Łódzkie spotkania

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1031
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Widzę, że jest zainteresowanie więc postaramy się zrobić tak by termin pasował większości z zainteresowanych.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Grigor
Posty: 167
Rejestracja: 25 paź 2010, 18:07
Lokalizacja: Łask- Łódzkie
Płeć:

Post autor: Grigor »

Jak latem to i ja się piszę :mrgreen:
Prawdziwą porażką jest nie przegrać, lecz w ogóle nie podjąć walki.
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 559
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

może i niezbyt trafnie wybrany temat, ale słyszałem, że jak na kamikadze przystało rzuciliście się na organizację kolejnego zlotu. tu rodzi się pytanie: kiedy, jak, gdzie, no i czy na coś mogę się przydać bo do organizowania jestem nawet chętniejszy niż do uczestnictwa ;)
jest jakieś ograniczenie odległościowe od łodzi?
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Jakieś 140km, bo mam do obejrzenia jeszcze kilka miejscówek koło Kielc. :P

Na razie będziem robić drobne rekonesanse w poszukiwaniu miejscówki, wszak to jeszcze pół roku, ale jak najbardziej przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami jeśli chodzi o pomoc w organizacji. :) Będziemy się chcieli centrum Polski trzymać, ze względu na łatwość dojazdu dla wszystkich. Spotkamy się kiedyś tutaj z okazji 'Łódzkich', to się obgada temat - na razie nie ma po co zamieszania na forum tworzyć. :)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Grigor
Posty: 167
Rejestracja: 25 paź 2010, 18:07
Lokalizacja: Łask- Łódzkie
Płeć:

Post autor: Grigor »

Żeście się wyrwali z tym zlotem ;-) . Jak będę mógł to postaram się pomóc, wszakże nasz musi być najlepsiejszy :D. A tym czasem Kopek druhu, powiedz co planujesz na weekend majowy, bo może bym się z Tobą w końcu na nockę albo gdzieś na Ługach ostał. Co Ty (a raczej Twoja, bo jak mniemam po zlocie pewnie nie pozwoli :-P ) na to?
Prawdziwą porażką jest nie przegrać, lecz w ogóle nie podjąć walki.
Awatar użytkownika
Marshall
Posty: 694
Rejestracja: 25 lut 2011, 23:27
Lokalizacja: Gdańsk, Łomża
Gadu Gadu: 63140
Tytuł użytkownika: f o t o g r a f
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Marshall »

Poczuwam się do obowiązku i ja również zgłaszam się na ochotnika do ekipy organizacyjnej.
Sent from my Baobab Tree. Marshall® | Adam Marczak
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

Jezeli u mnie nic sie nie zmieni z zagospodarowaniem czasu to postaram sie przyjechac jak zwykle wczesniej w wspomoc juz na miejscu.
BUK! HONOR! DZICZYZNA!
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1117
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

Dzięki za zainteresowanie i chęci. Na pewno się przyda wasza pomocna dłoń i zrobimy zlot niegorszy od poprzedniego :D
Obrazek
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

to może jakiś termin już określić - każdy będzie mógł zaplanować itd. Oczywiście po 15 września :D
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Termin zlotu? No dajcie spokój. :D Jeszcze jest czas - będzie to na pewno po 15 września a przed 1 listopada. Tyle na razie można ustalić. :D
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1031
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Grigor, jeżeli coś da rady to w ostatniej chwili. Ale będę dawał znać. Ciesze się, że jesteś aktywny. Rośnie nam mała podróbka Łódzka :). Szkoda, że na zlocie nie byłeś.



Co do zlotu. Dajcie trochę czasu organizatorom. Jeszcze nie ochłonęliśmy po poprzednim. mwitek, jak obiecałem zaczynam rozeznanie w ewentualnych miejscówkach. Może będę miał do zaproponowania 3. Mam też kilka pomysłów odnośnie kolejnego spotkania. Ale wszystko będę pisał na priva. Teraz Kolegów proszę o danie spokoju organizatorom by wszystko mogli sobie spokojnie poukładać. Cieszy chęć pomocy ale jak wiemy gdzie kucharek sześć … . Proponuję zastanowić się co każdy z nas mógłby pokazać, przywieść lub zaprezentować na kolejnym spotkaniu. Takie małe cegiełki dodają smaczku zlotowi i wpływają na całokształt. A teraz cichosza. Niech chłopaki spokojnie knują.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Grigor
Posty: 167
Rejestracja: 25 paź 2010, 18:07
Lokalizacja: Łask- Łódzkie
Płeć:

Post autor: Grigor »

To będę wyczekiwał kontaktu :-) , jeśli telefonicznie, to do piątku jak coś to po 16:30 (uczelnia), później już kiedy Ci się podoba :mrgreen:.
Prawdziwą porażką jest nie przegrać, lecz w ogóle nie podjąć walki.
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 559
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

A ten znowu swoje.... ;)
po rozmowie z moim dziewczęciem przyznaliśmy Forumowiczom rację. Załęcze może być zadeptane. pozostaje więc pytanie do Was:

Czy możecie polecić jakieś jaskinie/ruiny/systemy umocnień/bunkry w odległości max
120km od punktu startowego Złoczew? kryterium: posiadające "dach" (jakieś sklepienie i możliwie blisko 4 ścian)
(miejscowość pomiędzy Wieluniem a Sieradzem)

na tę chwilę myślałem nad zadekowaniem się pierwszego dnia w dolinie zachwytu (?) niedaleko pieskowej skały na wyżynie krak-częst.
Awatar użytkownika
jm48
Posty: 195
Rejestracja: 18 lut 2011, 00:46
Lokalizacja: Chęciny Czerwona G.
Płeć:

Post autor: jm48 »

Abscessus Perianalis pisze:Jakieś 140km, bo mam do obejrzenia jeszcze kilka miejscówek koło Kielc. :P

Na razie będziem robić drobne rekonesanse w poszukiwaniu miejscówki, wszak to jeszcze pół roku, ale jak najbardziej przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami jeśli chodzi o pomoc w organizacji. :) Będziemy się chcieli centrum Polski trzymać, ze względu na łatwość dojazdu dla wszystkich. Spotkamy się kiedyś tutaj z okazji 'Łódzkich', to się obgada temat - na razie nie ma po co zamieszania na forum tworzyć. :)


Gdzie i kiedy planujesz "obglądnąć" Świętokrzyskie? W razie co pisz na priva, a jak nawet nie uda mi się wyrwać w teren - to zapraszam na nocleg i poczęstunek :-P :564:
Pozdro
ślepy herbu ślepowron
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1117
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

jm48 pisze:Gdzie i kiedy planujesz "obglądnąć" Świętokrzyskie? W razie co pisz na priva, a jak nawet nie uda mi się wyrwać w teren - to zapraszam na nocleg i poczęstunek
Pozdro
Nie pisz tak głośno bo się wszyscy zjedziemy :D
Obrazek
Awatar użytkownika
jm48
Posty: 195
Rejestracja: 18 lut 2011, 00:46
Lokalizacja: Chęciny Czerwona G.
Płeć:

Post autor: jm48 »

Spoko - nie takie zjazdy widziałem przy okazji organizacji zawodów HFT i FT i zawsze kilka osób nocowało u mnie ze wszystkimi tego faktu konsekwencjami :mrgreen: nie boję się :564: :one:
pozdro
ślepy herbu ślepowron
Awatar użytkownika
Apo
Posty: 742
Rejestracja: 28 lis 2011, 17:36
Lokalizacja: Lasy Pomorza
Gadu Gadu: 3099476
Tytuł użytkownika: WATAHA Z POPRAWCZAKA
Płeć:

Post autor: Apo »

Abscessus Perianalis pisze:po 15 września a przed 1 listopada
Ja tylko chciałam delikatnie napomknąć, że brać studencka zaczyna semestr od października, więc wg. mnie wrzesień byłby idealny (i ciepło jeszcze!) :P
look deep into nature and then you will understand everything better

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!
Awatar użytkownika
jm48
Posty: 195
Rejestracja: 18 lut 2011, 00:46
Lokalizacja: Chęciny Czerwona G.
Płeć:

Post autor: jm48 »

Wrzesień mi odpowiada (ciepło) - tylko termin zlotu muszę znać 1,5 miesiąca wcześniej - praca (a konkretnie ułożenie dyżurów w pogotowiu). Przy dobrych układach będziemy mogli pomagać przy organizacji już od czwartku - kuchnia - ale siekiery i łopaty się też nie boję. I jak pisałem w innym miejscu, ja z urodzenia i wychowania Łodzianin - tylko serce już zostawiłem w Świętokrzyskim.
ślepy herbu ślepowron
Awatar użytkownika
Dragonfly
Posty: 313
Rejestracja: 06 wrz 2010, 20:53
Lokalizacja: Mazowsze
Tytuł użytkownika: Sceptyk
Płeć:

Post autor: Dragonfly »

Apo - można by pomyśleć, że brać studencka to taka pilna dziatwa, co jak opuści godzinkę edukacji to rozstroju z nerwów dostaje... :-) W październiku sesji żadnych nie ma ? :-)

A czy powinno być ciepło ? No, ja, osobiście wątpię... :-)
Odszedł Jon Lord, jeden z największych herosów rocka, mistrz organów Hammonda. Ku pamięci - http://tinyurl.com/yzbkwyk
Mistyk wystygł, wynik - cynik...
Awatar użytkownika
Grigor
Posty: 167
Rejestracja: 25 paź 2010, 18:07
Lokalizacja: Łask- Łódzkie
Płeć:

Post autor: Grigor »

Jako członek braci studenckiej oznajmiam że jeśli wrzesień, to początek, aby w miarę możliwości kampanię "ostatniej szansy" można było w spokoju przeprowadzić :mrgreen: Początek października jak najbardziej ok, jak się raz zdarzy coś ominąć to łba nie urwą ;-)
Prawdziwą porażką jest nie przegrać, lecz w ogóle nie podjąć walki.
Awatar użytkownika
jm48
Posty: 195
Rejestracja: 18 lut 2011, 00:46
Lokalizacja: Chęciny Czerwona G.
Płeć:

Post autor: jm48 »

Październik może być dla mnie o tyle trudnym terminem, że tradycyjnie robimy kameralne zawody w Piastowie - zlot braci strzeleckiej od lat w październiku i już widziałem szron i (-5) na termometrze. Jasne, że nie wymiękam, ale to jest wcześniejsze zobowiązanie...
ślepy herbu ślepowron
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

jm48, jak w końcu w rodzinne strony uda mi się zawitać, to z pewnością się odezwę. :)
Mam totalnie odwrotną sytuację - pochodzę z Kielc, a mieszkam w Łodzi. :)

Chwilowo proponuję jednak zakończyć dyskusję na temat terminów, bo ostatecznie, termin zostanie ustalony po głosowaniu, jak ostatnim razem - do tego momentu będziemy zajmować się raczej znalezieniem bezpiecznej, odludnej miejscówki. :)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1031
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Bubel, może już za późno ale takie coś mi się wygooglowało:

http://sites.google.com/site/katowickik ... yjazdy/zpk
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
TommyGun
Posty: 44
Rejestracja: 23 lut 2011, 14:41
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: TommyGun »

Planuje ktoś w najbliższy weekend jakiś wypad do lasu? Albo są jacyś chętni?
Myślałem o Grotnikach ale mi to bez różnicy, byle nie za daleko od Łodzi
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1031
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

No ja na Ługi z Grigorem się wybieram.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”