Witam

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
kozlik
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2010, 12:59
Lokalizacja: Wołomin

Witam

Post autor: kozlik »

Witam mam na imię Piotr mam 15 lat w marcu 16 interesuje się survivalem od jakiś 2 tygodni
jak na razie nie wiem od czego zacząć,jestem Harcerzem.Mam nadzieję że mi pomożecie a na forum trafiłem jak szukałem Bear'a gryllsa i on mnie przekonał żeby się zająć survivalem więc wszedłem na jakąś stronę i ta strona was poleciła
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1075
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Re: Witam

Post autor: Tanto »

kozlik pisze:...szukałem Bear'a gryllsa i on mnie przekonał żeby się zająć survivalem więc wszedłem na jakąś stronę i ta strona was poleciła
...i tu powinieneś zakończyć przygodę z tym panem. Lektura obowiązkowa: viewtopic.php?t=625 Lektura uzupełniająca: viewtopic.php?t=907

Życie dość mocno weryfikuje wizerunek survivalu który jest kreowany przez program TV Discovery, w nasze środkowoeuropejskie realia na pewno pomogą ci wejść użytkownicy Forum. Tylko najpierw poczytaj to co już zostało napisane, bo jak zaczniesz pytać o rzeczy wielokrotnie omawiane to zjedzą cię na surowo icon_twisted
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Brightgrey
Posty: 119
Rejestracja: 11 lut 2009, 23:51
Lokalizacja: skątowni
Gadu Gadu: 6749056
Tytuł użytkownika: Chce zmienić nick:D
Płeć:

Post autor: Brightgrey »

Powinniśmy przestać rozmawiać o tym człowieku a wszystkie związane z nim posty usunąć.Jeżeli ktoś wpisuje w wyszukiwarce Bear Grylls i znajduje to forum to coś jest nie w porządku.Czyżbyśmy byli utożsamiani z tym człowiekiem?

Witam serdecznie.
NEVER GIVE UP
Awatar użytkownika
thrackan
Posty: 911
Rejestracja: 16 cze 2009, 03:38
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 2123627
Tytuł użytkownika: Manufaktura strużyn
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thrackan »

Brightgrey, to zależy, czy odrzucamy, jako forum, nawracanie błądzących, czy zostawiamy ich ewolucji... ;-)
Awatar użytkownika
Preano
Posty: 104
Rejestracja: 31 sty 2010, 14:06
Lokalizacja: Konopiska
Gadu Gadu: 7236513
Płeć:

Post autor: Preano »

Gdzieś musi być zamieszczony komentarz co do pana Grylls'a. Lepiej żeby tutaj był komentarz krytyczny i wyskakiwał na pierwszych pozycjach Google, aniżeliby na pierwszej stronie miałaby być coś wychwalające "Niedźwiadka" całkiem bezkrytycznie. Trzeba pokazywać ludziom prawdę, niekoniecznie w białych rękawiczkach.
„Nie mogliśmy dopuścić do siebie myśli o zrezygnowaniu – pokusa byłaby zbyt silna”
J.Pałkiewicz: Syberia - wyprawa na biegun zimna
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”