Plecak-Kostka...

Kącik złotych porad

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
kacperb57
Posty: 18
Rejestracja: 02 cze 2009, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Gadu Gadu: 8576066
Tytuł użytkownika: Basiek
Płeć:

Plecak-Kostka...

Post autor: kacperb57 »

Witam!

Wczoraj kupiłem Kostkę (plecak), razem z szerokimi szelkami, które otrzymałem osobno. I tu pojawia się problem: Nie mam pojecia jak przymocować szelki do plecaka.

Czy ktoś mógłby mnie poinstruować jak to zrobić?
Nie ma grilla, bez surówki...
soszkin
Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2009, 15:00
Lokalizacja: Gorlice
Gadu Gadu: 2605597
Płeć:

Post autor: soszkin »

a te szelki masz razem z takim metalowym trojkatem laczacym je ?
Awatar użytkownika
kacperb57
Posty: 18
Rejestracja: 02 cze 2009, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Gadu Gadu: 8576066
Tytuł użytkownika: Basiek
Płeć:

Post autor: kacperb57 »

soszkin pisze:a te szelki masz razem z takim metalowym trojkatem laczacym je ?
Tak!

(W razie czego mogę podesłać zdjęcie jak to wszystko wygląda)
Nie ma grilla, bez surówki...
Bukaj
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, 18:02
Lokalizacja: Siedlce
Gadu Gadu: 3183441
Płeć:

Post autor: Bukaj »

Kurcze szkoda, że aparat mam uszkodzony... Postaram się opisać jeden ze sposobów -bez szycia. Obetnij te paski co na zdjęciu poniżej zaznaczyłem na czerwono- nie są potrzebne. Na ścianach bocznych kostki masz szlufki, do nich przyczepiasz (przeplatasz -nie wiem jak określić, jutro postaram się wrzucić fotkę) końcówki szelek. W ten sposób masz dolne zaczepienie szelek. Te paski z haczykami co zaznaczyłem na niebiesko zaczepiasz za półkola na szelkach (jeśli wypadają haczyki to lekko zaciśnij haczyki). Ja ze swoją (i nie tylko swoją) tak zrobiłem i było ok :)

Obrazek

PS. Możliwe ze przy szelkach (do trójkąta zaczepiony) masz dodatkowy pasek który do niczego się nie przyda :) Powtarzam sposób sprawdzony przeze mnie i przez znajomych.

PS2. Jak coś mam na zbyciu kilka kostek w różnym stanie ;) -wiem nie ten dział :P
soszkin
Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2009, 15:00
Lokalizacja: Gorlice
Gadu Gadu: 2605597
Płeć:

Post autor: soszkin »

ja mam troche inna kostke... mam D-ringi (albo cos w ten desen:P ) na dole plecaka. Jesli takze je masz, to sprawa powinna byc prosta. Haczyki z gory kostki zapinasz na D ringi zaraz obok tego metalowego trojkata, a szelki z dolu przeplatasz przez D ringi na dole kostki i mysle ze masz tam odpowiednie klamry zeby to zamocowac. Poradzisz sobie :P Jak nie, to sprobuje potem zrobic pare zdjec instruktażowych telefonem komorkowym
Bukaj
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, 18:02
Lokalizacja: Siedlce
Gadu Gadu: 3183441
Płeć:

Post autor: Bukaj »

Ja przeplatam przez te "szlufki" na bokach -wg. mnie wygodniej niż przez D ;)
soszkin
Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2009, 15:00
Lokalizacja: Gorlice
Gadu Gadu: 2605597
Płeć:

Post autor: soszkin »

hmm... to moze sprobuje twoim sposobem
Bukaj
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, 18:02
Lokalizacja: Siedlce
Gadu Gadu: 3183441
Płeć:

Post autor: Bukaj »

Oto zdjęcie zaczepienia dolnego -wybaczcie słabą jakość

Obrazek
Awatar użytkownika
kacperb57
Posty: 18
Rejestracja: 02 cze 2009, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Gadu Gadu: 8576066
Tytuł użytkownika: Basiek
Płeć:

Post autor: kacperb57 »

Dałem radę, połączyłem oba wasze pomysły i wplotłem w to nieco swojej inwencji...

Górę połączyłem sposobem soszkina, a doł Bukaja, poza tym wyciełem ten trójkąt i wystającą część pasków przyszyłem do szelek (jak będę miał okazję to dodam zdjęcie jak to zrobiłem).

Nie ukrywam, że kiedy kupiłem plecak, zacząłem zastanawiać się czy sprzedawca dał mi odpowiedni komplet i zupełnie nie miałem pomysłu jak to połączyć.

Dzięki za pomoc...

PS1 Bukaj W jakiej cenie są te kostki, bo potrzebuje jeszcze jednej, a u mnie w mieście kosztują 40 zł, a nie chcę znowu na Allegro kupywać. (ważne, żeby miały ten charakterystyczny kwadrat na klapie i źeby nie było problemów z założeniem szerokich szelek)
Nie ma grilla, bez surówki...
Bukaj
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, 18:02
Lokalizacja: Siedlce
Gadu Gadu: 3183441
Płeć:

Post autor: Bukaj »

Zależnie od stanu ok:15-20zł. Mam obie wersje kostek. Oczywiście do każdej dodaje szelki. Kostki nie są nowe, niektóre są pomazane itp

hmm... zapraszam do działu Giełda -zaraz napisze tam całą ofertę :D
ODPOWIEDZ