Mistrzowie survivalu w Discovery Channel

przyroda, turystyka, survival

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
CzarnyKruk
Posty: 64
Rejestracja: 19 paź 2011, 22:10
Lokalizacja: Jelenia Góra
Płeć:

Post autor: CzarnyKruk »

stasio111,
stasio111 pisze:Nikt też nie mówił co 15, że był w SF i jest jakiś tam wielki famfaramfa a inni są fuj


Piłem tu do Gryllsa;p Teksty typu byłem w jednostkach specjalnych, albo przeżyje w warunkach w których wy byscie nie przeżyli kilku godzin to są jego teksty;)
Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

Mistrzowie mistrzami ale odgrzewacie kotlety jak DISCO. "M.S." to zlepek wszystkiego co do tej pory się na tym kanale pokazało w temacie i nic więcej. Wypada to jak pomieszanie gó*na z lukrem. :-)
BTW. Robale jedli wszyscy. Część po obróbce termicznej a część nie. Osobiście musiałbym być nieźle przyciśnięty żeby zjeść larwy czy dorosłe owady bez opieczenia lub obgotowania. No, wyjątek uczyniłem dla mrówek. To czy ktoś służył w jednostkach specjalnych czy też nie jest mało ważne. Facet z "Małżeństwa w dżungli" też był bodajże w marines ale ogólnie kreował się na survivalowego pozera. Taki Ken ze swoją nieco zmaltretowaną terenowo Barbie ;-) Zmuszenie kobity do picia moczu trąciło mi co najmniej niezłą dewiacją. Jeszcze przed całą akcją domyślałem się, że blondi po tym rzygnie co w przypadku odwodnienia oznacza wyrok śmierci.
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
ODPOWIEDZ