Helikon 3day Assault Pack 3

...i inne wynalazki do przenoszenia sprzętu

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

soszkin
Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2009, 15:00
Lokalizacja: Gorlice
Gadu Gadu: 2605597
Płeć:

Helikon 3day Assault Pack 3

Post autor: soszkin »

Czyli cos takiego :
http://www.specshop.pl/product_info.php ... ts_id=5193

mial ktos to cudenko? Widzialem troche opinii o plecakach Helikona (podobno kiepskie, choc ladownice modularne maja wysmienite :P ) ale na temat innych modeli. Interesuje mnie czy bedzie sie nadawal na 3 dniowy wypad i nie rozleci sie 1 dnia... icon_twisted
Awatar użytkownika
Franek
Posty: 61
Rejestracja: 07 lis 2008, 17:12
Lokalizacja: Wrocław
Gadu Gadu: 5106892
Płeć:

Post autor: Franek »

Ja posiadam Helikonowskiego, ale trochę inny model. Mój nie ma taśm pod tą mniejszą kieszenią, ale spisuje się na razie (tj. od listopoada) dobrze. Chociaż osobiście kupiłbym Janysporta
mnowi
Posty: 19
Rejestracja: 07 cze 2009, 10:48
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Helikon 3day Assault Pack 3

Post autor: mnowi »

soszkin pisze:Czyli cos takiego :
http://www.specshop.pl/product_info.php ... ts_id=5193

mial ktos to cudenko? Widzialem troche opinii o plecakach Helikona (podobno kiepskie, choc ladownice modularne maja wysmienite :P ) ale na temat innych modeli. Interesuje mnie czy bedzie sie nadawal na 3 dniowy wypad i nie rozleci sie 1 dnia... icon_twisted
kupel miał, zaczeła mu się odprówać szelka górze. To raczej plecak o miasta, ze względu na wykonanie.

m
soszkin
Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2009, 15:00
Lokalizacja: Gorlice
Gadu Gadu: 2605597
Płeć:

Post autor: soszkin »

Czyli prują się. Ok, dzieki za info :) w takim razie wezme PP25. Jest mniejszy (i tu jest problem) ale w sumie niewiele drozszy a ludzie chwalą
Awatar użytkownika
brt
Posty: 124
Rejestracja: 08 wrz 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 3104815
Płeć:

Post autor: brt »

Pojemnym, wygodnym plecakiem jest bergen other arms.
Używam go i jestem zadowolony.

U nas sprzedawcy nazywają go plecakiem spadochroniarskim.
http://www.allegro.pl/item661088830_ple ... i_dpm.html



Obrazek

Obrazek
fotki z internetu
soszkin
Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2009, 15:00
Lokalizacja: Gorlice
Gadu Gadu: 2605597
Płeć:

Post autor: soszkin »

bylby ok. Ale problemem jest maskowanie. Potrzebuje Oliv albo Woodland...
Awatar użytkownika
Okruch
Posty: 238
Rejestracja: 14 wrz 2007, 17:30
Lokalizacja: Tarnów, Małopolska
Tytuł użytkownika: Czciciel BK-7
Płeć:

Post autor: Okruch »

No to Miwo :)

Albo Texar, i odrobina talentu do igieł i nici. Tak na wszelki wypadek ;)
adampawlowski
Posty: 27
Rejestracja: 17 lut 2009, 13:48
Lokalizacja: dolina bobru
Płeć:

Post autor: adampawlowski »

Byłem ostatnio w sklepie z militariami i były tam rzeczy Helikona w tym ten plecak . Wcześniej nie miałem okazji go podotykać i poodlądać widziałem tylko foty z internetu. W planach miałem zakup małego plecaka za mała kase i dobrze że Helikona nie kupiłem. Na pierwszy rzut oka wydaje sie byc towarem z targowicy zresztą mam ich spodnie które się rozlatuja a używam ich sporadycznie na ryby na spacer do lasu a raz pomagałem przenieść wersalkę i pękły w dwóch miejscach. Kupiłem Miltec 20l szału nie ma ale jest grubszy materiał i budzi większe zaufanie niz Helikon .
tlex
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:46
Lokalizacja: krakow
Płeć:

Post autor: tlex »

uzytkuje juz 5 miesiąc ten plecak,jak na razie nic sie nie pruje-ale zaraz na początku odpadły sznureczki przy zamkach,pozatym wszytko jest ok.uzywam głownie do robienia zakupów w supermarkecie i podczas jednodniowych wycieczek, fajnie współgra z karimata BW
na forum z przerwami od 2003r
wilk4561
Posty: 182
Rejestracja: 04 sty 2010, 20:44
Lokalizacja: Okolice Kępna
Gadu Gadu: 8847874
Tytuł użytkownika: Wędrowiec
Płeć:

Post autor: wilk4561 »

Kupiłem niedawno Helikona. Uważam że plecak świetny i prawda, że sznureczki odpadają ael to bardzo łatwo naprawić. Co do helikona to panowie. Helikon od niedawna robi plecaki i jeszcze po prostu nie udoskonalili tego. Co do spodni to trochę się nie zgodzę. Używam aktywnie spodni helikona codziennie i nawet nie raz zdarza mi się w nich powalczyć. Są mocne i dobrze wykonane a przede wszystkim funkcjonalne. Mam od helikona trochę rzeczy i jutro akurat jadę po następne. Muszę podkreślić jeszcze jeden fakt. Helikon dorównuje jakością tak znanej marce jak 5.11. Jest równie dobry i znacznie tańszy. Fakt że kilka rzeczy im faktycznie nie wyszło. Ale akurat na spodnie nie narzekam.

Co do plecaka polecam właśnie spadochronowy zasobnik brytyjski lub też większego bergena i kieszenie boczne do niego z których można zrobić wygodnego day-packa. Sam używam na długie marsze. Bergen ma to do siebie, że można w nim wodę nosić jeśli nie jest dziurawy. Bergen ma też odmiany oliwkowe. Używa ich GROM i 1PSK. Są z pewnością dostępne dla cywili.
Kup se Morę
ODPOWIEDZ