Plecak Pająk;)

...i inne wynalazki do przenoszenia sprzętu

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
hellah
Posty: 15
Rejestracja: 01 lip 2009, 00:21
Lokalizacja: Inowrocław
Płeć:

Plecak Pająk;)

Post autor: hellah »

Witam. Od jakiegoś czasu poszukuję nowego plecaka na wypady 3-5 dniowe, ponieważ moje ramiona i plecy nie za bardzo lubią się z moim plecakiem z Biedronki;) Zastanawiałem się nad plecakiem BW, ale słyszałem, że wygodą nie grzeszy, a jak to jest z demobilem - można dostać jakiegoś bubla. Zastanawiałem się nad plecakiem snajperskim [klik] , ale sądząc po cenie to raczej się rozleci po 5 wypadach... No i wkońcu natrafiłem na niejaki plecak o osobliwej nazwie Pająk Spider [klik] . Ma ktoś może doświadczenia z tym plecakiem? Albo przynajmniej go 'macał'? Proszę o pomoc w wyborze i ewentualne doradzenie mi nowego typu.
Pozdrawiam;)
Awatar użytkownika
thrackan
Posty: 911
Rejestracja: 16 cze 2009, 03:38
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 2123627
Tytuł użytkownika: Manufaktura strużyn
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thrackan »

Ogólnie Pajak robi wyposażenie dobrej jakości. Na stronie producenta możesz go kupić obecnie odrobinkę taniej ;-) http://www.pajaksport.pl/Plecak%20Spider_id-54.html

Ino on nie z Cordury (a jako fan tego materiału, uważam jego brak za wadę przy tej cenie plecaka).

Opinie możesz poczytać tu: http://ngt.pl/?p=test&nr=1 i tu: http://ngt.pl/forum/?p=readTopic&nr=776 .
Awatar użytkownika
palowski
Posty: 332
Rejestracja: 18 kwie 2008, 14:07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Gadu Gadu: 5301996
Tytuł użytkownika: wiszę w hamaku
Płeć:

Post autor: palowski »

przede wszystkim Spider nie jest tak duży jak by to wynikało z opisu - gdybym miał go używać to co najwyżej na weekendowe wypady z noclegiem w przygotowanej bazie (czyli że mały śpiwór i bez namiotu).

nie ma Cordury, to prawda, jest inna tkanina nylonowa - plecak dzięki temu staje się lżejszy.

sympatyczny, dobrze odszyty z bardzo dobrych materiałów (jak cały Pajak) no i dostępny w Panterze ;)
Awatar użytkownika
NumLock
Posty: 487
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:31
Lokalizacja: Podkarpacie
Tytuł użytkownika: vel Numeryczny
Płeć:

Post autor: NumLock »

Za tą cenę kupisz Janysporta PW 50 w panterze i z cordury :)
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji" - Mark Twain.
manfred1992
Posty: 45
Rejestracja: 26 kwie 2008, 14:12
Lokalizacja: Tomaszów lub
Płeć:

Post autor: manfred1992 »

A może wisport reindeer 55 albo 75
Awatar użytkownika
hellah
Posty: 15
Rejestracja: 01 lip 2009, 00:21
Lokalizacja: Inowrocław
Płeć:

Post autor: hellah »

Chyba zdecyduję się na tego PW50, dziękuję wszystkim na rady.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
maly
Posty: 507
Rejestracja: 16 sie 2008, 21:08
Lokalizacja: Mazowsze Wschodnie
Płeć:

Post autor: maly »

hellah pisze:Chyba zdecyduję się na tego PW50, dziękuję wszystkim na rady.
Pozdrawiam.

A ile masz wzrostu? Bo PW 50 jest niezbyt wygodny dla osób powyżej 170cm wzrostu. Sam producent podaje że jest to plecak dla niższych użytkowników, z racji na brak regulacji systemu nośnego. Ale jeśli chcesz ten plecak to daj znać na PW icon_twisted
Jeśli jeden człowiek coś potrafi , to i ja mogę się tego nauczyć...!
ODPOWIEDZ