Rajd pieszy 5-6 listopada na trasie Międzyzdroje-Lubin-Wolin

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Roland
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:31
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5012876
Tytuł użytkownika: Roland
Płeć:

Rajd pieszy 5-6 listopada na trasie Międzyzdroje-Lubin-Wolin

Post autor: Roland »

Witam, może ktoś się skusi na kontynuacje spaceru wzdłuż wybrzeża zalewu szczecińskiego. Teraz trasa będzie zaczynała się w Międzyzdrojach w kierunku Lubina i kończyła się we Wolinie. Ten odcinek można przejść jednego dnia, ale z Konradem chcemy zrobić go z postojem na nocleg.

Dla przypomnienia zamieszczam zdjęcia z pierwszej wyprawy na trasie Stepnica- Wolin https://picasaweb.google.com/1155014235 ... 6rGme3KiAE# Teraz tereny mają być jeszcze ładniejsze :)

Cel wyprawy - pomęczyć się trochę , wypocić, wygłodzić, poobozować, ponapawać się pięknem południowego brzegu Wyspy Wolin, połowić, zjeść małża, nie dać się dzikom ;)
Alternatywny cel - pizzeria we Wolinie? ;)
W życiu przechlapane są tylko chwile :)
crash
Posty: 32
Rejestracja: 19 wrz 2011, 19:01
Lokalizacja: Świnoujście
Gadu Gadu: 611376

Post autor: crash »

O której planujecie wyruszyć z Międzyzdrojów? Jeśli uda mi się namówić jeszcze jakiegoś kumpla to zacznę już w piątek ze Świnoujścia, lub w akcie desperacji przejdę się sam ;]
szable
Posty: 60
Rejestracja: 07 sie 2011, 22:12
Lokalizacja: Świnoujście
Gadu Gadu: 6355173

Post autor: szable »

no mam zamiara około 12 uciec z pracy, potem do m-zdrojów mnie podrzuci żona i tak od 14 - tej zgłaszam gotowość - nie wiem na którą Rolo dotrze, myślę o noclegu między Lubiniem a Karnocicami, gdzieś w ustronnym miejscu pod klifem. z M-zdrojów jakieś 4 - 5 godzin drogi.

zapraszamy niezdecydowanych, wyprawa z gatunku lajtowych, cały dystans przez 2 dni nie więcej jak 30 km. Pizza w Wolinie - bezcenna.

[ Dodano: 2011-10-23, 15:08 ]
informuję że dołączył sąsiad - Artur - to już 3 :)
Roland
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:31
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5012876
Tytuł użytkownika: Roland
Płeć:

Post autor: Roland »

Myślę że Crash się z nami wybierze - to nawet 4 :) ?
W życiu przechlapane są tylko chwile :)
crash
Posty: 32
Rejestracja: 19 wrz 2011, 19:01
Lokalizacja: Świnoujście
Gadu Gadu: 611376

Post autor: crash »

Ja będę na 100%.
Chciałbym już w piątek wyruszyć ze Świnoujścia, ale jeszcze nie wiem jak to do końca będzie u mnie z czasem a nie chce się rozbijać po ciemku pod Międzyzdrojami bo w sumie słabo znam tamte rejony.
Roland
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:31
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5012876
Tytuł użytkownika: Roland
Płeć:

Post autor: Roland »

Obiecaliśmy żonie Konrada że coś tam jej w domku poprzestawiamy i wtedy go puści :) Survival to też sztuka przetrwania z najbliższymi ;) Jeśli rozwiążemy ten problem w piątek to mogę tego samego dnia do Ciebie dołączyć. W sobotę poczekamy na Konrada z Arturem i ruszymy dalej. Uzgodnię to z Konradem. W tej chwili sztywny termin to sobota i niedziela. Piątek do uzgodnienia :)
W życiu przechlapane są tylko chwile :)
crash
Posty: 32
Rejestracja: 19 wrz 2011, 19:01
Lokalizacja: Świnoujście
Gadu Gadu: 611376

Post autor: crash »

Roland pisze:survival to też sztuka przetrwania z najbliższymi ;)
Wiem, wiem. Jak narazie to mnie dziewczyna nie chce puscic :D A jeszcze 3 tygodnie temu sama byla ze mn na biwaku, teraz podobno jest za zimno...

Moge pomoc z przenoszeniem w srode albo czwartek, po poludniu najlepiej, ewentualnie piatek jesli szybko sie uwiniemy
Jakos nigdy nie przepadalem za nocowaniem w lesie solo :p
Roland
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:31
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5012876
Tytuł użytkownika: Roland
Płeć:

Post autor: Roland »

oj to problem się robi :) trzeba było jej nie mówić ze nie lubisz spać solo- zwłaszcza w lesie- może opacznie to zrozumiała:) Możesz przekazać ze ze mną spać na pewno nie będziesz ;)
W życiu przechlapane są tylko chwile :)
szable
Posty: 60
Rejestracja: 07 sie 2011, 22:12
Lokalizacja: Świnoujście
Gadu Gadu: 6355173

Post autor: szable »

ja spędziłem noc z Rolandem i było przemiło - nawet mnie w hamaku sznurował - bo z niego wypadałem. nie było źle. Co do poprzestawiania to temat już w sumie ogarnięty, więc spoko. ja niestety nie mogę się pałętać po lesie od piątku bo mam w robocie napięte terminy :( jakby co to nr do mnie 505605322, niech moc larw i małży będzie z nami.
crash
Posty: 32
Rejestracja: 19 wrz 2011, 19:01
Lokalizacja: Świnoujście
Gadu Gadu: 611376

Post autor: crash »

Czyli Roland ani ja nie musi w niczym pomagać i Twoja żona się na nikogo nie obrazi a rzeczy do przestawienia zostaną przestawione? :D
Roland pisze:trzeba było jej nie mówić ze nie lubisz spać solo- zwłaszcza w lesie- może opacznie to zrozumiała:) Możesz przekazać ze ze mną spać na pewno nie będziesz ;)
Nie mówiłem, ze będę sam :p Chyba bardziej przeszkadza jej to, ze będę z kimś kogo nie do końca znam, takie tam babskie gadanie :D i tak pójdę ;)
Artur tez moze wyruszyc dopiero w sobote?
szable
Posty: 60
Rejestracja: 07 sie 2011, 22:12
Lokalizacja: Świnoujście
Gadu Gadu: 6355173

Post autor: szable »

Artur mówi że może iść w piątek
Roland
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:31
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5012876
Tytuł użytkownika: Roland
Płeć:

Post autor: Roland »

No to wstępnie mamy to ustalone :) ruszamy w piątek ze Świnoujścia, a w sobotę dojeżdża Konrad :) to już się zrobiła ekipa :) Crash zaraz Ci wyśle swoje namiary na PW.
W życiu przechlapane są tylko chwile :)
szable
Posty: 60
Rejestracja: 07 sie 2011, 22:12
Lokalizacja: Świnoujście
Gadu Gadu: 6355173

Post autor: szable »

dotarliśmy.
wyprawa okazała się bynajmniej nie lajtowa, bo wybieraliśmy trudniejsze warianty drogi.
Trasa : Przytór - Międzyzdroje - Wicko - Lubin - Karnocice - Wolin. Na 1-szym odcinku około 10km poruszaliśmy się brzegiem jeziora Wicko Wielkie - bardzo trudny podmokły teren, cały czas błoto i rowy melioracyjne, Roland zdjął buty i szedł jakieś 5km w samych gaciach, na bosaka (!). Tam nas zastała noc, końcówkę tego dnia czyli ostatnie 5km oświetlaliśmy sobie czołówkami. Nocleg nieopodal wzgórza Zielonka. Pogoda była tak przepiękna, że spaliśmy pod gołym niebem. Następny dzień to najpiękniejsza część Wyspy Wolin - południowe klify - szliśmy tzw. starym szlakiem niebieskim, cały czas na wysokości 40-60m nad taflą Zalewu Szczecińskiego. słońce, ptactwo wodne, trzciny, a my z górki.....pod górkę.....z górki ...... pod górkę. zostawiliśmy tam trochę naszego potu. po drodze niewielki posiłek z pieczonych larw, kąpiel Rolka na ładnej nasłonecznionej plaży (niech żyją Morsy - ja podziękuję) i tak jakoś w niedzielę około 14 dotarliśmy do cywilizacji czyli Karnocic. Jak już widać było Wolin to postanowiliśmy zrobić sobie mały OS (odcinek specjalny) i poszliśmy na wprost przez pola, jednak tam znów natknęliśmy się na błoto, trzciny i rowy melioracyjne - żeby nie wyjść z wprawy.
po pokonaniu tych problemów już bez dalszych przeszkód dotarliśmy do upragnionej pizzerii. (reszta jest milczeniem)
Dziękuję Rolkowi i poznanemu na tym Forum Crashowi za wspaniale spędzone 2 dni życia.
Grunt to dobra kompania.
Awatar użytkownika
Pratschman
Posty: 214
Rejestracja: 01 gru 2009, 13:31
Lokalizacja: Jarocin/Poznań
Płeć:

Post autor: Pratschman »

zacnie! Dajcie jakieś fotki :-)
szable
Posty: 60
Rejestracja: 07 sie 2011, 22:12
Lokalizacja: Świnoujście
Gadu Gadu: 6355173

Post autor: szable »

pracujemy nad tym - bez opisów Rolka to nie to samo...
Roland
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:31
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5012876
Tytuł użytkownika: Roland
Płeć:

Post autor: Roland »

Co mogę dodać? z Konradem znamy się już wiele lat. Crasha poznaliśmy kilka dni temu :) Obawy jego kobiety że nas dwóch i go zamordujemy nie sprawdziły się. Obawy ze jest duży i on nas zamorduje, też się nie sprawdziły;) (Kobiety to jednak mają wyobraźnię ;) Crash okazał się zacnym kompanem i możemy go z czystym sumieniem polecić na każdą wyprawę :) Mam nadzieje że on nas też ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Podobno jeden obraz zastępuje tysiąc słów :) zapraszamy do naszej galerii :)

https://picasaweb.google.com/1155014235 ... qz5orX_swE#
Ostatnio zmieniony 09 lis 2011, 15:39 przez Roland, łącznie zmieniany 13 razy.
W życiu przechlapane są tylko chwile :)
Awatar użytkownika
Mr. Wilson
Posty: 422
Rejestracja: 27 paź 2010, 22:55
Lokalizacja: xyz
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Mr. Wilson »

Roland pisze:Podobno jeden obraz zastępuje tysiąc słów zapraszamy do naszej galerii
Pięknie, pięknie.
Jak nic, za rok wybieram się nad morze ;-)
Las moim domem i najlepszym przyjacielem
crash
Posty: 32
Rejestracja: 19 wrz 2011, 19:01
Lokalizacja: Świnoujście
Gadu Gadu: 611376

Post autor: crash »

Ja już zacieram ręce przed kolejnym wypadem w tym gronie ;] fajnego terenu w naszej okolicy nie brakuje tylko z wolnym czasem gorzej :)
Musze tylko parę gratów wymienić :D
Roland
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:31
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5012876
Tytuł użytkownika: Roland
Płeć:

Post autor: Roland »

Mr. Wilson pisze: Jak nic, za rok wybieram się nad morze ;-)
Następna wyprawa będzie znacznie szybciej :)
W życiu przechlapane są tylko chwile :)
szable
Posty: 60
Rejestracja: 07 sie 2011, 22:12
Lokalizacja: Świnoujście
Gadu Gadu: 6355173

Post autor: szable »

no za jakiś miesiąc będzie temat corocznego spływu Drawą, tak koło 15.12 zazwyczaj... dam znać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”