Shanti szuka domu

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
kubush
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 21:11
Lokalizacja: Silesia
Gadu Gadu: 25553
Płeć:

Shanti szuka domu

Post autor: kubush »

Panie i Panowie, wiem że to forum nie dotyczy (lub w minimalnym stopniu dotyczy) psów. Ale myślę że nie będzie przestępstwem jeśli zamieszczę tutaj pewną informację.

Od dwóch dni przebywa u mnie roczna suczka husky o imieniu Shanti. Poprzedni właściciele nie radzili z nią sobie i na szczęście nie oddali do schroniska tylko skontaktowali się z fundacją zajmującą się adopcją psów tej rasy.

Obrazek

Shanti to suczka siberian husky o zjawiskowej, bursztynowej sierści i różnokolorowych oczach. Ta młodziutka suczka ma niespożyte pokłady energii, uwielbia biegać, skakać i szaleć, wszystkich zaprasza do wspólnych zabaw i szaleństw. Jej otwartość i przyjacielski stosunek do świata powodują, że zaskarbia sobie serca wszystkich napotkanych ludzi (również dzieci), wobec nich zachowuje się radośnie, ciepło i łagodnie, nie wykazuje agresji. Także z pobratymcami nawiązuje świetne relacje, zachowuje się ulegle i radośnie, zawsze pozytywnie nastawiona do świata. Ma świetną kondycję, przeszła ze mną w górach 34km i nie zrobiło to na niej wrażenia - chciała jeszcze :-)
Na tym filmiku widać jaka jest radosna i pełna energii.

Obrazek

Shanti będzie doskonałą kompanką dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas (góry czy las, rower), jest to pies któremu należy zapewnić odpowiednią dawkę ruchu.

Jeśli ktoś z was byłby zainteresowany adopcją to bardzo proszę o kontakt.

Obrazek
Awatar użytkownika
wolf78
Posty: 194
Rejestracja: 27 mar 2008, 17:13
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu Gadu: 2813508
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolf78 »

kubush :-) Odezwę się wieczorkiem, jest szansa na super domek dla psiaka .
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Jeżeli u wolf78, nic się nie trafi mógłbym spróbować skontaktować się z tym panem

http://radomsko.naszemiasto.pl/artykul/ ... ,id,t.html
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Kosa
Posty: 236
Rejestracja: 09 gru 2010, 00:38
Lokalizacja: Osiek k. Oświęcimia
Gadu Gadu: 5676422
Tytuł użytkownika: Gadget Man
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Kosa »

Raczej psince należałby się spokojny dom, a nie wyścigi...
| 4HEAT | Sadowski Knives |
Awatar użytkownika
wolf78
Posty: 194
Rejestracja: 27 mar 2008, 17:13
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu Gadu: 2813508
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolf78 »

Kosa słabo znasz naturę rasy husky, kubush czekam na telefon od kolegi :-) jest na etapie urabiania Żonki. Znajomi maja już samca husky, mieszkają w dużym domu z sadem tak więc warunki wymarzona dla suni. :-)
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Mam duży dom, mam las obok , marzyłem kiedyś o husky...ale teraz, kiedy z nimi bliżej poobcowałem, nie wyrobie ja jej temperamentu :)
ODPOWIEDZ