Robimy windscreen

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Q_x
Posty: 589
Rejestracja: 19 lut 2011, 15:30
Lokalizacja: G-dz
Tytuł użytkownika: człowiek-samodział
Płeć:

Robimy windscreen

Post autor: Q_x »

Wiatrochrony obrosły masą koncepcyjnych nieporozumień, raz za razem napotykam jakieś dziwolągi, patenty i rozwiązania, po których robi mi się coś takiego :shock: :shock: :shock: . Koniec końców, pewien blaszany parawan, którego zdjęcie widziałem ostatnio na forum, oraz zakup czeskiej menażki, poleconej mi przez Puchala kawał czasu temu, zainspirowały mnie do skrobnięcia paru słów o tym elemencie turystycznej kuchni.

Od razu uprzedzę, tekst promuje napoje wyskokowe i niezdrowe jedzenie z mrożonki i dlatego nie powinien być czytany przez osoby niepełnoletnie. Ci, co jeszcze nie mają dowodów, niech czytają z zasłoniętymi oczami.

Na forum niestety w pewnym momencie tracimy możliwość edycji postów. Nie chciałem dłużej czekać z publikacją, chociaż ten tekst nie jest jeszcze skończony. Dlatego zdecydowałem się tego tutka "puścić" w takiej formie i dokończyć w swoim czasie, uwzględniając Wasze uwagi.

Bierzcie, róbcie z tym co chcecie, byleście innym nie zabraniali:

https://docs.google.com/document/d/1l12 ... sp=sharing
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Fajnie opisany projekt :) - i fachowość piszącego, który z niejednego pieca piwo pił i zauważył różne grubości puszek
Awatar użytkownika
Q_x
Posty: 589
Rejestracja: 19 lut 2011, 15:30
Lokalizacja: G-dz
Tytuł użytkownika: człowiek-samodział
Płeć:

Post autor: Q_x »

Dzięki GawroN. Puszek się w życiu naoglądałem i naciąłem :D Z puszkowych dziwolągów poza Guinessem odkryłem też 0,5l Veltins (sprowadzili na tydzień niemiecki w Lidlu) - puszka wygląda jak normalna, ale jest z cienkiej stali.
Awatar użytkownika
Pratschman
Posty: 214
Rejestracja: 01 gru 2009, 13:31
Lokalizacja: Jarocin/Poznań
Płeć:

Post autor: Pratschman »

Kurcze, coś nie działa, jakiś błąd google, jest wyślwietlona tylko 1 strona..
Awatar użytkownika
Q_x
Posty: 589
Rejestracja: 19 lut 2011, 15:30
Lokalizacja: G-dz
Tytuł użytkownika: człowiek-samodział
Płeć:

Post autor: Q_x »

Otwarłem w "oknie incognito" i widzę całe :(
Spróbowałeś np. pobrać dokument jako plik PDF? Jak tak nie zadziała, to mogę gdzies wrzucić wczorajszego pedeefa.

Z frontu walki z amelinium, udało mi się spakować wszystko (windscreen, palnik i aluminiową "serwetkę")do naprawdę małego rondla :D Update jutro, jak się ogarnę z robotą.

Edzia: zgodnie z obietnicą unowocześniłem tekst, wzbogaciłem o spis treści, dorzuciłem parę zdjęć z pieczenia pizzy w menażce; żeby dodać egzotyki piekłem na świeczkach do podgrzewaczy icon_twisted .
Awatar użytkownika
SmileOn
Posty: 793
Rejestracja: 12 lut 2010, 20:32
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: the violinist
Płeć:

Post autor: SmileOn »

Pratschman pisze:Kurcze, coś nie działa, jakiś błąd google, jest wyślwietlona tylko 1 strona..


Spróbuj w IE mi nie działało w Mozilli a w IE zadziałało.
SmileOn
"O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało."
Awatar użytkownika
Qasz
Posty: 463
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:14
Lokalizacja: Jaworzno
Gadu Gadu: 1987028
Tytuł użytkownika: Tata psychopata
Płeć:

Post autor: Qasz »

Nooo kawał dobrego opisu z jajem i browarem w tle, brawo Q_x, podszedłeś do tekstu profesionalnie bardzo, z lekką nutką dekadencji :-P
Bardzo mi się podoba.
Lotus Turbo Challenge II
Don't Fak-up, Pack-up and Let's go!
ODPOWIEDZ