Czarne spodnie Leo Kohler krój 'ala 'flecktarn BW'

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Czarne spodnie Leo Kohler krój 'ala 'flecktarn BW'

Post autor: Tanto »

Zdziwiłem się ostatnio jak po zamówieniu spodni opisanych na www sprzedawcy jako 'mil-spec' dostałem spodnie uszyte przez firmę Leo Kohler. Wcześniej kupowałem oliwkowe i producent był bliżej niesprecyzowany, a przy czarnych miła niespodzianka :-)

Spodnie mają krój bardzo zbliżony do flecktarnów, różnica jest głównie w kieszeniach udowych (niestety), inny jest również materiał - dostajemy 100% dość grubej bawełny. Szkoda że nie taki jak w 'ciapkowanych', ale nie ma innej opcji na czarny kolor w tym kroju.

Wytrzymałości na razie nie oceniam, bo to nówki sztuki, ale po doświadczeniach ze spodniami 'Comando' z ich oferty jestem dobrej myśli.

Gdyby ktoś był zainteresowany to: http://rangershop.pl/product-pol-4324-S ... zarne.html
Jednocześnie zachęcam do dokładnego dogadania ze sprzedawcą rozmiaru jaki zamawiacie, bo bywają z tym problemy ponieważ rozmiarówka na stronie nie uwzględnia podziału na 'short, normal, long' i nie ma pewności co przyjdzie z magazynu. Na szczęście spodnie na metce mają podany również rozmiar wg. BW, US i w cm.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
ODPOWIEDZ