Rowerem nad morze, czyli 580 km w 77 godzin.

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

xGh0st
Posty: 50
Rejestracja: 22 lis 2009, 13:48
Lokalizacja: Kraków
Gadu Gadu: 7180225
Płeć:

Post autor: xGh0st »

Mi się tam relacja podobała :) Jesetem niewierzący, ale rozumiem twoje rozważania. Podczas długiej męczącej trasy solo to chyba praktycznie naturalne. Gratulacje wycieczki, i osiągnięcia celu.
"Kiedyś ludzie byli ze stali, a statki z drewna - teraz jest na odwrót" J. Pałkiewicz

Galeria: https://picasaweb.google.com/107015674767943666918
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

Widać, że survival to nie tylko spanie upitym w lesie :) Przeżycia jak najbardziej godne opisania, ja z nudów jak jadę coś około setki to tez się zaczynam modlić, żeby do domu dojechać :lol: Zresztą jakoś wiosną jadę sobie przez pola, oglądam piękny świat (po latach zacząłem znów jeździć rowerem) i myślę sobie głośno "Panie Boże daj zdrowie bym tak sobie mógł jeździć". W tym momencie z prawej strony z drzewa zerwał się do lotu jakiś ptak drapieżny (jastrząb, sokół ? dosyć duży), aż się wystraszyłem :/ Leciał obok mnie ok.100 metrów i zniknął za drzewami. Aż mi ciarki przeszły :shock: Znaczy się jakiś ZNAK :-)

Wrzucisz te zdjęcia ?
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
Awatar użytkownika
taki robaczek
Posty: 212
Rejestracja: 12 wrz 2011, 19:49
Lokalizacja: Zagłębie
Płeć:

Post autor: taki robaczek »

A ja w tym wszystkim (to "nieprzygotowanie") widzę pewną metodę (i dotyczy to również opisywanego przez ABCsurvival marszobiegu Kierat 2012).
Myślę, że kolega chce w pewien sposób urealnić sytuację survivalową, czyli np. gdy trzeba przebyć jakiś dystans (pokonać drogę) pieszo lub rowerem będąc zaskoczony sytuacją i mając na sobie to co zwykle (a nie wyczynowe ciuchy) oraz ogólnodostępne pożywienie itd.
Kocham zwierzęta.
Są takie pyszne ......
ABCsurvival
Posty: 23
Rejestracja: 14 lut 2012, 13:12
Lokalizacja: Polska

Post autor: ABCsurvival »

Niestety nie posiadam żadnych ciekawych zdjęć z tego wypadu, więc nie mogę nic dodać. Następnym razem wezmę aparat.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”