Jaki sprzęt minimalny?

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
PA
Posty: 298
Rejestracja: 28 sty 2008, 21:01
Lokalizacja: Toruń
Gadu Gadu: 3500980
Płeć:

Post autor: PA »

Najczęściej w kieszeni marynarki lub płaszcza.
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Ja tez sie nosze od jakiegos czasu z zamiarem stworzenia takiego zestawu, ale jak narazie nie moge sie okreslic z skladem i sposobem noszenia. Przyznam sie, ze nie jestem zwolennikiem noszenia czegos ciezkiego w kieszeniach, jak jestem w spodniach od niejakiego 5,11...to tam problem z glowy, kieszenie cargo sa wprost super, jak jestem w dzinsach...juz problem. Marynarki uzywam bardzo rzadko, pozatem jak to wepcham do kieszenia, to obciaze jeden bok marynarki i bede wygladal dziwacznie :)
Wedrowycz89
Posty: 409
Rejestracja: 26 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Wedrowycz89 »

pozatem jak to wepcham do kieszenia, to obciaze jeden bok marynarki i bede wygladal dziwacznie
To tłumacz się że broń nosisz :)

Może i ja bym jakiś taki zestawik sobie złożył, mże nie taki jak PA ale jakąś skromną wersję :P , nosisz to czasem prypięte karabinkiem do czegoś?
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Wedrowycz89, Bron tez czasem nosze, jak jestem obladowany sprzetem foto, ale to juz nie w kieszeni :)
Odnosnie noszenia, wiem ze niektorzy wola to robic na szyi, ale jakos mi sie nie chcer wygladac, jak krowa "MILKA" :)
Wedrowycz89
Posty: 409
Rejestracja: 26 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Wedrowycz89 »

Awatar użytkownika
PA
Posty: 298
Rejestracja: 28 sty 2008, 21:01
Lokalizacja: Toruń
Gadu Gadu: 3500980
Płeć:

Post autor: PA »

Ja czasem używam karabińczyka i przypinam toto do paska. Mój zestaw nie był zbyt trudny do złożenia ani zbyt drogi. Nie licząc latarki zmieściłbym się w 100 zł. Nie liczę ceny kluczy ani tego do czego one pasują ;)

EDIT: 85 zł dałem za zestaw bez latarki (nie policzyłem zapalniczki od Valdiego bo to był gift). Latarka kosztowała dwa razy tyle :P (LD01)
Awatar użytkownika
bogdan
Posty: 160
Rejestracja: 15 mar 2008, 11:03
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: bogdan »

Przeanalizowałem wstępnie wyniki poprawionych ankiet. I mam już dwa wnioski:

a) Kolejność dobierania pierwszych przedmiotów: 1. Ostrze, 2. Źródło ognia, 3. Naczynie, 4. Osłona przeciwdeszczowa

b) Jeśli ktoś wybiera jeden przedmiot - większość wybrała "nóż bojowy". Jeśli ktoś wybiera 2 przedmioty albo więcej - z nożem bojowym wygrywa scyzoryk

c) Ludzie mają kłopoty z liczeniem. Np. mają zaznaczyć po 5 przedmiotów a suma głosów to 113.
Nie wycinaj lasów bo i ty możesz zostać partyzantem.
ODPOWIEDZ