Dzikie zwierzęta, jak zareagować w razie spotkania??

Kącik złotych porad

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Ciek,są jeszcze piranie w Kanale Żerańskim, jest żółw czerwonolicy u mnie w sadzawce który ugryzł mnie w palec, są prawnicy krwiopijcy :mrgreen: i są jeszcze kobiety wampy. Wiem, bo widziałem taki magazyn przyrodniczy Wamp (kolega ma :-) ). I tam takie były. Strach normalnie pomyśleć, co one tym biednym panom robiły!

PS: nikt nie wspomniał o ludzkich glizdach, i sposobach obrony przed nimi.

Na poważnie: OK Panowie. Czekam na większą ilość głosów za TAK, i wezmę się do roboty dziś wieczorem, bądź jutro rano. Chyba że AP wcześniej dojdzie do siebie i mnie ubiegnie.
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

jestem za posprzątaniem, zostawieniem tych najciekawszych, dobrych pytań i odpowiedzi, i pozostawienie wątku otwartego - co by było wesoło :), bo i tak od takich pytań nie uciekniemy.
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

Generalnie to strach z domu wychodzić. Co mnie dziwi, to że nikt nie wspominał nic o pająkach, a przecież ekipa warszawska ponoć strasznie się tych potworów boi.
Awatar użytkownika
thrackan
Posty: 911
Rejestracja: 16 cze 2009, 03:38
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 2123627
Tytuł użytkownika: Manufaktura strużyn
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thrackan »

Ciek pisze:a przecież ekipa warszawska ponoć strasznie się tych potworów boi.
No bo jest czego! Spokojnie siedzisz sobie z ukochaną w zacisznym pokoiku, atmosfera coraz bardziej przytulna, a tu Ci nagle takie dziwadło przez okno zagląda: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 1.html?i=4

;-)
Awatar użytkownika
rzuf
Posty: 188
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:24
Lokalizacja: Siemianowice
Płeć:

Post autor: rzuf »

Ja jestem za wyczyszczeniem, ale zamykanie to chyba nie najlepszy pomysł... Zawsze się może znaleźć ktoś, kto może w temacie coś przydatnego dodać. A co do nowych na forum, to zamykanie wątku nic nie da. Po prostu założą nowy i też będzie bajzel, tylko ze gdzie indziej.
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Zamknięcie tylko na czas czyszczenia rzuf. Też jestem za wywaleniem niepotrzebnych postów, ale te humorystyczne o tym, że gdybyśmy byli gdzie indziej to mogło by nas coś staranować, itp trzeba zostawić - inaczej temat straci swój unikalny charakter. :)
puchalsw pisze:zada pytanie: a co zrobić jak w drodze po gumy (te do żucia) zaatakuje go zdziczały chomik,
To jest akurat poważny problem i nie można go bagatelizować.. :P

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Kobra
Posty: 421
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 5839786
Płeć:

Post autor: Kobra »

A ja proponuję założyć nowy temat tego typu i niech każdy piszę swój sposób obrony przed jakimiś zwierzętami które nam mogą zagrozić. Wtedy będzie można przedyskutować ten sposób obrony itp.
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Puchalsw zamknij już ten wątek. Błagam.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Kobra... udam, że tego nie czytałem.
OK. Zamykamy na czas remontu.
F..k it, I'll Do It Myself!
Zablokowany