Obóz Łowców Przygód 2011

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
MlKl
Posty: 582
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:51
Lokalizacja: Błonie
Płeć:

Obóz Łowców Przygód 2011

Post autor: MlKl »

https://picasaweb.google.com/1064606512 ... 5ZuXmYGyTQ

Obóz trwa, jestem przelotem z powodu wymiany uczestników. Na fotkach szkolenie strzeleckie, budowa środków przeprawowych, produkcja batonów wysokokalorycznych, grochówka po trapersku, forsowanie Wisły etc.
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Mały Kopek rośnie. Kiedyś wyśle go do Ciebie.

Podoba mi się to co robisz.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

W jakim wieku są uczestnicy?
Awatar użytkownika
nicco
Posty: 109
Rejestracja: 29 sty 2009, 22:43
Lokalizacja: Lubelskie
Tytuł użytkownika: ....................
Płeć:

Post autor: nicco »

MlKl, Świetna robota - gratuluje, zabawa przednia dla młodych i dla dorosłych
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MlKl
Posty: 582
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:51
Lokalizacja: Błonie
Płeć:

Post autor: MlKl »

Dyplomy dla uczestników się właśnie drukują, więc mam czas na answerki - Ciek - nie ma ograniczenia wiekowego, w tym roku najmłodszy uczestnik ma 10 lat, najstarszy 18. Obozy Łowców Przygód Tomek organizuje od lat, ja dołączyłem dwa lata temu.

Dziś w nocy marsz na orientację - z pochodniami, ze strzelaniem do dzikich zwierząt, których oczy świecą w ciemnościach, trzeba będzie popłynąć pontonem, znaleźć ukrytą przystań, do pokonania będzie dwuetapowa zjazdo-lina, pierwszy etap pomiędzy drzewami na wysokości ok 6 metrów, drugi długi na ok 30 metrów zjazd do ziemi ze stacji przesiadkowej.
Patri
Posty: 0
Rejestracja: 05 lip 2011, 19:12
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 6175921
Płeć:

Post autor: Patri »

Bieg nocny w deszczyku i ogólnie niezbyt sprzyjającej aurze bardzo się podobał uczestnikom :) Mi też. :) Pozdrowionka.
Awatar użytkownika
Craigwood
Posty: 43
Rejestracja: 11 gru 2010, 12:45
Lokalizacja: Silesia
Płeć:

Post autor: Craigwood »

Wspaniałe rozrywki organizujecie dla młodzieży. Pozdrawiam
Patri
Posty: 0
Rejestracja: 05 lip 2011, 19:12
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 6175921
Płeć:

Post autor: Patri »

Obóz Łowców Przygód organizuje Pan Tomasz Acher od kilku już lat. Ma rewelacyjne pomysły i zaraża energią. A że jest artystą w swoim fachu to nie afiszuje się z tym, a szkoda. Może trzeba mu w tym pomóc. :)
Awatar użytkownika
MlKl
Posty: 582
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:51
Lokalizacja: Błonie
Płeć:

Post autor: MlKl »

Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

Fajna zabawa, ale w tych czasach bym się nie podjął chyba takiego czegoś. Wypadek w nocy, jakaś gałąź w oko, nie daj boże podtopienie lub utonięcie i masz chłopie przechlapane do końca życia. Teraz rodzice są strasznie anty nastawieni do pedagogów, a i młodzież inna. Kiedyś taki, co nic nie robił był dobry, teraz go zniszczyć próbują, bo za co bierze pieniądze... Jak się dobremu podwinie noga to też na dawne zasługi nie patrzą byle do kotła :/
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

BRAT_MIH pisze:Fajna zabawa, ale w tych czasach bym się nie podjął chyba takiego czegoś. Wypadek w nocy, jakaś gałąź w oko, nie daj boże podtopienie lub utonięcie i masz chłopie przechlapane do końca życia. Teraz rodzice są strasznie anty nastawieni do pedagogów, a i młodzież inna. Kiedyś taki, co nic nie robił był dobry, teraz go zniszczyć próbują, bo za co bierze pieniądze... Jak się dobremu podwinie noga to też na dawne zasługi nie patrzą byle do kotła :/
Dlatego każdy przy zdrowych zmysłach robiąc kalkulację uczestnictwa uwzględnia koszty ubezpieczeń OC i NNW.
Awatar użytkownika
MlKl
Posty: 582
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:51
Lokalizacja: Błonie
Płeć:

Post autor: MlKl »

Staramy się minimalizować ryzyko. Nie da się go jednak całkowicie wykluczyć. Ino co warte życie bez ryzyka i dreszczyku emocji? To ma być obóz łowców przygód, a nie ochronka.

A wypadek może się zdarzyć wszędzie - ot, niedawno na kolonijnych warsztatach teatralnych pięcioletnia dziewczynka z domu dziecka zginęła, przygnieciona stelażem hamaka...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”