Hiro Jui

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

HiroJui
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2010, 22:43
Lokalizacja: Wronki
Gadu Gadu: 2926195
Płeć:

Hiro Jui

Post autor: HiroJui »

Hej wszystkim!
Mam na imię Rafał ale wołają na mnie Hiro z jakiegoś anime japońskiego ;) Interesuję się militarią od zawszę ;) należałem kiedyś do teamu survivalowego S.O.T potem ASG Szara Piechota a teraz zostałem wolnym strzelcem w survivalu i ziałam na własną rękę. Kocham adrenalinkę kiedy przechodzi się niedaleko Lochy z małymi albo kiedy wisi się na linie 10 m nad ziemia, lub jeśli smaży się oprawionego zająca ;p to ja ;) hehe
"Nie ma rzeczy nie możliwych, więc każda przeszkoda jest do pokonania, kwestia tylko ile czasu nam zajmie jej pokonanie"
Brightgrey
Posty: 119
Rejestracja: 11 lut 2009, 23:51
Lokalizacja: skątowni
Gadu Gadu: 6749056
Tytuł użytkownika: Chce zmienić nick:D
Płeć:

Post autor: Brightgrey »

Witam nie do końca entuzjastycznie.
Popraw błędy proszę.
NEVER GIVE UP
HiroJui
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2010, 22:43
Lokalizacja: Wronki
Gadu Gadu: 2926195
Płeć:

Post autor: HiroJui »

osobiście chyba nikomu nie przeszkadza drobny błąd więc tak jakoś nie wiem w jakim celu taki post


Wystarczy, że mi przeszkadza! Więc jak kolega grzecznie Ci zwraca uwagę, to lepiej się zastosuj....bo ja już tego nie zrobię....Fredi
Ostatnio zmieniony 18 lut 2010, 10:49 przez HiroJui, łącznie zmieniany 2 razy.
"Nie ma rzeczy nie możliwych, więc każda przeszkoda jest do pokonania, kwestia tylko ile czasu nam zajmie jej pokonanie"
Awatar użytkownika
thrackan
Posty: 911
Rejestracja: 16 cze 2009, 03:38
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 2123627
Tytuł użytkownika: Manufaktura strużyn
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thrackan »

HiroJui pisze:Interesuję się militarią od zawszę ;)
A ona ma na pewno ukończone 15 lat? Bo wiesz, z młodszymi to przestępstwo.
HiroJui pisze:i ziałam na własną rękę.
Przynajmniej nic innego nie robisz na tę rękę. Ziałanie jest jeszcze w miarę higieniczne.
jeśli smaży się oprawionego zająca ;p to ja ;)
To Ty co, za przeproszeniem?

(łatwiej jest trwać na przekór w błędzie, pisząc nowego posta, zamiast edytować starego?)
HiroJui pisze:osobiście chyba nikomu nie przeszkadza drobny błąd
Za to brak szacunku do rozmówców i lenistwo przeszkadzają.

Witaj.
Rozumiesz już, dlaczego dobrze jest pilnować poprawnej formy wypowiedzi?
Poza tym, polecam Twej lekturze pewien post, a zwłaszcza jego piąty punkt: viewtopic.php?t=721
Pozdrawiam,
thrackan
Ostatnio zmieniony 14 lut 2010, 22:35 przez thrackan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1076
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

HiroJui pisze:osobiście chyba nikomu nie przeszkadza drobny błąd więc tak jakoś nie wiem w jakim celu taki post
Na innych forach i różnych dziwnych miejscach może nie przeszkadza, na Reconie przejawy braku szacunku dla języka polskiego oraz innych użytkowników Forum nie są mile widziane. Tolerowane są tylko przypadkowe 'potknięcia', jeśli ktoś notorycznie kaleczy mowę ojczystą, to moderatorzy mają pełne i niepodważalne prawo do wywalenia takich wpisów bez względu na ich zawartość merytoryczną.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
Preano
Posty: 105
Rejestracja: 31 sty 2010, 14:06
Lokalizacja: Konopiska
Gadu Gadu: 7236513
Płeć:

Post autor: Preano »

No to początek egzystencji na forum nie zaczął się najlepiej. Dura lex sed lex, dzięki temu trzyma się poziom.
„Nie mogliśmy dopuścić do siebie myśli o zrezygnowaniu – pokusa byłaby zbyt silna”
J.Pałkiewicz: Syberia - wyprawa na biegun zimna
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”