ZLOT KNIVES.PL A.D. 2011

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

ZLOT KNIVES.PL A.D. 2011

Post autor: puchalsw »

... a kto nie był, niech żałuje 8-)

Było ciekawie, sympatycznie, towarzysko.
Ja naznosiłem do domu drewienek. kolorowego slamu, mosiężnych klamerek i kółeczek, pogadałem z Brodkiesem, Przeszczepam, Parthagasem, chłopami z Kanu.pl... Warto było.

Pojawił się też sympatyczny akcent reconowy pod postacią Hejniety i jego dwulicowej przyjaciółki (zdjęciach na dole strony). Ja niestety nie miałem okazji z Hejniety się zobaczyć. Widocznie się rozminęliśmy.


http://www.handmadeknives.pl/index.php/topic,394.0.html
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Post autor: hejtyniety »

generalnie zlot bardzo sympatyczny, choć większość prac to już bardziej sztuka użytkowa, niż woły robocze ;-)

Nawet nie wiedziałem, że mnie uwiecznili na zdjęciach...
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Mnie cieszy, że z roku na rok wzrasta ilość polskich knifemakerów, którzy wystawiają swoje noże, a spada ilość stoisk firm dystrybucyjnych i producentów masowych.
No bo rozumie, że każdy pieniądz jest ważny dla organizatorów, ale na diabła mi trzy stoiska z wiatrówkami, odzieżą taktyczną, latarkami za "sześć stówek", itd. na spotkaniu/minitargach nożowych.
Zmartwiło mnie, że nie było birkashop, i nie maiłem u kogo zaopatrzyć się w skórki.
A że nasi rodzinni knifemakerzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, stąd duża ilość nożów artystycznych :-)
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
Dragonfly
Posty: 313
Rejestracja: 06 wrz 2010, 20:53
Lokalizacja: Mazowsze
Tytuł użytkownika: Sceptyk
Płeć:

Post autor: Dragonfly »

Puchal - podrąż temat rekonowego bisturka... Inicjatywa ciekawa, może jednak coś z tego się urodzi ?
Odszedł Jon Lord, jeden z największych herosów rocka, mistrz organów Hammonda. Ku pamięci - http://tinyurl.com/yzbkwyk
Mistyk wystygł, wynik - cynik...
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

To jest projekt Kol. Brodkiesa :-) Ja nie będę mu wpierniczał się między wódkę, a zakąskę.
Z drugiej strony, jak widziałem ile ludzie go męczyli na Zlocie, to domyślam się, że do domu wrócił z całą kupą zamówień i będzie miał ręce pełne roboty po Zlocie. Poczekajmy na jego posta z opisem tematu.
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
Mr. Wilson
Posty: 422
Rejestracja: 27 paź 2010, 22:55
Lokalizacja: xyz
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Mr. Wilson »

puchalsw pisze:... a kto nie był, niech żałuje
Żałuję, żałuję :cry: takie piękności.
Szkoda że zlot nie odbył się gdzieś bliżej mnie, chętnie bym się wybrał.
Las moim domem i najlepszym przyjacielem
Awatar użytkownika
miśka
Posty: 190
Rejestracja: 02 mar 2011, 20:00
Lokalizacja: 3miasto
Gadu Gadu: 13946836
Płeć:
Kontakt:

Post autor: miśka »

ja o zlocie dowiedziałam się na stopie ;)
Kolega Paweł - wybawca na 7 w strone Gdańska, po 2 godzinach gadania nagle przy wątku o reconecie i knivesie kazał mi się odwrócić.
I oczom mym się ukazał cały bagażnik noży i latareczek*, słaby miałabym zawał jakbym się sama skapneła co on tam wiezie ;p
sobie pomacałam fajne nożyki i poświeciłam w okno rolnym dziadkom 300 metrów od szosy :mrgreen:

*sprzedawał sprzęt w tym temacie, stąd ten pełny bagażnik.
Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 792
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

Post autor: Parthagas »

Sympatycznie było. Kupiłem kolejnego kukraka w wersji hard i goloka, by miał towarzystwo.
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Qasz
Posty: 463
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:14
Lokalizacja: Jaworzno
Gadu Gadu: 1987028
Tytuł użytkownika: Tata psychopata
Płeć:

Post autor: Qasz »

Parthagas, Proszę Cię napisz jakiś opis jak się tym Golokiem macha i zrób chociaż ze 3 fotki, ja dość ostro jestem nastawiony na tą maczetę (condor Golok) i chciałbym poznać zdanie kogoś kto ją ma i co najważniejsze napisze czy faktycznie ma ona jakieś złe strony. Kiedyś miałem Goloka by Great Britan army, i odkąd go straciłem (bo się ktoś inny zainteresował) poszukuje jakiejś naprawdę fajnej maczety.
Lotus Turbo Challenge II
Don't Fak-up, Pack-up and Let's go!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”