W wolnych chwilach

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

wilk4561
Posty: 182
Rejestracja: 04 sty 2010, 20:44
Lokalizacja: Okolice Kępna
Gadu Gadu: 8847874
Tytuł użytkownika: Wędrowiec
Płeć:

Post autor: wilk4561 »

Mam znajomego który nosi w kieszeni baterie R20. jak ktoś mu się postawi skubany potrafi go z 10 metrów precyzyjnie trafić. Rzut baterią też mógł by być ciekawym materiałem na film. :D
Kup se Morę
Walker95
Posty: 52
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:01
Lokalizacja: Poland
Płeć:

Post autor: Walker95 »

Taa... Gangi nowego jorku. Widziałem, i też zacząłem rzucać...
Ale kiedy prawie oberwałem odbitym tasakiem z 3m, świsnął mi koło ucha - nawet nie zdążyłem zareagować (prawie zawał miałem, jak się zorientowałem, co się stało...), już nie rzucam :roll:

Wolę łuk i strzały. Dokładne celowanie, wygodne, w dodatku można jakiegoś ptaka tym upolować... No i nie szkoda tak bardzo strzał, jak przepadną...
wilk4561
Posty: 182
Rejestracja: 04 sty 2010, 20:44
Lokalizacja: Okolice Kępna
Gadu Gadu: 8847874
Tytuł użytkownika: Wędrowiec
Płeć:

Post autor: wilk4561 »

Co do rzucania to polecam film niezniszczalni. Bajka. Ale ciekawe noże i całkiem fajnie to wygląda. Zwłaszcza rzut ogromnym Bowie. :D. Ale czy poradziliby sobie z saperką? Tego nie jestem taki pewien icon_twisted
Kup se Morę
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

Rzucanie nożem jest o tyle niewygodne, że musisz stać w określonej odległości od celu. Bronią niezawodną są GWIAZDKI NINJA SHURIKEN. Dawno temu, gdy byłem w Twoim wieku wycinaliśmy z kolegami takie gwiazdki na gilotynie z grubej blachy kilka mm. Wyostrzało się, wygładzało i zaręczam Ci, że skuteczniejsze od Twojego noża. Nigdy się nie odbijały, drzwi od szopy kolegi poszły w drzazgi. Jak się dobrze zamachnąłem to potrzebowałem kombinerek do wyciągania. Tym się spróbuj pobawić ;-)
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
wilk4561
Posty: 182
Rejestracja: 04 sty 2010, 20:44
Lokalizacja: Okolice Kępna
Gadu Gadu: 8847874
Tytuł użytkownika: Wędrowiec
Płeć:

Post autor: wilk4561 »

Bawiłem się również wyciętymi ręcznie gwiazdkami. I zdaję sobie sprawę, że to narzędzie niezawodne. Jednak rzucenie nożami ma ten swój urok.
Kup se Morę
Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Post autor: yaktra »

Walker95 pisze:w dodatku można jakiegoś ptaka tym upolować.
żeby ktoś ciebie nie upolował :(
Okiem naszych obiektywów http://yaktrafotografia.jimdo.com/
karol12221
Posty: 67
Rejestracja: 17 sie 2010, 13:25
Lokalizacja: Rybnik
Gadu Gadu: 24764099
Płeć:
Kontakt:

Post autor: karol12221 »

Walker95 pisze:Wolę łuk i strzały. Dokładne celowanie, wygodne, w dodatku można jakiegoś ptaka tym upolować... No i nie szkoda tak bardzo strzał, jak przepadną...
A cieszyłbyś się gdyby ktoś tak do ciebie strzelił tylko dlatego, że żyjesz, chodzisz i poruszasz się? Jak ktoś chce postrzelać z łuku do w miarę realistycznych zwierzątek to polecam zawody 3d.
Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Post autor: yaktra »

Całkiem niedawno bo tuż przed świętami pojechaliśmy samochodem z żoną połazić na ciepły kanał przy Elektrowni Dolna Odra. Spacerujemy sobie brzegiem kanału kiedy w pewnym momencie trzech synków (tak na oko 11 - 13 lat) rzuca kamieniami do Łysek i Krzyżówek. Niewiele myśląc podniosłem kamień i rzuciłem w jednego z nich. Oczywiście zrobiłem to tak aby gnoja nie trafić. A synek na to - no co Pan robi?. Więc odpowiadam - ty rzucasz w ptaki a ja w ciebie...
spieprzali aż się kurzyło kiedy schyliłem się po następny kawałek cegły...
najbardziej zdziwiło mnie to, że gnojki widzieli nas podchodzących do brzegu a mimo to rzucali w ptaki...
Okiem naszych obiektywów http://yaktrafotografia.jimdo.com/
Awatar użytkownika
ZEN
Posty: 118
Rejestracja: 09 kwie 2010, 22:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: ZEN »

Awatar użytkownika
Młody
Posty: 893
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Brawo, temat z przed 4 lat. Złota łopata za dobre kopanie.
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
karol12221
Posty: 67
Rejestracja: 17 sie 2010, 13:25
Lokalizacja: Rybnik
Gadu Gadu: 24764099
Płeć:
Kontakt:

Post autor: karol12221 »

Obrazek

Proszę
Awatar użytkownika
ZEN
Posty: 118
Rejestracja: 09 kwie 2010, 22:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: ZEN »

Młodzieży! Wyciąganie dobrych wniosków z takich zdarzeń, nigdy się nie przedawnia.
wilk4561
Posty: 182
Rejestracja: 04 sty 2010, 20:44
Lokalizacja: Okolice Kępna
Gadu Gadu: 8847874
Tytuł użytkownika: Wędrowiec
Płeć:

Post autor: wilk4561 »

yaktra, miałem podobny przypadek we wrocku koło wysp słodowych. Gnojki tak mniej więcej w gimnazjalnym wieku rzucały w kaczki i łabędzie. Delikatnie mówiąc zapytałem czy chcą popływać. I chyba nie chcieli bo uciekli. Nie cierpię czegoś takiego. Na pochybel!!
Kup se Morę
ODPOWIEDZ