Puszcza Białowieska czy może Borecka?

Szukasz informacji o jakimś miejscu? Byłeś w miejscu które chciałbyś polecić innym? Napisz o tym w tym miejscu.

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Zax
Posty: 15
Rejestracja: 04 lip 2010, 17:40
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 3588281
Płeć:

Puszcza Białowieska czy może Borecka?

Post autor: Zax »

Witam.
Zastanawiam się wciąż nad swoja pierwszą wyprawą. Chciałbym wyjechać za około 2 tygodnie więc zależy mi na informacjach.
Czy możecie coś powiedzieć o puszczy Białowieskiej i Boreckiej? Z map wydaje się, że mało tam dróg więc ludzi nie powinno być tak dużo. Jak jest na prawdę?
Myślę również nad puszczą Knyszyńską. Krajobraz zróżnicowany więc też fajnie. Kilka osób poleca właśnie to miejsce. Najbardziej zależy mi na tym aby jak najmniej ludzi spotkać po drodze, abym mógł spokojnie obozować, palić ogień wieczorami...
Co byście wybrali jakby to o Waszą pierwszą wyprawę chodziło?
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Rzez »

Biesy, zrób sobie np. GSB lub coś podobnego. Knyszyńska jest fajowa, mało ludzi spotkasz, ale na 2 tygodnie działania to raczej za mały kompleks leśny...
,,I don't know what's wrong with me, but I love this shit.''
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

zawsze i wszędzie moja ukochana i najwspanialsza Puszcza Knyszyńska :D
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Zax
Posty: 15
Rejestracja: 04 lip 2010, 17:40
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 3588281
Płeć:

Post autor: Zax »

Prowler, ja wiem :D
A jak tam z siecią wodną w Knyszyńskiej? Da się natrafić na rzeczki, strumyki, z których można pobrać wodę, umyć się, przeprawiać się gdy nastanie czas nudów? Rzeczki nie sa oblegane przez kajakarzy czy nudystów?

Rzez, nie wydaje mi się aby na GSB w tym okresie było mało ludzi :P A ja nie chce jechać na dwa tygodnie tylko za dwa tygodnie, na tydzień. Nie zaznaczyłem tego w pierwszym poście.
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

jeśli nie chcesz korzystać z "cywilizowanych" źródeł wody to w puszczy knyszyńskiej jest bardzo dużo źródeł - dużo więcej niż w białowieskiej. Z rzeczek czy strumyków których jest też dużo wody bym nie polecał jednak to tereny rolnicze - no chyba że z małego cieku kilkunasto metrowego. Ogólnie ludzi mało. Jedyne kogo spotykam tam to leśnicy i zulowcy (rzadko) no i ludzie w mijanych miejscowościach, czasem jakiś grzybiarz. W tym tygodniu wyjdę na pewno na przechadzkę :) chętnie bym zaprosił ale potrzebuje chwili samotności :)
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Puszcza Augustowska, tam jak wdepniesz to długo możesz cywilizacji nie zobaczyć, a do tego zróżnicowane lasy i mnóstwo jezior.
http://picasaweb.google.pl/lh/photo/hGT ... directlink
Zdjęcie mapy: "Suwalszczyzna", mapa turystyczna, 1:100 000, wyd. PPWK, cena ok 8 PLN
Awatar użytkownika
CzarnyWilk
Posty: 27
Rejestracja: 15 lis 2010, 01:00
Lokalizacja: Białystok
Płeć:

Post autor: CzarnyWilk »

rownierz polecam puszcze Knyszynska;)


!!!
Interpunkcja i ortografia!
Reszta modów nie jest tak miła jak ja, więc polecam jednak UŻYWAĆ SPRAWDZANIA PISOWNI!
Za nagminne łamanie punktu 5 regulaminu można nabawić się nie tylko ostrzeżeń.
Większość użytkowników też nie lubi jak im się oczy wybija takimi ortami..
Pozdrawiam,
A.P.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2010, 22:52 przez CzarnyWilk, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ