Kanu czy kajak

...kącik wodników-szuwarków

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

poczekaj.
Awatar użytkownika
drawa
Posty: 83
Rejestracja: 29 lip 2012, 13:50
Lokalizacja: zdwola
Płeć:

Post autor: drawa »

Cos słabo Ci to monitorowanie idzie :mrgreen: A były okazje http://splywy-pontony.phorum.pl/viewtop ... f=56&t=674
boshmen
Posty: 205
Rejestracja: 18 paź 2012, 07:08
Lokalizacja: z lasu
Płeć:

Post autor: boshmen »

drawa pisze:Cos słabo Ci to monitorowanie idzie
:-/ Prawie miesiąc byłem bez PCta padła płyta główna i poszła na gwarancję , a smartfona nie posiadam , a na ekranie Solida nie ma co zaglądać na Allegro :roll: Okazje mają to do siebie że są wtedy jak nie ma się kasy itp. więc jak to mówią doopa z tyłu :-P I lepiej byś coś powiedział na temat tej konstrukcji , bo @Zirkau pewnie powie że linia dna kijowa :-/
Awatar użytkownika
drawa
Posty: 83
Rejestracja: 29 lip 2012, 13:50
Lokalizacja: zdwola
Płeć:

Post autor: drawa »

boshmen pisze:lepiej byś coś powiedział na temat tej konstrukcji
co drawa sądzi o tym kanu ?? że-że ma ładna linie ! No dobra nieznam się. W tym temacie zapytaj na FORUM KANU mamy tam eksperta ,który na podstawie zdjecia w try miga rozpozna PRAWDZIWE kanu od wyrobu kanupodobnego! A moje dwie rady skoro już tyle czekasz to poczekaj do końca sezonu- wtedy ceny spadną ? Używane za około 600 złotych - KAżDE yes dobre - to dobry zakup !

[ Dodano: 2014-07-09, 05:51 ]
z ostatniej chwili !!! kanu !!! canoe !!! super cena !!! okazja !!! (4387930415) 800 pln i CENA DO NEGOCJACJI !!!
Awatar użytkownika
Marshall
Posty: 694
Rejestracja: 25 lut 2011, 23:27
Lokalizacja: Gdańsk, Łomża
Gadu Gadu: 63140
Tytuł użytkownika: f o t o g r a f
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Marshall »

Boshmen, potrzebne mi są na pewne inwestycje bilety NBP, jeśli nie zdobędę odpowiedniej ich ilości w ciągu najbliższego miesiąca moje kanu będzie do opylenia.

[center]
Obrazek


Obrazek


Obrazek
[/center]

Prawdziwe, dobre kanu po remoncie. Skorupa wysokiej jakości, niezniszczalna - bez porównania do tych allegrowych skorupin.
Nowe listwy boczne, nowe drewno na dziobie i rufie - wszystko olejowany egzotyk.
Na ławeczkach nowy wyplot z syntetycznego rattanu. W komplecie jeden pagaj + dwie kamizelki dla dorosłych, jedna dla dzieciaka.

Remont robili forumowi koledzy - kanuistyczni wyjadacze.

http://www.adammarczak.com/blog/wisla_w ... anoe_kanu/

Cena będzie atrakcyjna, wyższa jednak zdecydowanie od allegrowych skorupek.

.
Sent from my Baobab Tree. Marshall® | Adam Marczak
Awatar użytkownika
drawa
Posty: 83
Rejestracja: 29 lip 2012, 13:50
Lokalizacja: zdwola
Płeć:

Post autor: drawa »

kanu 400 pln. KAJAK CANOE ! 3-osobowy ! + pagaje ! MAZURY (4412740551)
ODPOWIEDZ