Operacja Południe - 28-29 VII 2012

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
kamykus
Posty: 700
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tytuł użytkownika: Leśny Dziad
Płeć:

Operacja Południe - 28-29 VII 2012

Post autor: kamykus »

Jak co roku w dniach 28-29 VII 2012 Odbywa się w Bielsku-B zlot pojazdów militarnych , zarówno tych z drugiej jak i z pierwszej WŚ, są też sprzęty obecnie używane w armiach na Świecie, karabiny, samochody, umundurowanie.
Na początek kilka fotek z dziś, jutro będą pokazy i więcej sprzętu+czołgi które dziś były na paradzie po Bielsku-Białej, ja niestety nie miałem tyle czasu aby na nie poczekać. Więcej fotek jutro :)
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

http://imgbox.com/g/JPm0ZawG2D
Awatar użytkownika
taki robaczek
Posty: 212
Rejestracja: 12 wrz 2011, 19:49
Lokalizacja: Zagłębie
Płeć:

Post autor: taki robaczek »

Fajne te Twoje fotki :)

Ja osobiście stwierdzam (a jest to 3 lub 4 rok z rzędu w którym odwiedzam ten Zlot), że poziom niestety nieco spadł.
Zdecydowanie mniej pojazdów niż w zeszłych latach a prowadzący (jak zwykle ;) ) za dużo gada dla zabicia czasu między kolejnymi pokazami i inscenizacjami.
W zeszłych latach można było zobaczyć m.in. T72, BV201, shwimmwagena itd ..
Super pomysłem (chyba dwa lata temu) był udział samolotu który imitował atak z powietrza.
Teraz chyba nieco "uszło powietrze "z tej imprezy.
Kocham zwierzęta.
Są takie pyszne ......
Awatar użytkownika
kamykus
Posty: 700
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tytuł użytkownika: Leśny Dziad
Płeć:

Post autor: kamykus »

Jest już data kolejnego zlotu: 19-21 Lipca 2013 Bielsko-Biała
Program zlotu w przygotowaniu. Zapraszam, ja jak zwykle tam będę :mrgreen:
"Nie cierpię mojego rozdwojenia jaźni, jest świetne"
ODPOWIEDZ