Czołem!

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
j.w.swietochows
Posty: 9
Rejestracja: 14 paź 2009, 23:34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Czołem!

Post autor: j.w.swietochows »

Muszę przyznać, że jest to bardzo przytulne miejsce i z przyjemnością zagoszczę tutaj na stałe!

Sztuką przetrwania interesuję się od dawna, aczkolwiek dużą część czasu spędziłem na zapoznawaniu się z teorią. Może dlatego, że zawsze trudno było mi uwierzyć we własne możliwości. Wszystko przychodzi z wiekiem.

Tak naprawdę survival zaczął się od drugiego roku życia, od kiedy to nie mogłem zginać prawej nogi - przez 7 lat życia odwiedziłem wielu specjalistów, aby dowiedzieć się w końcu, że mam przykurcz wyprostny mięśnia dwugłowego (być może coś przeinaczam w tej nazwie).

Codziennie walczyłem z takimi problemami jak jazda na rowerze, stawianie prawidłowo nóg czy pokonywanie schodów w bloku.

Obecnie mam 23 lata. Nie potrafię sobie przypomnieć jak wchodziłem po schodach z zupełnie prostą nogą. Dziś mogę ją zginać - więcej niż 100 stopni. Mimo wszystko, bardzo często wracam do tego myślami.

Survival pomaga mi w przełamaniu fizycznych i psychicznych barier. Chcę się wystawiać na najbardziej srogie warunki i sprawdzać swoje możliwości. Wszystko z głową.

Pokochałem góry. Interesuje mnie przede wszystkim przetrwanie w warunkach silnej ekspozycji na mróz. Mam nadzieję, że spełnię kiedyś choćby jedno z moich wielu marzeń.

Witam!
Awatar użytkownika
Fredi
Posty: 1015
Rejestracja: 07 kwie 2008, 09:42
Lokalizacja: Skierniewice
Tytuł użytkownika: Fredne Zło..
Płeć:

Post autor: Fredi »

Witaj.
Myślę, że jak skorzystasz z porad tu zamieszczonych, to i znajdziesz towarzysza na takie eksperymenty i z pewnością jeszcze tej zimy (o ile będzie mróz) - zobaczysz jak to jest :D
"Nie sztuką jest umrzeć, znacznie trudniej jest żyć."
Awatar użytkownika
slaq
Posty: 675
Rejestracja: 20 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: slaq »

Siemanko kolego ;-)
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Re: Czołem!

Post autor: Rzez »

j.w.swietochows pisze:Pokochałem góry. Interesuje mnie przede wszystkim przetrwanie w warunkach silnej ekspozycji na mróz. Mam nadzieję, że spełnię kiedyś choćby jedno z moich wielu marzeń.

Witam!
Cześć! Wreszcie ktoś, kto nie narzeka na niskie temperatury :)
,,I don't know what's wrong with me, but I love this shit.''
Awatar użytkownika
j.w.swietochows
Posty: 9
Rejestracja: 14 paź 2009, 23:34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: j.w.swietochows »

Zawsze mówiłem, że niepogoda i totalna zawierucha, to wręcz twórcza pogoda:) - człowiek zaczyna wodzić palcem po mapie. Tam, gdzie wskaźnik oziębienia eolicznego sięga najniższych temperatur, tam też ja:)
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Rzez »

Czyli mieszkasz na Diablaku?:D

gratsy :)
,,I don't know what's wrong with me, but I love this shit.''
Awatar użytkownika
j.w.swietochows
Posty: 9
Rejestracja: 14 paź 2009, 23:34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: j.w.swietochows »

Ja chcę wyżej, niż Diablak:) Znacznie wyżej! Warto jednak czasami zejść nieco niżej - Płaskowyż Handargervidda. Tam też jest niezła jazda!
Awatar użytkownika
Franek
Posty: 61
Rejestracja: 07 lis 2008, 17:12
Lokalizacja: Wrocław
Gadu Gadu: 5106892
Płeć:

Post autor: Franek »

Czołem!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”