld.pl/product-pol-1131-Bu ... unek-.html). Jeżeli tak to napiszcie proszę, czy wady faktycznie są minimalne.

Może w międzyczasie pojawiły się inne źródła modelu 2000 lub 2005? Znacie innych, niż tu opisani, sprzedawców?

dzięki i pozdrawiam
ODPOWIEDZ