Sława

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Odyn
Posty: 84
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:41
Lokalizacja: Zabrze
Gadu Gadu: 10698762
Tytuł użytkownika: Odyn
Płeć:

Sława

Post autor: Odyn »

Cześć

Nazywam się Bartek ksywa Odyn z Zabrze
Jestem żonaty i mam córkę niespełna 4 lata
Do lasku ciągnęło mnie od zawsze Jako dzieciak z kumplami robić szałasy obozy ogniska dzidy łuku itd itd
W wojsku sporo czasu spędziłem w lesie co mi odpowiadało Po wyjściu z MONu nastąpił czas szaleństw a następnie ustatkowania się
W tam tym roku kupiłem wiatrówkę z kumplem i znów zacząłem "siedzieć" w lesie Jako że kumpel nie jest takim maniakiem jak ja zacząłem szukać materiałów na necie i tak tu trafiłem
Szukam ludzi z okolic o podobnych zainteresowaniach
To chyba tyle
Victory Or Victory
Awatar użytkownika
pasikonik
Posty: 139
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:06
Lokalizacja: górny śląsk
Płeć:

Post autor: pasikonik »

Hej witaj a w jakich to lasach za młodu szałasy budowałeś ? Bo ja za bajtla to przy osiedlu Janek biegałem po lesie :-D
Awatar użytkownika
earthtraveler
Posty: 79
Rejestracja: 04 cze 2010, 09:35
Lokalizacja: Kozłowo
Gadu Gadu: 6793090
Tytuł użytkownika: Lubię sobie połazić
Płeć:

Post autor: earthtraveler »

Serwus Odynie..nieśmiało zapytam ..po cóż ci ta wiatrówka do lasu?
Awatar użytkownika
Stainer80
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: Stainer80 »

Witamy :-)
"Disneyland? F**k, man, this is better than Disneyland!"

In Omnia Paratus
Awatar użytkownika
Sdlcity
Posty: 33
Rejestracja: 22 maja 2010, 08:08
Lokalizacja: Siedlce
Płeć:

Salut

Post autor: Sdlcity »

Widzę czlowiek w klimacie ;)
Awatar użytkownika
Morion
Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2011, 15:33
Lokalizacja: Śląsk
Tytuł użytkownika: tuptuś wędrowniczek
Płeć:

Post autor: Morion »

Witaj. :-)
Droga wybiega zawsze w przód
Spod progu, gdzie początek ma.
Odeszła już daleko tak...
Podążać nią, ile sił
Muszą ochoczo stopy me,
Aż dotrze na rozległy trakt,
Gdzie celów wiele splata się.
A stamtąd kędy? Nie wiem, nie.
Awatar użytkownika
zaCiety
Posty: 157
Rejestracja: 14 maja 2008, 21:10
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: dawniej "Inkwizytor666" MTPN
Płeć:

Post autor: zaCiety »

O i nastepny wariat dolaczyl:)))))))))
witaj.
Jeden kraj, jeden język, a ja ich kurna nie rozumie!!
Odyn
Posty: 84
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:41
Lokalizacja: Zabrze
Gadu Gadu: 10698762
Tytuł użytkownika: Odyn
Płeć:

Post autor: Odyn »

pasikonik:
na Helence las między Helenką Górnikami a Miechowicami jak na bajtla to był wystarczający

earthtraveler
Dla fanu po MONie pozostała przyjemność z pociągania za spust

Sdlcity
NSBM

ALL

Witajcie
Victory Or Victory
Awatar użytkownika
Apo
Posty: 740
Rejestracja: 28 lis 2011, 17:36
Lokalizacja: Lasy Pomorza
Gadu Gadu: 3099476
Tytuł użytkownika: WATAHA Z POPRAWCZAKA
Płeć:

Post autor: Apo »

Hej :)

Ja jak się nadarzy okazja to też lubię postrzelać z wiatrówki. Nawet czasem trafiam w cel ;)
look deep into nature and then you will understand everything better

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!
Awatar użytkownika
Astom
Posty: 18
Rejestracja: 17 lut 2012, 09:05
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Płeć:

Post autor: Astom »

Witam!
"Dobry plan konsekwentnie wykonany teraz jest lepszy niż idealny plan wykonany dziesięć minut później" - gen. George Smith Patton Jr.
Awatar użytkownika
scand
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2012, 11:16
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć:

Post autor: scand »

witam
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Odyn pisze:W tam tym roku kupiłem wiatrówkę z kumplem i znów zacząłem "siedzieć" w lesie
Odyn pisze:Dla fanu
nie hej
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Odyn
Posty: 84
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:41
Lokalizacja: Zabrze
Gadu Gadu: 10698762
Tytuł użytkownika: Odyn
Płeć:

Post autor: Odyn »

Koperek

Więc nie Nikt płakać nie będzie
Skoro nie chcesz się witać nie pisz nic No chyba że jakieś punkty Ci lecą za pisanie na forum
Victory Or Victory
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Spoko Opierdynku
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Panowie... Kopek, Odyn, ale o spokój proszę. Każdy nastepny post będący pyskówką, może być pisany na darmo icon_twisted
Witamy się ładnie i miło, a jak się nie witamy, to nic nie piszemy...
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Post autor: yaktra »

Odyn, nikt tu pewnikiem nie chce Cię obrazić ale zauważ, że Twoje przywitanie jest nico chaotyczne, zawiera literówki, brak w nich znaków interpunkcji.
Nie ukrywam, odebrałem to podobnie jak Kopek
Booo, bo cóż można o Tobie pomyśleć kiedy mówisz, że kupiłeś wiatrówkę i znów lubisz posiedzieć w lesie. Można to odebrać jako, ano właśnie, jako zabawę w strzelanie do tego co się w lesie "rusza".
Nawet strzelając "dla fanu" rozrzucisz tym samym ołowiu po lesie, a to niezdrowe dla grzebiących.
Mało tego, jeśli trafisz na SL to możesz narobić seee kłopotu. Bo trudno się tym "smutnym panom" wytłumaczyć po co ci wiatrówka w lesie...
Witam.
Okiem naszych obiektywów http://yaktrafotografia.jimdo.com/
Odyn
Posty: 84
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:41
Lokalizacja: Zabrze
Gadu Gadu: 10698762
Tytuł użytkownika: Odyn
Płeć:

Post autor: Odyn »

yaktra

Nie, nie strzelam do czego popadnie. Kawałek kartonu czyli tarcza strzelnicza mi wystarcza. Dla "fanu" czyli dla zabawy, ktoś czerpie ogromną radość z oglądania klaseru ze znaczkami, a ja gdy osiągnę dobry wynik punktowy. Zawsze po sobie sprzątam wszystko co jestem w stanie, czyli wykorzystane tarcze, puste pojemniki/naboje CO2. Posiadam kulochwyt więc nie cała stal ląduje w runie leśnym. Wiem, że Panowie ze SL nie będą raczej z mej obecności z wiatrówką w lesie zadowoleni. Gdy słyszę jakieś ruchy/głosy w lesie natychmiast przerywam strzelanie i chowam wszystko do plecaka. Mam nadzieję, że uspokoiłem osoby które miały obawy,że strzelam do zwierząt dla zabawy czy dla zarobku itp itp. Natomiast jeżeli komuś moja osoba nie odpowiada to bynajmniej ja uważam, że nie pisze się "nie chej"
Victory Or Victory
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

I znów dałem się ponieść złudzeniu internetu. Możliwość wirtualnej korespondencji i wymiany zdań, poglądów itd. jest wielkim pozytywem naszej dzisiejszej rzeczywistości. Jednak osoba czytająca nie odczuwa zwykle emocji z jakimi piszący kieruje się wypowiadając swoje zdanie. Postrzegam myśliwych i innych strzelających zwłaszcza "dla fanu" bardzo źle. Mogłem porostu zignorować Twój wpis Odynie i przejść nad tym do porządku dziennego tak jak zwykle ignoruje nieinteresujące mnie tematy. Poniosła mnie jednak chwila i napisałem tych kilka liter. Nie będę za to przepraszał. Stracisz domnie resztki szacunku jak przeproszę Cię za własne zdanie. Rozumiem, że nasze forum skupia surwiwalowców, surfifajlowców, turystów, bushcrafterów itd. Dla każdego z nas jest tutaj miejsce dlatego należy uważnie zamieszczać swoje wypowiedzi. W sposób w jaki Cię przywitałem był jednak ordynarny i za to Cię PRZEPRASZAM. Poznasz forum i wyrobisz sobie o nim i o nas zdanie. Spodoba Ci się (taką mam nadzieję) lub nie i odpuścisz sobie codzienną prasówkę reconnet.pl. Mam nadzieję, że do tego czasu obalimy browara na jakimś zlocie czy biforku :). Może za parę lat spotkamy się na zlocie z dzieciakami.
Witam więc Odynie na naszym forum i życzę miłego reconnetowania.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
JakubJ152
Posty: 43
Rejestracja: 24 gru 2010, 20:49
Lokalizacja: 45 km. od Torunia.
Gadu Gadu: 337337
Tytuł użytkownika: Początkujący
Płeć:

Post autor: JakubJ152 »

Witam ;)
Więc póki w nas ten serca czas niech szumi nam zielony las.
Zielone myśli w głowie miej, marzenia rozśpiewane.
Żyj tak jak chcesz i umiesz żyć, pozwól swej duszy dalej śnić
i do przodu śmiało idź, sam jest sobie panem"
Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Post autor: yaktra »

Odyn pisze:Nie, nie strzelam do czego popadnie.
Odyn pisze:Zawsze po sobie sprzątam wszystko co jestem w stanie, czyli wykorzystane tarcze, puste pojemniki/naboje CO2
Odyn pisze:Posiadam kulochwyt więc nie cała stal ląduje w runie leśnym
Aaa, a sam sobie jesteś winny. Zauważ teraz wypowiedź Kopka jest zupełnie inna. Pewnikiem docenił kolejnego Twojego posta i sprecyzował swoją poprzednią krótką, jak sam nazwał, ordynarną wypowiedź.
Baa, lubię facetów (bez skojarzeń proszę :-D ) z jajami i charakterem którzy za popełnione błędy potrafią przeprosić czy też przyznać się do nich.
Kilka cytatów z powyższego posta celowo zapodałem abyś miał wgląd w to co napisałeś. Post nie tylko przedstawia precyzyjnie twoje "leśne" zachowania ale jest poprawny i zupełnie inaczej się "go" czyta.
Nie twierdzę, że jestem geniuszem z j. polskiego ale ja również się staram aby kilka zdań jakie chcę sklecić były poprawne. Być może dlatego zwracam uwagę na to co czytam, bo kocham nasz język, jego barwę i grę słów, możliwości jakie nam daje, wirtuozów pióra, tych co już odeszli i tych którzy za wszelka cenę starają się ją nam przekazać abyśmy dbali o to aby nigdy nie zaginęła w "ferworze" grypsery i słownych skrótów jaką młodzież dziś nam "serwuje". Ordynarną, bezsensowną, kaleką...
Okiem naszych obiektywów http://yaktrafotografia.jimdo.com/
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

puchal pisze:Każdy nastepny post będący pyskówką, może być pisany na darmo
Myślę, że nie wyraziłem się jasno. To teraz będzie jaśniej. Kto miał się przywitać, to się przywitał. Kogo temat noszenia wiatrówki do lasu boli proszę otworzyć odpowiedni temat w Hydeparku, czy Leśnych Dyskusjach.
Dość już jałowych dyskusji na tym Forum.
Kłódka!
F..k it, I'll Do It Myself!
Zablokowany

Wróć do „Jestem nowy i witam się”