Survival Nida

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

Niespodzianką w konkursie było "bierzecie wszystko" - małe niedomówienie w filmie

Ale zważcie że nie wszystko się pokazuje bo i czasu by nie starczyło - ot wymóg montażu.

Co do tekstu o fajce to właśnie tytoniu zapomniałem zabrać więc nie mieli co rekwirować i fajka została u mnie w kieszeni - ale fakt że można było zabrać tylko jedną luksusową rzecz i ja zabrałem karczownik fiskarsa więc nie powinieniem brać fajki ( choć jako odstraszacz komarów byłaby bezcenna ).

Szkoda że w filmiku nie pokazano jaka jedną dodatkową / luksusową rzecz wzieli pozostali uczestnicy - pospadalibyście z krzeseł ze śmiechu ( no może za wyjątkiem kogoś z niebieskich bo zabrał litrowego grzańca ).

Co do pomysłu wyeliminowania z puli złego DNA to też mi to chodziło po głowie ale w grze ne wolno. :-/
Przyznam szczerze że w sytuacji prawdziwego zagrożenia - dla przykładu i by ocalić jak najwięcej osób - conajmniej porządnie bym jednegmu z drugim przypierd..ił.

Co do wrotyczu i komarów to sprawdził się tylko trochę bo bestii był ogrom, choć muszę przyznać że przez dwa dni jak łaziłem z wiankiem wrotyczu na kapeluszu to miałem z nimi spokój.
Bubel pisze:...Osoba najbardziej fałszywa staje się "mężem zaufania"...
To zupełnie tak jak w polityce :D

A co do wyeliminowania mnie - szybko pożałowali - z resztą nie uprzedzajmy faktów :->
Ostatnio zmieniony 17 sty 2014, 19:24 przez Dźwiedź, łącznie zmieniany 1 raz.
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 558
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

cos mnie od Pewnego Zacnego Wytwórcy Soków ;) doszły słuchy, że nie tyle "odpadłeś" co twoja rola w ryjality się zmieniła...
Co do Eliminacji Puli Genowej - nie mogłeś choćby zrobić mu herbatki ziołowej i zgonić na wypadek w lesie? Wersja Hardcore: bieluń. Wersja Softcore: Dziurawiec.
Może zgłosimy sie reconem masowo na Survival Nida? Albo w trakcie programu wpadniemy założyć własny obóz obok i trochę posabotujemy? :]
Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

Bielunia dziędzierzawy nigdzie tam nie widziałem, ale dzurawca na hektary było - jakoś na to nie wpadłem. :-|

Jeśli już to w ramach dobrej zabawy i po uzgodnieniu z organizatorem można by jakiś konkurs im zorganizować ( w naszym stylu ), dla nas zabawa a uczestnicy to horror przeżyją :mrgreen:

Sabotować nie ma co bo to tak jakbyś się chwalił tym że przedszkolakowi kredki połamałeś.

Z kolei jak byśmy tam się masowo zgłosili to kto by nam konkursy wymyślał - szkoleniowcy Grom-u ?
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 558
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

wiesz... mi chodziło o sabotowanie w stylu: podmienić zapałki na instrukcję zrobienia łuku ogniowego albo na krzesiwo, schowanie garnka/patelni i zmuszenie do improwizowania. Można by to nawet uzgodnić z organizatorem ;) po 2-3 numerach zaczęliby może warty wystawiać.
co do masowego zgłoszenia: fakt - zabawa w tor przeszkód czy skakankę nie byłaby zbyt trafna, ale już "idź do lasu i od świtu do zmierzchu zrób łuk ze strzałami na tyle dobry by wygrac z drużyną przeciwnika. stawka to krata piwa" - to byłoby coś :D
Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

...podmienić zapałki ...
Będzie odcinek a w nim konkurs z rozpalaniem ogniska zapałkami ... nie będę uprzedzał ale warto obejżeć ( tyle że najlepiej wcześniej 'chlapnąć' by to przetrzymać )
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 558
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

swoją drogą - bo mnie ciekawi - co jadła druga drużyna skoro nie papki(na które Ci twoi tak marudzili)? biorąc pod uwagę dostępne składniki, oraz brak osoby mysliwego/zbieracza/wędkarza nie było zbyt wielkiego wyboru.
Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

podobnie, przy czym myślałem że to co mamy ma wystarczyc na 2 tygodnie wiec nie pozwalałem sobie na straty skrobii tudzież innych składników, które normalnie wylewa sie przy odcedzaniu kaszy lub makaronu.
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1031
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Ja tak tylko dodam, że do Reconnetowego słownika weszło powiedzonko:

"Survival NiDa.
Da albo ni da."

Mina Miśki siedzącej obok, bezcenna :).
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Stach
Posty: 21
Rejestracja: 02 gru 2013, 00:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

Awatar użytkownika
MlKl
Posty: 582
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:51
Lokalizacja: Błonie
Płeć:

Post autor: MlKl »

Tak se pooglądałem - dzieciaki na Obozach Łowców Przygód są bardziej gramotne... Niemniej to jest dokładnie lekcja demokracji w pigułce: Wszyscy jak najpilniej dbają, żeby wyeliminować z gry najgroźniejszego konkurenta. Nie ważne, że jako całość tracą na tym. Interes grupowy zawsze mniej motywuje od prywatnego.
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 558
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

a nasz ulubieniec jak się okazuje jest 'fanem surwajfalu".
Dźwiedź - kiedy będzie ten wspominany motyw z ogniskiem? ;> może to być dość komiczne...
Stach
Posty: 21
Rejestracja: 02 gru 2013, 00:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

Awatar użytkownika
siux
Posty: 374
Rejestracja: 19 gru 2010, 17:27
Lokalizacja: ŚNIEŻYCOWY JAR, Wlkp
Tytuł użytkownika: Karol
Płeć:

Post autor: siux »

A co do wyeliminowania mnie - szybko pożałowali - z resztą nie uprzedzajmy faktów :->
dżwiedż, bez obrazy, ale wystarczyło obejrzeć połowę pierwszego odcinka i od razu wiedziałem, że wylecisz pierwszy :mrgreen: wyglądałeś jak dziadek wśród gromadki niesfornych wnuków, które chcą zajarać, a dziadek im morały prawi! :mrgreen: ewidentnie nie wkomponowałeś się w tłum. wszyscy młodziutcy, głupiutcy a tyś jeden się tam wpakował z całym bagażem doświadczeń! jak mogłeś! :mrgreen:
"nikt jeszcze nie wie, czy stare słońce zarysuje nowy dzień..."
https://picasaweb.google.com/traper.w
Awatar użytkownika
kamykus
Posty: 700
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tytuł użytkownika: Leśny Dziad
Płeć:

Post autor: kamykus »

To nawet nie jest śmieszne, aż mi się smuto zrobiło patrząc na ten cyrk
"Nie cierpię mojego rozdwojenia jaźni, jest świetne"
Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

siux, - wybierając sie na imprezę byłem kompletnie nieświadom ekipy jaka tam się zjawi ( i bez obrazy ale wybierając sie, jeszcze nie nagrali pierwszego odcinkja :cry: )

Mój młody ( Niedźwiadek lat 13 ) jak to ogląda to sie dopytuje czy oni naprawdę tak nierozgarnięci czy tylko tak "pod publiczkę do filmu" ... i co powiedzieć o dorosłych ludziach gimanzjaliście, który już nie raz spał przy ognisku, które sam rozpalał.

[ Dodano: 2014-03-04, 20:55 ]
kamykus pisze:To nawet nie jest śmieszne, aż mi się smuto zrobiło patrząc na ten cyrk
Kamyk - nie było okazji zrobić im "bacówkowych tostów reconetu" - zresztą nawet na to nie zasłużyli :->
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
Awatar użytkownika
kamykus
Posty: 700
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tytuł użytkownika: Leśny Dziad
Płeć:

Post autor: kamykus »

Nawet na to? Ty nie wiesz co mówisz! Na te tosty zasługują tylko najlepsi. :mrgreen:
"Nie cierpię mojego rozdwojenia jaźni, jest świetne"
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 558
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

może się zbłaźnię, ale czym są owe Tosty?
Awatar użytkownika
kamykus
Posty: 700
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tytuł użytkownika: Leśny Dziad
Płeć:

Post autor: kamykus »

Dźwiedź zaserwował ekipie Śląsko-Dabrowskiej to na moich urodzinach 2 tygodnie temu.
W środku same pyszności. Doczu dostał nawet wersję z bananem :D

https://www.dropbox.com/sh/tx5giuc177im ... C_1422.JPG
"Nie cierpię mojego rozdwojenia jaźni, jest świetne"
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 558
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

chyba zaraz będę oburzony ;]
nie było z tego relacji? toż to musiała być epicka impreza skoro udział Śląska (i Zagłębia) w towarzystwie był dominujący :D
Awatar użytkownika
kamykus
Posty: 700
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tytuł użytkownika: Leśny Dziad
Płeć:

Post autor: kamykus »

A co tu dużo pisać, zacytuję Dźwiedzia. Reset Mózgu :D
"Nie cierpię mojego rozdwojenia jaźni, jest świetne"
Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

Bubel, - strach było sie odezwać bo Ślunsk z Sosnowcem dyskutowali - więc wziąłem się za to co robię najlepiej - gotowanie :mrgreen:
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

obejrzałem kawałek pierwszego i kawałek 6-tego odcinka. Proszę bardzo niech ktoś powie ,że to żart jakiś albo parodia ....prosze
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 558
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

Prowler - PRAWDA TO! mało tego - Dźwiedź był powszechnie uznany za najsłabsze ogniwo które trzeba wykluczyć ;)
Dźwiedź - trudno mi odmówić Ci tej wirtuozerii kuchennej ;) powiedz mi nawiasem - czy do budowy wędzarni zlotowej nadałaby Ci się duża stalowa beczka? (wysokość 1,2m średnica ~0,6m)
Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

Bubel, - GawroN wykombinował przenośną. Ale beczka mogłaby stanowić stałą wędzarnie, która służyłaby nam na małym zlocie - pomysł jak najbardziej słuszny.

beczka - Tak :-D
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
Stach
Posty: 21
Rejestracja: 02 gru 2013, 00:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”