Po pierwsze przywitanie...

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Kliwear79
Posty: 32
Rejestracja: 15 sie 2009, 20:34
Lokalizacja: Białogard
Gadu Gadu: 8672599
Płeć:

Po pierwsze przywitanie...

Post autor: Kliwear79 »

Witam wszystkich serdecznie:) Mam na imię Przemek, trzydziestka stuknęła, a mnie na survival zebrało na stare lata-przez wiele lat byłem miłośnikiem i pasjonatem odtwórstwa historii materialnej doby średniowiecza, ale jakoś tak wyszło, że z stamtąd odszedłem... no cóż i tak bywa:( Od zawsze jednak pasjonowała mnie dzika przyroda i chęć przebywania na jej łonie, szczególnie dzikim i niedostępnym, a przez to interesującym. Bywało się w wielu miejscach, od Tatr, przez Pieniny aż po Bieszczady...Ale ciągle mało:))) Mam nadzieje, że będąc na tym forum uzupełnię braki wiedzy teoretycznej, praktykę zdobywa się przecież w terenie:)
Awatar użytkownika
w0jna
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 20:51
Lokalizacja: Inąd.
Płeć:

Post autor: w0jna »

Witamy, witamy. Wiedza odnośnie wieków przejściowych przyda się napewno nie raz i nie dwa ;-)
Są takie rzeczy na niebie i ziemi, o których się jezuitom nie śniło, mój panie.
Awatar użytkownika
Kliwear79
Posty: 32
Rejestracja: 15 sie 2009, 20:34
Lokalizacja: Białogard
Gadu Gadu: 8672599
Płeć:

Post autor: Kliwear79 »

Zgadza się:) W końcu przed wiekami nie było kuchenek turystycznych, prądu i gazu, a podczas takich imprez jak chociażby Grunwald znajomość takich udogodnień jak chociażby piec chlebowy to bardzo ważna umiejętność.:)
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 175
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:05
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Samotnik
Płeć:

Re: Po pierwsze przywitanie...

Post autor: Stalker »

Kliwear79 pisze:trzydziestka stuknęła, a mnie na survival zebrało na stare lata...
Hehe, jakbym siebie słyszał. Servus.
- Modlisz się? - pytam - Módl się - mówię - módl! Im dalej w Strefę, tym bliżej do nieba...
- Co? - pyta, bo nie dosłyszał...
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Kliwear79,

Cześć!

Jednak to co proponuje Vislav z Frehy jest dla mnie najatrakcyjniejsze. Facet potrafi zaimponować.
jakub_kaczmarek
Posty: 75
Rejestracja: 28 sie 2007, 11:50
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Płeć:

Post autor: jakub_kaczmarek »

Witaj ;)
Ty mnie ukryj moja ziemio Wielkopolska, nizinny lesie kołysz mnie do snu...
Awatar użytkownika
Kliwear79
Posty: 32
Rejestracja: 15 sie 2009, 20:34
Lokalizacja: Białogard
Gadu Gadu: 8672599
Płeć:

Post autor: Kliwear79 »

Vislawa znam osobiście, nie jedna impreza odtwórcza za nami- równy chłop i wspaniały, doświadczony koczownik:) Kiedyś miałem z nim wyruszyć na wyprawę przez Wolin w stylu historyczno-odtwórczym, ale niestety nie mogłem tego uczynić z powodu spraw rodzinnych.
Mam jednak nadzieję, że jeśli nie w tym roku, to w przyszłym uda mi się zrealizować zamierzenia :)
W którymś z numerów Gazety Rycerskiej jest relacja z jego wyprawy... faktycznie robi to wrażenie :)
Awatar użytkownika
Robert Jurszo
Posty: 28
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:44
Lokalizacja: Szczecin
Tytuł użytkownika: Green Man
Płeć:

Post autor: Robert Jurszo »

Witam!
"Jakże niewiele wiemy, póki nie spróbujemy, ile jest w nas tego niekontrolowanego, pchającego nas przez lodowce i strumienie, na niebezpieczne wzgórza, tego czego rozsądek nie ogarnia" (John Muir)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”