[TEST] Noże Kubka

zanim spytasz co na początek wpisz w google: mora lub frosts ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

skiper
Posty: 73
Rejestracja: 06 gru 2010, 00:34
Lokalizacja: wrocław
Płeć:
Kontakt:

[TEST] Noże Kubka

Post autor: skiper »

Witam

Nie znalazłem tematu, to zaczynam jako pierwszy. Z góry uprzedzam to nie będzie recka. Nożyk niby był u mnie 2 tygodnie ale nie miałem czasu sie nim porządnie zająć (praca...dużo pracy mnie pochłonęło), jakieś struganie ołówka, śniadanko i w zasadzie tyle...

nożyk dotarł do mnie i sie zaskoczyłem. na fotkach wygląda hmm nieporęcznie, grubo i jeszcze z jakimś dziwnym cosiem na rękojeści. (to coś miedzy palcem wskazującym a środkowym). No ale rożni autorzy maja różne sposoby :D. jednakże jak go wziąłem w łapki uuu należą sie gratulacje za ergonomie rękojeści, dziwny coś nie przeszkadza ale pomaga podczas trzymania. Zapewniając pewny chwyt, automatycznie układając rękę we właściwej pozycji.

Jak pisałem na wstępie, ostrzenie ołówków to bajka, robienia śniadanka także. krótko mówiąc polecam go wszystkim szukającym niebanalnego wzornictwa. kilka miernych fotek ze jednak coś tam nim działałem


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


no to inni testerzy niech sie wypowiedzą
Kubek
Posty: 200
Rejestracja: 27 lut 2010, 20:04
Lokalizacja: warszawa
Płeć:

Post autor: Kubek »

Jeżu Malusieńki!
Ktoś coś o moim nożu napisał!
skiper
Posty: 73
Rejestracja: 06 gru 2010, 00:34
Lokalizacja: wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: skiper »

przynajmniej starał sie napisać :D

wiesz kubku trudno wymagać od innych jak sie samemu przegina zasady (sami je ustaliliśmy :P)
Awatar użytkownika
rob30
Posty: 247
Rejestracja: 02 sty 2010, 23:18
Lokalizacja: Sosnowiec/Spojené kr
Płeć:

Post autor: rob30 »

Nóż właśnie dotarł do mnie. Jest taki ładny, że żal go używać ;). Najlepiej oprawił bym go w ramkę i powiesił na ścianie. Jak zaczniemy go katować w terenie to może nie być już taki ładny.

[ Dodano: 2011-08-10, 00:48 ]
http://imageshack.us/g/846/p7100048.jpg/
Kubek
Posty: 200
Rejestracja: 27 lut 2010, 20:04
Lokalizacja: warszawa
Płeć:

Post autor: Kubek »

Jakieś nowiny na temat mojego noża?
Bo nie wiem, czy w jednym kawałku jeszcze, u kogo jest?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
rob30
Posty: 247
Rejestracja: 02 sty 2010, 23:18
Lokalizacja: Sosnowiec/Spojené kr
Płeć:

Post autor: rob30 »

Kubek pisze:Jakieś nowiny na temat mojego noża?
Bo nie wiem, czy w jednym kawałku jeszcze, u kogo jest?
Pozdrawiam.
Jest u mnie, cały i zdrowy. Następnym testerem jest Quasz. Wiem, że go przetrzymałem za długo, ale jak to w życiu bywa "jak nie urok to sraczka". Pewnie gdyby następny tester mieszkał na drugim końcu Polski, to paczka dawno by do niego poszła. Wychodzi na to, że im bliżej siebie mieszkamy tym trudniej się spotkać.

Nóż zaliczył już kilka spotkań forumowiczów śląsko-dąbrowskich, także więcej osób miało go w rękach, jest nawet na zdjęciach z tych spotkań. Moje zdjęcia z testu są w poście wyżej.
ODPOWIEDZ