Bivy cover dpm

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Zeziu07
Posty: 24
Rejestracja: 15 sty 2009, 22:32
Lokalizacja: Sulęczyno
Gadu Gadu: 5229770
Płeć:
Kontakt:

Bivy cover dpm

Post autor: Zeziu07 »

****************

Ktoś ma? Możecie coś o tym powiedzieć?
Zastanawia mnie jednak odbicie flasha wewnętrznej warstwy - nie wygląda na gore. A może się mylę?
Oferta całkiem przyzwoita w porównaniu do bivy us lub z armyworld.pl



Szkoda, że nie ma zdjęcia.....
Ostatnio zmieniony 16 lut 2010, 13:58 przez Zeziu07, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
maly
Posty: 507
Rejestracja: 16 sie 2008, 21:08
Lokalizacja: Mazowsze Wschodnie
Płeć:

Post autor: maly »

Od 2 lat używam podobnej w kamuflaż woodland. Nie jestem pewien czy to gore ale daje radę. Kilka deszczowych nocy w niej spędziłem i jakoś dałem radę w niej. Ja kupowałem od gościa z pod warszawy ale analizując opis, wygląd i krój mogę powiedzieć że prawdopodobnie pochodzą z tej samej szwalni... Nie jest to jakiś szał ale wystarcza. Podobnie jak Ciebie mnie zachęciła cena tego tworu, opłacało się :mrgreen:
Jeśli jeden człowiek coś potrafi , to i ja mogę się tego nauczyć...!
Awatar użytkownika
Zeziu07
Posty: 24
Rejestracja: 15 sty 2009, 22:32
Lokalizacja: Sulęczyno
Gadu Gadu: 5229770
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Zeziu07 »

Nie chodzi o to, żeby dać radę ale o to, żeby było komfortowo ;-) Bo jakbym chciał dać radę to mógłbym spać w worku foliowym :-) Tzn. głownie rozchodzi się o to, żeby ten 'gore' miał faktycznie właściwości gore.
Dobrze widzę czy wchodzi się przez niego przez otwór na głowę ;-) ?

Edit: szwy u Ciebie są jakoś podklejane? Jeżeli tak to czym?
Edit2: dzwoniłem do Pana - podklejenie szwów goreseam 40pln. Zarzeka się, że to takie samo gore jak dla wojsk holenderskich.
Awatar użytkownika
Driver
Posty: 315
Rejestracja: 02 mar 2009, 15:53
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 6876158
Tytuł użytkownika: Supertramp
Płeć:

Post autor: Driver »

Zeziu07 pisze:Nie chodzi o to, żeby dać radę ale o to, żeby komfortowo ;-)

Jak chcesz komfortowo to jest w Gołębiewskim :-D :-D bez off topku , ja posiadam Bivy ze śpiwora modularnego i jak napisał maly wszystko daje radę, tylko w tamtym modelu wejście jest bardziej wygodne ponieważ rozpina się prawie do połowy. I za swój zapłaciłem 140 złociszy może przepłaciłem nie wiem ale jest warte każdej złotówki ja polecam.
Gdybym schował ręce do kieszeni,skazali by mnie za ukrywanie broni.
Awatar użytkownika
Zeziu07
Posty: 24
Rejestracja: 15 sty 2009, 22:32
Lokalizacja: Sulęczyno
Gadu Gadu: 5229770
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Zeziu07 »

Jeżeli dałeś 140pln za bivy us(woodland) to malutko - gdybym miał okazję brałbym bez zastanowienia ;-)
Z tym komfortem - chodzi mi głownie o to, żeby materiał miał faktycznie właściwości gore-texu czyli, żeby nie obudzić się rano mokrym od potu lub deszczu ;-)
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

Jeżeli napisał, że ma takie same właściwości jak materiał z membraną w holenderskich ciuchach to nie jest to gore tylko jakaś inna membrana, najprawdopodobniej produkcji seyntexu, która ma o słabsze parametry niż gore-tex (Zwłaszcza w przypadku oddychalności).

Poluj na bivy baga z modulaka jułesarmy w okazyjnej cenie (Poprzeglądaj fora airsoftowców, tam może coś upolujesz).
Awatar użytkownika
Zeziu07
Posty: 24
Rejestracja: 15 sty 2009, 22:32
Lokalizacja: Sulęczyno
Gadu Gadu: 5229770
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Zeziu07 »

aciepk pisze:Poluj na bivy baga z modulaka jułesarmy w okazyjnej cenie (Poprzeglądaj fora airsoftowców, tam może coś upolujesz).
Oj szukam i szukam już od długiego czasu...
Awatar użytkownika
SzacH
Posty: 12
Rejestracja: 07 sty 2010, 09:56
Lokalizacja: W-wa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SzacH »

Zeziu07 - rozumiem ze chodzi ci o bivy w tym konkretnym camo czy może być inne?

Miałem w swoich łapkach przez 3 miesiące wersję starą (bez żadnego zamka na środku tylko sznurek do uformowania kształtu mumii) i jakościowo i funkcjonalnie dawała radę.

Jeśli nie zależy ci na tym camo polecam poszukać czegoś z gore np: Carinthię (koszt od 160 zł w góre za używkę no na ebay.de) Wykonana jest z Gore best defence i naprawdę jest mega funkcjonalna ( duża, szeroka w miejscu wchodzenia do niej) Dla mnie ważny było zamek umożliwiający swobodne i szybkie wchodzenie i wychodzenie z worka. Jak dodasz do tego śpiwór to jest to jeszcze ważniejsze.

mam 188 cm wzrostu wiec dobierałem też płachtę do wielkości śpiwora.
ODPOWIEDZ