Kłaniam się!

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
steppenwolf
Posty: 182
Rejestracja: 13 lip 2010, 06:47
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć:

Kłaniam się!

Post autor: steppenwolf »

Na imię mi Tadeusz.
Cieszę się z możliwości należenia do szanownego grona ludzi pragnących żyć inaczej niż narzuca to współczesna cywilizacja; na ile ta cywilizacja pozwala wyjść poza nią.
Od dzieciństwa kocham przyrodę i wszystko co z nią związane.
Interesuje mnie survival nie tylko w sensie technicznym, ale również jako umiejętność przetrwania we współczesnym świecie, zniesienia obciążeń psychicznych. W wilczym stadzie nawet "omega" może odczuwać komfort. W tym człowieczym w wilczej skórze może kryć się "człowiek", ktoś gorszy od bestii. Szukam więc wiedzy nie tylko jak przeżyć na rozległych moczarach, ale jak żyć w miejskiej dżungli. (Wiem, że to nie ten adres, ale czemu nie wzbogacić się o tę dziedzinę?)
Na obecnym etapie będę jedynie korzystać z cudzego doświadczenia. Moje jest skromne. Jeśli coś będę mógł dorzucić, chętnie to uczynię. Będę milczeć, gdy starsi będą przemawiać i słuchać z uwagą, co mają do powiedzenia.
Steppenwolf
Awatar użytkownika
patela32
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2010, 19:53
Lokalizacja: Leszno
Płeć:

Post autor: patela32 »

Witaj
Awatar użytkownika
Pratschman
Posty: 214
Rejestracja: 01 gru 2009, 13:31
Lokalizacja: Jarocin/Poznań
Płeć:

Post autor: Pratschman »

Hej! Miło, chyba się porozumiemy:)
Awatar użytkownika
Stainer80
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: Stainer80 »

Cześć !
"Disneyland? F**k, man, this is better than Disneyland!"

In Omnia Paratus
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Re: Kłaniam się!

Post autor: Ciek »

steppenwolf pisze:Szukam więc wiedzy nie tylko jak przeżyć na rozległych moczarach, ale jak żyć w miejskiej dżungli. (Wiem, że to nie ten adres, ale czemu nie wzbogacić się o tę dziedzinę?)
Cześć, myślę, że to jak najbardziej właściwy adres ale tematyka ta jest bardzo szeroka i ciężko o wszystkim napisać w kilku postach. Jak dobrze poszperasz to możesz znaleźć kilka ciekawych postów np. w tematach "surwiwal globalny", "moja życiowa droga", "powódź" itp. Sam nosiłem się z zamiarem założenia odrebnego tematu na temat życia w mieście ale po napisaniu przydługiego tekstu zrezygnowałem bo wyszło mi, tradycyjnie, straszne lanie wody. W każdym razie, jeśli chciałbyś rozpocząć taką dyskusję, jestem pewiem, że spotkałaby się z odzewem.
Awatar użytkownika
steppenwolf
Posty: 182
Rejestracja: 13 lip 2010, 06:47
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć:

Post autor: steppenwolf »

Bardzo dziękuję Ci Ciek. Pokieruję się wskazówkami.
Awatar użytkownika
Hillwalker
Posty: 271
Rejestracja: 03 wrz 2009, 09:10
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:

Post autor: Hillwalker »

Cześć Steppenwolf.
" YOU create your own reality "
Awatar użytkownika
ZEN
Posty: 118
Rejestracja: 09 kwie 2010, 22:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: ZEN »

Witaj ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”