Wypad na rybki

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

erwinw
Posty: 90
Rejestracja: 08 lut 2008, 14:58

Wypad na rybki

Post autor: erwinw »

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 25 maja 2008, 09:16 przez erwinw, łącznie zmieniany 1 raz.
Wedrowycz89
Posty: 409
Rejestracja: 26 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Wedrowycz89 »

No, widzę że coraz więcej wędkarzy się ujawnia ;-)
Gdzie były zrobione te zdjęcia? Bo woda wydaje się znajoma?
erwinw
Posty: 90
Rejestracja: 08 lut 2008, 14:58

Post autor: erwinw »

Jako wędkarz na tym forum ujawniłem się już bardzo, bardzo dawno temu, na starym reconie jeszcze...

Zdjęcia zrobione wczoraj, nad Wisłą, w okolicach Dęblina, czyli Dolina Środkowej Wisły.
Ryby niestety odrzuciły moją propozycję udziału w sesji zdjęciowej, i żadna interesująca sztuka nie dała się pochwycić...
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Szkoda, że nic nie złapałeś. Ja nie mogę się doczekać, żeby wyrwać się z domu.

P.S.

Co to za nożyk masz tam w ręce? Wygląda zupełnie jak custom roboty Kubka.
Awatar użytkownika
Dąb
Posty: 1061
Rejestracja: 08 lut 2008, 19:47
Lokalizacja: Gorzów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Dąb »

Z taką kosą to pewnie rekina się czaiłeś ;-) , fajny nożyk i okolica też pewnie.
https://www.instagram.com/whittling_bushcraft/

Cała tajemnica wiedzy puszczańskiej, tkwi tylko i wyłącznie w chęci jej zdobycia. Nie są potrzebne do tego niezmierzone odmęty pierwotnej puszczy. Nie jest potrzebny super sprzęt czy ubranie rodem z kosmicznych technologi. Wystarczy chcieć, oglądać, czytać i próbować. Nie zrażać się niepowodzeniami. Proste - ale to cała tajemnica. Szkoda, że większość adeptów leśnej ścieżki nie potrafi tego zrozumieć...

"Płyń pod prąd - z prądem płyną tylko śmieci "
Awatar użytkownika
slaq
Posty: 675
Rejestracja: 20 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: slaq »

Witam , spoko kozik ;-) ładnie tam u ciebie widzę wisełka się prezentuje, wyspy, piaski, błotko no ! to jest to co lubię :mrgreen: ..trza się wybrać gdzieś dalej niż Góra Kalwaria bo tam ponoć biorą lepiej u ciebie. Ja ostatnio również byłem na kilku nocnych wypadach na rybki niedaleko Warszawy ale z mizernym skutkiem jakieś leszczyki tylko małe się trafiały i ukleje do oporu ;) pozdrawiam i połamania kija życzę :-D jak zgram swoje foty to tyż wrzucę ..elo..
TomaSH
Posty: 13
Rejestracja: 27 sie 2007, 18:54
Lokalizacja: Skarszewy
Gadu Gadu: 4999321
Płeć:

Post autor: TomaSH »

Kozik wygląda mi na coś od BRKT. Mam racje? ;-) Fajne fotki, wędkować wędkuje, ale przeważnie z łajby. Pozdrav!
"Estetyczny podróżnik, którego domem jest droga"
erwinw
Posty: 90
Rejestracja: 08 lut 2008, 14:58

Post autor: erwinw »

Treasure Hunter pisze:Szkoda, że nic nie złapałeś. Ja nie mogę się doczekać, żeby wyrwać się z domu.

P.S.

Co to za nożyk masz tam w ręce? Wygląda zupełnie jak custom roboty Kubka.
Ja mam w miesiącu 1, czasem 2 dni wolnego, więc coś wiem na temat trudności wyrwania się gdziekolwiek. Gdy ja wychodzę do pracy to nie patrzę na zegarek kiedy wrócę do domu lecz na kalendarz

Co do nożyka to trafiłeś w 10, to dzieło Kubka, zrobiłem sobie prezent na dzień dziecka :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”